Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 dni razem - 50% taniej dla klientów sklepu gram.pl!

594 postów w tym temacie

Wg mnie bardzo dobra promocja. Zamówiłem Jade Empire, Dark Messiah i Heroes V srebrną edycję. Czekałem aż te tytuły stanieją i się doczekałem. Nie przypuszczałem jednak że to się stanie tak szybko. Fajny prezent na Wielkanoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo gier zamawianych

Wg mnie sprawa wyglada tak ze pierwsza zamawiasz w promocji na nastepne zamawiasz juz za cene normalna
Np pierwszy NWN2 za te 64 a juz drugo a normalna cene
Ale moge sie myslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest niezla
Ale jak sie patrzy na polityke www.gram.pl to mozna sie zastanowic czy jest sens kupowac wydania premierowe gier
Bo Po Co?
Jesli za jakis czas beda znizki to kupno i strata kasy bedzie nieodwracalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak obliczono te 500 dni bo ja mam pierwszą grę kupioną i zarejestrowaną 21 marca 2005 to hyba ponad 700 dni a co do cen to też hyba żle policzono bo na przykładzie Cezar IV +3 cena 99,90 zł. a nowa cena już 79,90 czyli w ofercie 50% powinna być cena 39,90 a nie 49,90 hyba taka cena powinna być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, takiego czegoś to się nie spodziewałem :D Może uda mi się coś wyskrobać z portfela.. taka EK Rise Of Nations.. zawsze chciałem mieć coś takiego.. Tylko że Święta idą, i pieniędzy brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem troszeczkje zawiedziemy, że World of warcraft The burning Crusade niema, CDProjekt, prosze obniżcie jego cene i pre-paidów też Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 09:09, Zebek napisał:

Najwieksze hity
Hmm
Czesciowo sie zgodze
Ale dlaczego nie ma no Diablo II
Przeciez to wlasnie jest hit wszechczasow


Może i tak, ale pisze wyraźnie, ze gry z tego i z zeszłego roku, a Diablo II jest starsze, więc ...

Kurna, Ci co się wstrzymali z kupnem Jade Empire to teraz zacierają ręce. Fajnie macie :)
Jako że mam już to, to skusiłem się na Dark Messiah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wIEC....
Pisali o najwiekszych hitach
Nie sadze ze dlablo w zeszluch 2 latach sprzedal sie gorzej od AOE 3 chodzi mi o ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW sie nie opyla ;] Empik ma lepsza za 2 placisz 99.90 ;]
ehh czemu nie ma dodatkow do Age of Empires III ,Titan Questa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 09:36, Be-Yacz napisał:

powinni powięlszyć oferte tak by było z czego wybrać. najlepiej o troche klasyków :/


Przecież klasyki i tak masz tanie jak barszcz - po 16 złotych, a resztki z serii Nowa eXtra Klasyka są nawet po dychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzcie Guild Warsa! W pewnym sklepie internetowym (chyba najpopularniejszym) widziałem wszystkie trzy części, każda po... 69,99zł :D I to bez wydawania wPLN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 09:40, Xqu napisał:

Nie bierzcie Guild Warsa! W pewnym sklepie internetowym (chyba najpopularniejszym) widziałem
wszystkie trzy części, każda po... 69,99zł :D I to bez wydawania wPLN!


Tu jest taniej, bo za 65 złotych. Oprócz tego tam za przesyłkę liczą sobie 9,50 a w gram.pl tylko 7,90. Chyba że masz jakiś pomysł co zrobić z tymi wszystkimi wPLNami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować