Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 dni razem - 50% taniej dla klientów sklepu gram.pl!

594 postów w tym temacie

Wiadomo że w każdej promocji jest jakiś chwyt, przecież nie mogą rozdawać gier za darmo..
Ale ta promocja jest całkiem niezła jak dla mnie. Co do FEAR: w zwykłym sklepie owszem możesz kupić po tej cenie, ale jedynie podstawową wersję gry (w Platynie jak mniemam). Tu jest to Złota Kolekcja, która zawiera dodatkowo dodatek Extraction Point, a więc jest to rzecz o wiele bardziej opłacalna, no chyba że aż tak nie lubisz czekać na kuriera czy pocztę..
Tak samo zresztą z Rise Of Legends, które zamówiłem: w sklepach jest nawet tańsze, ale tu mamy EK, jak wcześniej powiedział Bambadil, genialną ;) I nawet poczekam ten tydzień aż dojdzie (w święta raczej nie dojdzie), bo taka okazja prędko się nie zdarzy ;)
Ogólnie rzecz biorąc, wielokrotnie już korzystałem z usług sklepu gram.pl i zawsze mi się to opłacało (a jedyną wadą był chyba rzeczywiście czas dostawy... no ale to już bardziej od poczty/kuriera zależy), jestem zadowolony, a zaznaczam że z natury lubię narzekać na wszystko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień promocji więc jak ktoś ma coś zamiar kupić warto się pospieszyć ;)
Ja już odebrałem Dark Mesiasha. Przeszedłem go już wcześniej ale chciałem zobaczyć jak wygląda polskie wydanie. Obejrzałem "making of.." - ciekawy i dość długi materiał.
Przeszedłem z 3 poziomy pl i spolszczenie takie sobie i tak nie korzystam z niego bo dialogi są na tyle proste, że można bez trudu je zrozumieć. Fajnie przetłumaczono księgi - takim staroploskim niby zaciągają te teksty. Co do poradnika to trochę kiepski bo nie określa gdzie i za jakie zadania dostaje się XP.
Jade jeszcze nie rozpakowałem :)

Ciekawe czy od jutra ruszy promocja na tańsze/starsze gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 10:47, Evil Khan napisał:

Ciekawe czy od jutra ruszy promocja na tańsze/starsze gry ...


Sadzisz ze jest jakas szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miały jakieś zmiany nastąpić:> a tu cisza...

Co do promocji - jest okazją dla osób, które uzbierały sobie spooro wPLN-ów (ja mam 170:P) i naprawde warto je wykorzystać na niektóre gierki. JE już prawie przeszedłem, HoMM V to już dawno i jedyne co mnie interesuje z listy to Złota Edycja F.E.A.R.a :) Szkoda że na liście nie ma S.T.A.L.K.E.R.A. bo też bym zamówił... Jednak wiem że na tą gre nie mam co liczyć, ale może Kochane CDP doda do listy jakieś "starsze" hiciory :D
Mimo wszystko dzięki, że jesteście i dziękuje gramowiczom (także i sobie:P) że potrafimy docenić pracowitość CP i to co dobre nad dają :D. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:48, Zebek napisał:

> Ciekawe czy od jutra ruszy promocja na tańsze/starsze gry ...

Sadzisz ze jest jakas szansa?

Chodzą takie plotki :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20958&pid=409
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20958&pid=408
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20958&pid=467

pozostaje trzymać za słowo i czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:58, Evil Khan napisał:


ktore chyba sam rozpowszechniasz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 12:33, Tuddrussel napisał:

ktore chyba sam rozpowszechniasz ;P

Troszkę tak, ale musisz przyznać, że mozna tak wywnioskować z twoich wypowiedzi i coś tam kobinujecie ;)
Piątek na gram.pl to zawsze czas promocyjnych promocji, więc kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:30, Cieniek napisał:

Wiadomo że w każdej promocji jest jakiś chwyt, przecież nie mogą rozdawać gier za darmo..
Ale ta promocja jest całkiem niezła jak dla mnie. Co do FEAR: w zwykłym sklepie owszem możesz
kupić po tej cenie, ale jedynie podstawową wersję gry (w Platynie jak mniemam). Tu jest to
Złota Kolekcja, która zawiera dodatkowo dodatek Extraction Point


pisałem w swoim poście właśnie o złotej edycji z dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już dzisiaj (tzn. wczoraj :P) wieczorem zamówiłem swój egzemplarz Nightfall :P... Czy w sobote też można odebrać przesyłkę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:21, Deathblade napisał:

Mi już wczoraj doszedł ROL i jestem z niego baaardzo zadowolony :)


Hehe, a ja zamówiłem RoL w środę, a doszło dzisiaj ;) Przypuszczałem że dostanę dopiero po świętach, no bo Wielki Piątek i tak dalej.. a tu niespodziewanka i nawet dwa razy dziś pocztę odbierałem ;) A więc mam zajęcie na calutkie święta ;)
A sama gra jest świetna, zgadzam się ;) No i to legendarne już pudełko :D Rzeczywiście bardzo ładne i oryginalne wydanie.. jak instalowałem to przy każdej zmianie płyty z radością wysuwałem i wsuwałem szufladki.. jak małe dziecko ;P
@pakoo : Jak widać wszystko jest możliwe.. Nie robiłbym sobie wielkich nadziei, ale mi kiedyś listonosz przyniósł grę o 18 w sobotę właśnie.. tylko to nie były święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:04, xardas96 napisał:

fajnie by było jakby Guild Wars się wliczał - wreszcie bym się zapoznał :)


Stawiam na to że do końca roku stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować