Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin – oficjalna data premiery!

201 postów w tym temacie

Taaaa, oficjalne... ja tu liczyłem na datę co do setnej sekundy, a nie potwierdzenie nieoficjalnej informacji. ;)
Ale ogólnie to się cieszę, coś czuję, że szykuje się najlepsza gra naszego dumnego, acz skromnego narodu.
Do tego czasu zrobi się upgrade kompa i będzie dobrze.

Mniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie - ale ponoć my mieliśmy mieć pierwsi exclusive w wersji polskiej, a miesiąc później reszta świata ;P
Ale dlaczego tak się uczepiają tego, żeby robić po sezonie ogórkowym, no nie czaję tego :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Cryzis zaliczył obsuwe :P bo skad tu kase wziac na EK Wiedzmina i jeszcze Crysisa?
A pozatym sprzedaz by troche spadła no ale Zachodniego gracza stac na kupno 2 gierek a jak nie to wiadomo wybierze Witchera a jak!:P
No a przez wakacje bedzie czas by sage sobie dokładnie przypomnieć.
I zaprawde powiadam wam nadchodzi czas wiedźmina,czas CD-projekt,czas polskich graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwie czekam na premierę... niecierpliwie, ale raczej staram się zachować spokój ;) Licze na naprawde porządny polski cRPG w nie byle jakim świecie.

@ Red Studio dudes :)
Jeśli o mnie chodzi to się nie obrażę, jeśli zastosujecie politykę: ''out when it''s done''. Doszlifujcie ją jak tylko możecie nawet za cenę opóźnienia (ale bez przesady, nie potrzebny na kolejny DMF ;) ) Powodzenia i dzięki za waszą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie jakaś data , ale ja jak zawsze podchodzę do takich spraw z dystansem i myślę że jak wydadzą ją w listopadzie to będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień... taaa czyli prawdopodobnie Wiedźmina zobaczymy najwcześniej na Gwiazdkę lub dopiero na początku przyszłego roku. Tak czy siak, warto czekać, chociaż po przeczytaniu ostatniej zapowiedzi opublikowanej na gram.pl, nie mam już takiej pewności, że to będzie hit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora najwyższa Panowie, pora najwyższa ... Jeszcze tylko news o pre-orderach poproszę ;)
Owszem czekaliśmy długo, ale wystarczy, żeby tak gierka wymiatała (jak to mówi dzisiejsza młodzież), i myślę, że jesteśmy w stanie to wybaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować