Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 dni razem - 50% taniej dla klientów sklepu gram.pl!

594 postów w tym temacie

gram.pl

Od startu sklepu gram.pl minęło już ponad 500 dni! Z pewnością nie udałoby nam się tak długo oferować najlepszych gier w doskonałych cenach, gdyby nie Wy - nasi klienci. Chcąc podziękować Wam za cały ten czas i okazane nam zaufanie, przygotowaliśmy wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy kiedykolwiek zamówili coś w gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "500 dni razem - 50% taniej dla klientów sklepu gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było kupic to Jade Empire to teraz miałbym okazje kupic inne ciekawe gry. No nic, czekam na jakąś promocje Wpln dla tych, którzy dotąd nic nie kupili w sklepie.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...w doskonałych cenach..." - szkoda tylko, ze w wielu przypadkach MM czy Empik maja gry sporo taniej niz gram.pl. Czyzby sklep prowadzony przez wydawca mial najwieksza marze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zamawiam właśnie TDU, to czy też sie liczę?

A z resztą, wykorzystałem 20wpln na TDU, teraz zostało mi ledwie 15, wiec nie zostanie mi na pokrycie 50% gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Ostatnio trochę gotówki wpadło a i kilka nowych ciekawych tytułów pojawiło się w ofercie. Trzeba jeszcze tylko znaleźć czas na granie w to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oczywiscie nadzieje ze cos na PSP takze bedzie mozna kupic ze znizka 50 %. Pije tu zwlaszcza do PES-a, ktory ze znizka kosztowalby 90 zl. Ja wzialbym bez wahania, zwlaszcza ze 6 kwietnia mam urodziny i bedzie przyplyw gotowki ;) A mialem zbierac na karte graficzna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować