Zaloguj się, aby obserwować  
VictoriaKinger

Jak wyobrażacie sobie świat za 2000 lat?

130 postów w tym temacie

Ja wyobrażam sobie tak ----> ( ) :P
Tzn., że nie wyobrażam go sobie w ogóle :P Wydaje mi się, że ziemia tego nie dożyje ..:P heh Obym się mylił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:59, bitelz90 napisał:

Ja wyobrażam sobie tak ----> ( ) :P
Tzn., że nie wyobrażam go sobie w ogóle :P Wydaje mi się, że ziemia tego nie dożyje ..:P heh
Obym się mylił ..

W pewnym sensie możesz mieć racje..ale w takim, że Ziemianie opuszczą swój dom i przeniosą się gdzieś indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:05, VictoriaKinger napisał:

Ludzie różnie sobie to wszystko wyobrażają...lja myślę o tym tak: atające samochody, supertechnologie,
życie na innych planetach...Podobno ma być autko bez silnika, autko obracające się 360 stopni,
siakie...Może by oprócz tych autek wynaleźli w końcu coś ciekawszego, np. wehikuł czasu!!!


sądze ze to co mowisz (latające samochody, supertechnologie,
życie na innych planetach...Podobno ma być autko bez silnika, autko obracające się 360 stopni) bedzie np. za 100 lat a za 2000 lat o ile wczesniej nie wydarzy sie apokalispa ludzkosc wyruszy na inne galaktyki, moze to brzmi glupio ale zobaczcie kiedys mowili ze wyladowac na ksiezycu to cos niemozliwego a za 100 lat juz ludzie spacerowali po nim. To co dopiero za 2000 lat teraz technika tak idzie naprzod ze nie sposob sobie tego wyobrazic. Byc moze za 2000 lat nie bedzie ludzi bo skumają sie z inną cywilizacją i powstanie nowa, krzyzowka dwoch nie wiem mnie tez to strasznie ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc moze za 2000 lat nie

Dnia 15.05.2007 o 14:20, rada napisał:

bedzie ludzi bo skumają sie z inną cywilizacją i powstanie nowa, krzyzowka dwoch nie wiem mnie
tez to strasznie ciekawi.


Dwóch czego ? Chyba nie ludzi z ludźmi :P Wątpie aby za 2000 lat ludzie odkryli inną formę życia niż chociażby 0,00001 mm bakterie...Ale jeśli takie coś (może nawet "ludzie" z odległej galaktyki) istnieje to skąd wiemy jak będą wyglądać...może to być robiący "hashgsdhfgf" głaz albo samoprzemieszczający się dym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwoch cywilizacjji


ostatnio slyszalem w wiadomosciach ze znalezli planete bardzo bardzo podobną do ziemi, ma wode, ląd, atmosfere , grawitacje itd tam musi ktos byc! (Wątpie aby za 2000 lat ludzie odkryli inną formę życia niż chociażby 0,00001 mm bakterie) takiego czegos ludzie są juz bliscy...
Wez sobie zobacz co sie dzialo 2000 lat temu.. i spojrz na dzisiejsze czasy, teraz ludzie rozwijają sie o wiele szybciej niz dawniej technika idzie szybciej wiec za 2000 lat ludzie bedą daleko od ziemii juz teraz myslą o zasiedleniu Marsa, byc moze jak ludzie beda mogli pordorozowac dalej w kosmos znajdą o wiele bardziej przyjazną planete np tak jak ta wspomniana wyzej. Pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:21, rada napisał:

dwoch cywilizacjji


A co według Ciebie jest tą drugą cywilizacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sądze ze to co mowisz (latające samochody, supertechnologie,

Dnia 15.05.2007 o 14:20, rada napisał:

życie na innych planetach...Podobno ma być autko bez silnika, autko obracające się 360 stopni)
bedzie np. za 100 lat a za 2000 lat o ile wczesniej nie wydarzy sie apokalispa ludzkosc wyruszy
na inne galaktyki, moze to brzmi glupio ale zobaczcie kiedys mowili ze wyladowac na ksiezycu
to cos niemozliwego a za 100 lat juz ludzie spacerowali po nim. To co dopiero za 2000 lat
teraz technika tak idzie naprzod ze nie sposob sobie tego wyobrazic. Byc moze za 2000 lat nie
bedzie ludzi bo skumają sie z inną cywilizacją i powstanie nowa, krzyzowka dwoch nie wiem mnie
tez to strasznie ciekawi.


Sczerze mówiąc, masz rację. Apropos krzyżówki...Sądzisz, że ludzkość połączy się z inną cywilizacją? Być może, ale na pewno nie od razu (podaję przykład: z indianami też od razu nie było różowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:24, Ronx napisał:

> dwoch cywilizacjji
>
>
A co według Ciebie jest tą drugą cywilizacją ?

zycie podobne do tego ktore znajduje sie u nas na Ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za 2000 lat na Ziemi nie wyobrażam sobie przede wszystkim człowieka. Biorąc pod uwagę to co robi przez ostatnie 100 lat to ciężko jest mi uwierzyć, że przetrwa następne 2 tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 16:10, VictoriaKinger napisał:

Sczerze mówiąc, masz rację. Apropos krzyżówki...Sądzisz, że ludzkość połączy się z inną cywilizacją?
Być może, ale na pewno nie od razu (podaję przykład: z indianami też od razu nie było różowo).


no to oczywiste, to proces ktory bedzie trwal kilka wiekow.
Ale wyobrazcie sobie, Ziemia sie niszczy, czas na ewakuacje na inną upatrzoną wczesniej planete na ktorej znajduja sie inne inteligente formy zycia podobne do ludzi, i wez sie teraz przyzwyczaj do nowego zycia na nowej planecie i to w dodatku za sasiadow masz obcych:| Fajny film bylby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:16, rada napisał:

no to oczywiste, to proces ktory bedzie trwal kilka wiekow.
Ale wyobrazcie sobie, Ziemia sie niszczy, czas na ewakuacje na inną upatrzoną wczesniej planete
na ktorej znajduja sie inne inteligente formy zycia podobne do ludzi, i wez sie teraz przyzwyczaj
do nowego zycia na nowej planecie i to w dodatku za sasiadow masz obcych:| Fajny film bylby:)


Nom:D. W telewizji mówiono, że odkryto nową planetę bliźniaczo podobną do ziemi. Być może zaludnimy ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:23, VictoriaKinger napisał:

> no to oczywiste, to proces ktory bedzie trwal kilka wiekow.
> Ale wyobrazcie sobie, Ziemia sie niszczy, czas na ewakuacje na inną upatrzoną wczesniej
planete
> na ktorej znajduja sie inne inteligente formy zycia podobne do ludzi, i wez sie teraz
przyzwyczaj
> do nowego zycia na nowej planecie i to w dodatku za sasiadow masz obcych:| Fajny film
bylby:)

Nom:D. W telewizji mówiono, że odkryto nową planetę bliźniaczo podobną do ziemi. Być może zaludnimy
ją...

tez o tym slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:32, VictoriaKinger napisał:

> tez o tym slyszalem

I co o tym myślisz?

Nawet nie wyobrazasz sobie jak sie cieszylem... czekalem od dawna na taki news, jestem pewny ze tam musii byc jakies zycie wieksze lub mniejsze ale cos tam musi zyć. Kosmos jest nie wyobraznalnie wielki musi cos tam zyc mozliwe ze są cywilizacje wyprzedzające nas w technice o milion lat lub o sto, mam nadzieje ze w koncu ktos nas znajdzie i oficjalnie sie znami przywita watpie zeby chcieli nas zaatakowac bo gdyby chcielii juz dawno by to zrobili jestesmy dla nich niegrozni jak dla ludzi mrowki. Tylko jezeli ktorys z naszych zawalii te pokojowe przyjecie bedziemy mogli sie pozegnac z zyciem;p Bez problemu by nas zgnietli tak jak jest to proste dla nas zgniesc mrowke... (mysle ze gdyby obca cywilazacja byla nerwowa ktora latwo wkurzyc i co zabijają na prawo i na lewo nie dali by rady przetrwac) Mozna by bylo przejąc wiedze od nich a oni od nas tylko ze zawsze sie znajdzie ktos kto to zepsuje, tak jak w filmie "kontakt" ten co zniszczyl maszyne do przemieszczania sie po kosmosie. Mam nadzieje ze dozyje takich czasow gdzie obcy zawitają na Ziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz jak będzie wygładał taki obcy ? Mnie dreszcze przechodzą jak sobie go wyobraże ;/ Bo jak mielibysmy się z nimi zaprzyjaźnić jak np. byliby oni jakimiś przerażające wyglądy ? By musieli jakieś maski nosic czy cos ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:59, rada napisał:

Mam nadzieje ze dozyje takich czasow gdzie obcy zawitają na Ziemii.

Bad idea :P Prawdopodobnie pierwszymi pozaziemskimi istotami, jakie znajdą się na Ziemi będą takie rozmiarów ziemskich bakterii czy wirusów. Niewykluczone, że będą roznosić jakieś niemiłe choróbsko, więc taki kontakt zbyt przyjemny dla obu stron może nie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:59, rada napisał:

Nawet nie wyobrazasz sobie jak sie cieszylem... czekalem od dawna na taki news, jestem pewny
ze tam musii byc jakies zycie wieksze lub mniejsze ale cos tam musi zyć. Kosmos jest nie wyobraznalnie
wielki musi cos tam zyc mozliwe ze są cywilizacje wyprzedzające nas w technice o milion lat
lub o sto, mam nadzieje ze w koncu ktos nas znajdzie i oficjalnie sie znami przywita watpie
zeby chcieli nas zaatakowac bo gdyby chcielii juz dawno by to zrobili jestesmy dla nich niegrozni
jak dla ludzi mrowki. Tylko jezeli ktorys z naszych zawalii te pokojowe przyjecie bedziemy
mogli sie pozegnac z zyciem;p Bez problemu by nas zgnietli tak jak jest to proste dla nas
zgniesc mrowke... (mysle ze gdyby obca cywilazacja byla nerwowa ktora latwo wkurzyc i co zabijają
na prawo i na lewo nie dali by rady przetrwac) Mozna by bylo przejąc wiedze od nich a oni od
nas tylko ze zawsze sie znajdzie ktos kto to zepsuje, tak jak w filmie "kontakt" ten co zniszczyl
maszyne do przemieszczania sie po kosmosie. Mam nadzieje ze dozyje takich czasow gdzie obcy
zawitają na Ziemii.


Też się cieszyłam. Masz rację, kto powiedział, że inne, nieznane nam cywilizacje miałyby nas atakować? Przecież nie miałyby powodu...To ludzie wymyślili obcych jako krwiożerczych morderców. A ja teraz myślę, że ufolki chciałyby się z nami zaprzyjaźnić:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:06, micaa napisał:

A jak myślisz jak będzie wygładał taki obcy ? Mnie dreszcze przechodzą jak sobie go wyobraże
;/ Bo jak mielibysmy się z nimi zaprzyjaźnić jak np. byliby oni jakimiś przerażające wyglądy
? By musieli jakieś maski nosic czy cos ;D

nie mam pojecia, Bóg nas stworzył takich jak teraz wygladamy, jezeli Bóg jest Panem kosmosu być moze ze na planecie blizniaczo podobnej do Ziemii bedą blizniaczo podobne do nas , jezeli zas Bóg jest tylko na Ziemii to nie mam pojecia byc moze tez są podobni , a jak są na planecie zupelnie innej na ktorej tez wytwozry sie zycie to dopiero bedzie dziwne i nie wydaje mi sie ze beda to stwory tego typu jak z filmu "Obcy", nie musza koniecznie wygladac jak zwierzeta tylko np. jak gąbka:| jestem pewny ze w calym kosmosie ne bylismy pierwsi , byc moze ze to wlasnie my jestesmy tworem innej cywilizacji (to zburzyloby wszytskie teorie na temat stworzenia świata) Byc moze jestesmy pozostaloscia po tym jak poprzednicy przesiedlili sie na naszą planete, nie wiem prawdopodobnie dowiem sie dopiero jak umre i pochlone wszytskie mądrosci swiata, obawiam sie tego ze juz wtedy mi to bedzie obojetne i nei bedzie juz mnie to tak dziwic, wiem jednak ze po "drugiej stronie swiata" dowiem sie o wszytskich tajemnicach.
Bardzo ciekawe byloby sie uczyc historii świata blizniaczo podobnego co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować