Zaloguj się, aby obserwować  
VictoriaKinger

Jak wyobrażacie sobie świat za 2000 lat?

130 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2007 o 17:01, Silveren napisał:

Jeśli chodzi o przyrodę to myślę że stworzą takie coś jak "Biologiczny Generator", a on będzie
wytwarzał tlen.


Chyba tak, bo jeszcze trochę i wszystkie lasy zostaną wykarczowane. Chyba, że GPI (Greenpeace) się uprze. Co do wynalazków, to pewnie na planetach stworzą "sztuczną atmosferę", a gdy Słońce zgaśnie, zrobią sztuczne, a jak się zniszczy ozon, to zrobią nowy. Wiem, że może tak być, bo ludzka wyobraźnia nie zna granic:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:45, gothix13 napisał:

za 20000 niebedzie ludzi i swiata wszyscy wymrą bo sami to sobie zrobia :evil:

zgazdzam się, ludzie się sami pozabijają :P ja im w tym pomogę bo ide do woja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:26, VictoriaKinger napisał:

> zakup u Irakińczyków ;]
> albo atomówke to popularniejsze i jeszcze promieniowanie silne zostawia

Ty chyba nie wiesz, co piszesz. Z tego promieniowania gościu ucierpiał by nie tylko sam Giertych,
ale także setki tysięcy ludzi i byłoby tak samo jak w Hiroszimie i Nagasaki w czasie II wojny
światowej.
P.S.: ile kosztuje ta bomba?

ale zawsze można ogłosić zagrożenie nuklearne i wywieść mieszkańców stolicy a girtycha zamknąć gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 18:45, Mizioltoja napisał:

a jeszcze Pana Kononowicza na prezydenta RP dać to w tedy będzie koniec
i nie będzie niczego ;]


Nie, niech Gilowska zasiądzie na tronie:D. Zagrożenie nuklearne? No coś ty. Wiesz, ile ludzi zmarłoby ze strachu? Po za tym gdzie ci zagrożenie nuklearne w Polsce? To raczej nierealne, przynajmniej nie teraz:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że za 2000 lat będzie bardzo dużo "inteligentnych" maszyn, które masowo będą produkowane, w ogóle niemal wszystko zastąpią urządzenia, lecz nie zmieni się jedno- RZĄD ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 18:45, Mizioltoja napisał:

a jeszcze Pana Kononowicza na prezydenta RP dać to w tedy będzie koniec
i nie będzie niczego ;]


No więc chyba ludzie będą wybierać androida, który wyglądem i zachowaniem będzie przypominał Conona, ew. już w przyszłym czasie go zahibernują, i po 2000 lat wybudzą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 18:45, Mizioltoja napisał:

a jeszcze Pana Kononowicza na prezydenta RP dać to w tedy będzie koniec
i nie będzie niczego ;]

on zrobi tak że nie będzie niczego.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jeśli chodzi o przyszłość świata to nie interesuje mnie ona :P
W branży komputerowej pewnie królować będą The Sims 2005 - edycja kolekcjonerska - dla pań, panowie będą się jarać nowymi skillami w 1550 dodatku do Wowa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie to wcale nie interesuje jak będzie on wyglądał bo mnie to interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg a poza tym nie będzie mnie i tak na świecie i czy to jest ważne jak on będzie wyglądał bo jeśli chodzi o mnie to odpowiedź jest prosta nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziemie pochłoną huragany, trzęsienia ziemi, masowe opady deszczu
temperatura sięgnie 200 stopni celciusza
a my się przeniesiemy na inną planetę
ludzie się zjednoczą i będą walczyć z kosmitami :) algo kosmici będą sojusznikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:39, Net.com napisał:

hmm a czy nie czujesz tego że twoje pra pra ..................wnuki będą tam żyły nie obcodzi
cie to?

Jeśli będą takie jak ja to napewno sobie dadzą radę w to akurat nie wątpię a po za tym już jeśli miałbym się wypowiedzieć na ten temat to przekonany jestem w 90%, że przyszłe pokolenia a już nie mówiąc o ty jak będzie za 2000 lat będzie chaosem i będzie jedna wielka klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie go wyobrażam jako puste miejsce bez ludzi. Efekt cieplarniany roztopi lodowce, a zanieczyszczenia zanieczyszczą wodę. Liczne wojny o ropę doprowadzą do biedy jak i wojny nuklearnej. Po prostu zniszczymy sami siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sobie wyobrażam?

o czym my w ogóle mówimy? Przecież w 2012 wszystko ma się skończyć, lol xDD ( wiecie te wszystkie "przepowiednie " :DD - oczywiście w to nie wierzę :PP )

a tak na serio ... w zasadzie to trudno odp. na to pytanie ;>
gdzieś kiedyś czytałam, że Słońce "pali się " już ok. 5 miliardów lat... i będzie świeciło jeszcze drugie tyle, po czym wygaśnie
jak nie będzie Słońca - nie będzie ludzkości ..
więc myślę, że za 2000 latek jeszcze będzie tu, na Ziemi życie ... o ile ktoś nie pobawi się w "wielką wojnę światową " ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeżeli będziemy dalej wykorzystywac tą planetę do granic mozloiwości i jeszcze bardziej to o 2100roku możemy zapomniec , a co dopiero za 2000 lat. Mam nadzieję że obudzimy się z tego snu i zaczniemy wreszcie działac, ale tan naprawdę działac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować