Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil2142

Mortal Kombat (Temat Ogólny)

143 postów w tym temacie

Czemu za każdym razem w samouczku jak pokonuję sektora to tracę całe hp i jest failure i musze retry robić bez względu na to ile mam hp? wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 15:27, Crew_900 napisał:

> Nie wszystkie areny mają stage fatality?

Nie, chyba tylko z 6 map ma.


A wiesz które to? Wiem, że jest na tej mapie z kwasem i tej, gdzie można w przepaść na kolce kogoś zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 23:15, Crew_900 napisał:

Ogarnął ktoś może jak zmienić ubranko na inne ?

Wybierasz postać klawiszem start (u mnie na padzie od Xboxa tym się wybiera), w ustawieniach klawiatury chyba tak samo się nazywa.
Zauważyłem jeden taki problem, w krypcie mamy statystki dla każdej postaci, czasami pojawiają się, czasami wszystkie ustawione są na 0, czy u was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 12:53, BoloMaster napisał:

z ilu rozdziałów składa się Story mode?


Jak dobrze pamiętam to 14-15. Bo ostatnio sprawdzałem Wiki MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 12:53, BoloMaster napisał:

z ilu rozdziałów składa się Story mode?

Rozdziałów jest 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 16:30, Ecko09 napisał:

Czemu za każdym razem w samouczku jak pokonuję sektora to tracę całe hp i jest failure
i musze retry robić bez względu na to ile mam hp? wtf?

Sprawdzałeś co masz do wykonania w czasie tej walki? Założę się, że jest to coś w stylu 5x blok, 2x rzut itp. Pewnie nie wykonujesz wszystkiego czego od Ciebie wymagają tylko klepiesz Sektora po mordzie. Dlatego failure ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 13:21, Pitej napisał:

> Czemu za każdym razem w samouczku jak pokonuję sektora to tracę całe hp i jest failure

> i musze retry robić bez względu na to ile mam hp? wtf?
Sprawdzałeś co masz do wykonania w czasie tej walki? Założę się, że jest to coś w stylu
5x blok, 2x rzut itp. Pewnie nie wykonujesz wszystkiego czego od Ciebie wymagają tylko
klepiesz Sektora po mordzie. Dlatego failure ;p


Właśnie mam go pokonać w walce, żadnych bloków mam nie robić itd. po prostu go zlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 13:52, Ecko09 napisał:

> > Czemu za każdym razem w samouczku jak pokonuję sektora to tracę całe hp i jest
failure
>
> > i musze retry robić bez względu na to ile mam hp? wtf?
> Sprawdzałeś co masz do wykonania w czasie tej walki? Założę się, że jest to coś
w stylu
> 5x blok, 2x rzut itp. Pewnie nie wykonujesz wszystkiego czego od Ciebie wymagają
tylko
> klepiesz Sektora po mordzie. Dlatego failure ;p

Właśnie mam go pokonać w walce, żadnych bloków mam nie robić itd. po prostu go zlać.

Nie nie nie... po prawej stronie masz listę chwytów do wykonania które musisz wykonać zanim go ostatecznie pokonasz... w ostatniej na bank trzeba było zrobić kontrę (breaker''a).

Ze stage fatality zrobiłem póki co 3 na najbardziej charakterystycznych mapach które pamietałem z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shao Kahna, Kintaro i Goro da się odblokować? W ogóle tylko ja odnoszę wrażenie, ze Kintaro i Goro są zbyt łatwi do pokonania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 13:52, Ecko09 napisał:

Właśnie mam go pokonać w walce, żadnych bloków mam nie robić itd. po prostu go zlać.

Nie wiem czy już to ogarnąłeś, ale masz (po prawej w dolnym rogu) zadania jakie musisz wykonać - chwyty jakie przed chwilą ćwiczyłeś.

Zacząłem Store mode, ze 5 bijatyk, oblukałem sobie także kilka fatality i na dziś starczy :) Fajna gierka na odmóżdżenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 17:30, Ecko09 napisał:

Shao Kahna, Kintaro i Goro da się odblokować? W ogóle tylko ja odnoszę wrażenie, ze Kintaro
i Goro są zbyt łatwi do pokonania?

Oni są tylko sterowani przez komputer.
I nic dziwnego - Goro i Kintaro z tymi spamowalnymi walnięciami w ziemię i X Rayami zabierającymi 1/2 HP czy Shao Khan, który swoim młotkiem nie pozwala nawet dojść do ciosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 17:30, Ecko09 napisał:

Shao Kahna, Kintaro i Goro da się odblokować? W ogóle tylko ja odnoszę wrażenie, ze Kintaro
i Goro są zbyt łatwi do pokonania?



Są filmiki na youtubie z nimi więc bankowo się da :P

Edit jednak w opisie piszą, że nie a szkoda :( Da się nimi grać po modach ale póki co na pc tego nie ma pewnie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ze gra mi coraz gorzej chodzi....wczoraj na początku ładnie śmigała, potem zaczęła mulić, zmniejszyłem detale, było ok, dziś znowu zaczęła mulić, znowu zmniejszyłem i było ok, teraz nawet na absolutnym minimum muli lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 21:55, Crew_900 napisał:

Niemożliwe. A jakiś inny program coś w tle nie robi ? Mi działa świetnie od premiery.


Nope, jedynie xfire, ale to zawsze używam. i zapomniałem dodać, ze w innych grach jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować