Zaloguj się, aby obserwować  
VictoriaKinger

Jak wyobrażacie sobie świat za 2000 lat?

130 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 19:17, VictoriaKinger napisał:

> Nawet nie wyobrazasz sobie jak sie cieszylem... czekalem od dawna na taki news, jestem
pewny
> ze tam musii byc jakies zycie wieksze lub mniejsze ale cos tam musi zyć. Kosmos jest nie
wyobraznalnie
> wielki musi cos tam zyc mozliwe ze są cywilizacje wyprzedzające nas w technice o milion
lat
> lub o sto, mam nadzieje ze w koncu ktos nas znajdzie i oficjalnie sie znami przywita watpie

> zeby chcieli nas zaatakowac bo gdyby chcielii juz dawno by to zrobili jestesmy dla nich
niegrozni
> jak dla ludzi mrowki. Tylko jezeli ktorys z naszych zawalii te pokojowe przyjecie bedziemy

> mogli sie pozegnac z zyciem;p Bez problemu by nas zgnietli tak jak jest to proste dla
nas
> zgniesc mrowke... (mysle ze gdyby obca cywilazacja byla nerwowa ktora latwo wkurzyc i
co zabijają
> na prawo i na lewo nie dali by rady przetrwac) Mozna by bylo przejąc wiedze od nich a
oni od
> nas tylko ze zawsze sie znajdzie ktos kto to zepsuje, tak jak w filmie "kontakt" ten co
zniszczyl
> maszyne do przemieszczania sie po kosmosie. Mam nadzieje ze dozyje takich czasow gdzie
obcy
> zawitają na Ziemii.

Też się cieszyłam. Masz rację, kto powiedział, że inne, nieznane nam cywilizacje miałyby nas
atakować? Przecież nie miałyby powodu...To ludzie wymyślili obcych jako krwiożerczych morderców.
A ja teraz myślę, że ufolki chciałyby się z nami zaprzyjaźnić:D.


Tez tak mysle ale sądze ze czekają az ludzie zmardzeją i pochloną wieksza wiedze na temat kosmosu bo narazie jak gdyby mieliby sie teraz zleciec do nas to sądze ze niejeden by zwariowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:07, Ronx napisał:

> Ja wyobrażam sobie tak ----> ( ) :P
> Tzn., że nie wyobrażam go sobie w ogóle :P Wydaje mi się, że ziemia tego nie dożyje ..:P
heh
> Obym się mylił ..
W pewnym sensie możesz mieć racje..ale w takim, że Ziemianie opuszczą swój dom i przeniosą
się gdzieś indziej :)


No, albo już nie będzie żadnego Zmienianina ;PP Wykończą nas kosmici, albo sami nawzajem się wykończymy .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wtedy ludzie będą się uczyli na lekcji historii o tym jacy byli ludzie w XX w.Będą wtedy takie technologie jak na przykład latające samochody,szczepienia przeciwrakowi i inne fajne rzeczy o których nie mamy pojęcia ale poznamy je później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 2000 lat to ludzi nie będzie już na tej planecie ;] Nasza wina, nasza wina - to w końcu my tworzymy dziurę ozonową powodując efekt cieplarniany. Tak, tak to już nie są przelewki i czcze gadanie. Za kilka lat wymrze wiele gatunków roślin i zwierząt, stopnieją lodowce i etc. I pomyśleć, że człowiek gatunku homo sapiens żyje na Ziemi od ponad 30 000 lat., a proces wymarcia ludzkości (jeżeli liczymy spowodowanie dziury ozonowej od rewolucji przemysłowej) to maksymalnie 300 lat. Co prawda to nie tak jak dinozaury, jednak one nie mogły zaradzić katastrofie, a my wręcz odwrotnie - możemy temu zaradzić, a i tak nic nie robimy ;] A podobno ludzie to takie "mondre" stworzenia są. Jesteśmy specyficznym gatunkiem - jako jedyni świadomie prowadzimy do naszego unicestwienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OooOo. Za 2000 lat to :
a)Będzie koniec świata.
b)Wyniszczymy się sami lub zrobią to jakieś Ufole.
c)Będziemy żyć dalej lecz już nie jako ludzie lecz jako cyborgi i będziemy panować nad całym Wszechświatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że za 2000 lat nie będzie już świata.. ludzie to skur...czysyny i mam nadzieję że wszyscy zdechną..

hehehehehehe :D jestem wariatem jestem wariatem! :P

no dobra, tak serio to mam nadzieję że zdechną wszyscy ludzie typu tepsa, giertych i im podobni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:31, rada napisał:

Tez tak mysle ale sądze ze czekają az ludzie zmardzeją i pochloną wieksza wiedze na temat kosmosu
bo narazie jak gdyby mieliby sie teraz zleciec do nas to sądze ze niejeden by zwariowal

I to jeszcze jak:D. Kosmos kryje w sobie wiele tajemnic. Sądzisz, że ufolki wiedzą już o nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:03, VictoriaKinger napisał:

> Tez tak mysle ale sądze ze czekają az ludzie zmardzeją i pochloną wieksza wiedze na temat
kosmosu
> bo narazie jak gdyby mieliby sie teraz zleciec do nas to sądze ze niejeden by zwariowal

>
I to jeszcze jak:D. Kosmos kryje w sobie wiele tajemnic. Sądzisz, że ufolki wiedzą już o nas?

Nawet jeśli wiedzą to nie kontaktują się z nami, ponieważ jesteśmy zbyt prymitywni. Musimy wynaleźć silnik Warp :P
Za 2000 będzie pewnie coś w stylu jak teraz. Pewnie po którejś tam wojnie ludzie znowu zaczną sie odbudować jednak nie będą posiadać odpowiednich technologi i trochę sami coś wynajdą. Wyobraźcie sobie ze za te 2000 lat ktoś znajdzie te zapisy :P Może nawet będą się uczyć o nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:03, VictoriaKinger napisał:

> Tez tak mysle ale sądze ze czekają az ludzie zmardzeją i pochloną wieksza wiedze na temat
kosmosu
> bo narazie jak gdyby mieliby sie teraz zleciec do nas to sądze ze niejeden by zwariowal

>
I to jeszcze jak:D. Kosmos kryje w sobie wiele tajemnic. Sądzisz, że ufolki wiedzą już o nas?

napewno wiedzą i napewno jest ich tam wiecej niz tylko na jednej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:01, M1chał napisał:

Mam nadzieję że za 2000 lat nie będzie już świata.. ludzie to skur...czysyny i mam nadzieję
że wszyscy zdechną..

hehehehehehe :D jestem wariatem jestem wariatem! :P

no dobra, tak serio to mam nadzieję że zdechną wszyscy ludzie typu tepsa, giertych i im podobni
:P

na tepse ttrzeba bomby jądrowej a girtych zginie od pierwszoklasistów bo nawalą mu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może już się uczą? I wykładają w szkole: to są ludzie. Mają różne wierzenia i obyczje. Są zacofani od nas o 2000 lat. Od razu oskarżyli nas o rozpętanie kosmicznej wojny. A nam naprawdę nie chce się walczyć! A może to ufolki badają nas od zarania dziejów? I może oni byli od zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 15:52, VictoriaKinger napisał:

> na tepse ttrzeba bomby jądrowej a girtych zginie od pierwszoklasistów bo nawalą mu ;]
A skąd mamy wziąć tę bombę?:P

zakup u Irakińczyków ;]
albo atomówke to popularniejsze i jeszcze promieniowanie silne zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:21, Mizioltoja napisał:

> > na tepse ttrzeba bomby jądrowej a girtych zginie od pierwszoklasistów bo nawalą mu
;]
> A skąd mamy wziąć tę bombę?:P
zakup u Irakińczyków ;]
albo atomówke to popularniejsze i jeszcze promieniowanie silne zostawia

Brawo. Od kiedy bomba jądrowa nie jest atomową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:32, Peter_l napisał:

> > > na tepse ttrzeba bomby jądrowej a girtych zginie od pierwszoklasistów bo nawalą
mu
> ;]
> > A skąd mamy wziąć tę bombę?:P
> zakup u Irakińczyków ;]
> albo atomówke to popularniejsze i jeszcze promieniowanie silne zostawia
Brawo. Od kiedy bomba jądrowa nie jest atomową?

od zawsze
bomba jądrowa ma mniejszą siłe rażenia niż atomówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że za 20000 będziemy prowadzić wojne z kosmitami którzy zatakowali ziemi a potem po pokonaniu kosmitów zaczniemy podbijaci wszechświat i będziemy podróżować prywatnymi statkami po planeta wyprawa na marsa będzi jak wyjazd na morze czyli każdy tam będzi młóg pojechaci samochode albo będą aułtobusy kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:21, Mizioltoja napisał:

zakup u Irakińczyków ;]
albo atomówke to popularniejsze i jeszcze promieniowanie silne zostawia


Ty chyba nie wiesz, co piszesz. Z tego promieniowania gościu ucierpiał by nie tylko sam Giertych, ale także setki tysięcy ludzi i byłoby tak samo jak w Hiroszimie i Nagasaki w czasie II wojny światowej.
P.S.: ile kosztuje ta bomba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować