Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil2142

Mortal Kombat (Temat Ogólny)

143 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2014 o 16:08, Ecko09 napisał:

ta


Więc racz zauważyć, jak duży sukces odniosły zwykłe puzzle, które jednak posiadały fabułę. Chyba nie powiesz mi, że bardziej spodziewasz się fabuły w puzzlach niż w bijatyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:08, Ecko09 napisał:

> . Poza tym gra z fabułą jest o wiele
> lepsza niż gra bez niej.

Ale nie bijatyka, no bez przesady ludzie -_-

Tekken ma fabułę ? Ma
KoF ma fabułę ? Ma
Broad Roar czy seria Soul Calibur ? Oczywiście.
Nawet nędzny S(y)F ją ma xp

Więc w czym problem ?
Do tej pory nikomu to nie przeszkadzało, a poza tym historie niektórych postaci z MK są bardzo ciekawe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:08, Ecko09 napisał:

Ale nie bijatyka, no bez przesady ludzie -_-


Ale czemu nie? Przecież nawet sieciowe strzelanki mają fabułę! I nie mówię tu o CoDach czy Battlefieldach. Wierz lub nie, Quake, Q2 i Q3 miały wątek fabularny! :D I, jak już to wspomnieli koledzy wyżej, historie niektórych postaci są bardzo ciekawe. Szczególnie gdy prześledzi się ich "ewolucję". Wiedziałeś, na przykład, że w "jedynce" Raiden jest przedstawiony jako "czarny charakter"? Jego zwycięstwo w turnieju prowadzi ostatecznie do zniszczenia Ziemi! Dopiero w późniejszych odsłonach zrobiono z niego obrońcę naszego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Mortal Kombat Arcade Kollection. Otóż gra wymaga zalogowania się do GfWL, który od tygodnia jest wyłączony. Ktoś ma pomysł jak to obejść (nie licząc wgrania "witaminki")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos cos wie o kolekcjonerce MKX? Szukalem wczoraj info, i jedyne, co znalazlem w "swiatowych mediach" to ze gram (tak, nasz stary, dobry gram) sie wygadal latem ubieglego roku, jako jedyny zamieszczajac zawartosc kolekcjonerki ( http://arcadesushi.com/possible-mortal-kombat-x-kollectors-edition-leaked/), ale od tego czasu zapadlo milczenie. Premiera za 3 miesiace z hakiem, a tu nic, cisza... Troche sie martwie, ze kolekcjonerke anulowano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 13:44, qq_MoaR napisał:

Ktoś może zaopatrzył się w wersje PC (MKX)? Tak, szukam kolegów i koleżanek.

Zamówiłem pre ordera na MK X na pc, czekam na przesyłkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak w nowego Mortala pocinają najlepsi gracze na świecie to wczoraj ESL przeprowadził turniej Fatal 8. Wszystko w imię podkręcenia hype:

http://www.twitch.tv/netherrealm/b/648823599

Swoją drogą nie mogę się już doczekać jak we wtorek odbiorę swoje pudełko, włożę do czytnika i będę mógł w to wszystko się zagłębić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to steam się popisał z premierą. Zainstalowałem to coś po 8 latach i ciągle problemy.
Anyway, jakby ktoś chciałby popykać jak naprawią to: neatcr1t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda w chwili obecnej działanie Mortal Kombat X na PC? Wycofałem pre-order po ogłoszeniu, że wersją na komputery osobiste będzie zajmować się inne studio, ale im dłużej oglądam na YouTube ujęcia z gry, tym ciężej jest mi się oprzeć przed zakupem :P Jak w praniu wygląda optymalizacja gry? Poprzednia część chodziła mi na maksymalnych detalach, więc chyba powinienem coś ugrać, nie? ;-)

Gram na takim oto lapku:

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Dell-Inspiron-15R-SE-7520.78294.0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie chodzić to loteria, a netcode jest skopany i 80% gier jest niegrywalnych. Strasznie długi czas oczekiwania na grę. Matchmaking nie istnieje, nowicjusze dostają ludzi z 500 winami..
Żeby było zabawniej to ranking nadal się resetuje na PC i do tego living towery i frakcje często nie działają. Do tego dużo bugów nie naprawionych do tej pory, np. od premiery mam nadal skopaną kryptę przez co nie mogę odblokować sobie reszty brutality etc.
Lepiej kupić na PS albo Xkloca, chociaż też narzeka się na to samo, ale jednak w o wiele mniejszym stopniu.

A i ostatnio save file może zostać zjedzone, więc radzę wszystkim zrobić backupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakupić Mortal Kombat X na PS4. Oczywiście wersję standardową na płycie.

I teraz mam ogromny problem ponieważ chcę mieć od razu wszystkie dostępne postacie w tym jutrzejszego predatora czy Jasona Voorheesa. Czy można te nowe dodatkowe postacie pobrać za darmo z PSN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 12:29, Azazell napisał:

Planuje zakupić Mortal Kombat X na PS4. Oczywiście wersję standardową na płycie.

I teraz mam ogromny problem ponieważ chcę mieć od razu wszystkie dostępne postacie w
tym jutrzejszego predatora czy Jasona Voorheesa. Czy można te nowe dodatkowe postacie
pobrać za darmo z PSN?

Nie, musisz zapłacić by je odblokować. Kombat Pack (season pass) to jakieś 30euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz w watku o polecaniu gier cisza, zapytam tu: warto kupowac MKX dla trybu jednego gracza, ewentualnie popykania z botami (jest taka opcja?) plus czasami zagrania z kims na dwa pady? Nie mam PS+ i raczej nie przewiduje wykupienia abonamentu, wiec zabawa online odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2015 o 09:13, qq_MoaR napisał:

Są boty, towery i story. Jak wyrwiesz za max 50 zł to będzie warto. Inaczej szkoda pieniędzy.


Za 50 zl na PS4 raczej ciezko. Znalazlem w Ultimie za 178, kupilem, gram od wczoraj. Wrazenia dosc mieszane.

Ostatni raz w mortala gralem na GBA (MK:DA), gralo sie milo, sympatycznie i bezproblemowo. Myslalem, ze na padzie bedzie jeszcze lepiej. Mylilem sie... Krecenie ciosow specjalnych badz Fatalities wola o pomste do nieba, bo gierka potrafi uznac, ze wcisnalem ktorys przycis o milisekunde za szybko/za wolno, i caly kombos idzie na zielona trawke. Czyli jest loteria - wyjdzie czy nie wyjdzie? Na pececie w stare Mortale gralo sie znacznie lepiej.

Podejrzewam, ze z czasem to wszystko opanuje, ale na razie jest to jedna wielka mlocka, pozbawiona ladu i skladu. Ale jakos to idzie, wiec pewnie troche pogram, a potem moze wrzuce na allegro za 150 zl, zeby chociaz czesc kasy odzyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyłączyć wspomaganie -> Options -> Controls -> na dole ma być wszystko na off
Przez to gra nie będzie za Ciebie decydować co wcisnąłeś.

Nie wiem czy masz najnowszego patcha, ale w pierwszej wersji combosy były zbugowane - wchodziły różnie np. u Mileeny. Potem to w patchnotach widziałem zostało naprawione. Nie zmienia to faktu, że wiele postaci ma beznadziejne style/varianty gdzie tylko jeden ma sens, a dwa pozostałe to dno. Niektóre są skopane w drugą strone np. Fistacuffs ( https://youtu.be/_q8naX5pP3I?t=6m3s) - to powinno zostać znerfione od razu, nie wiem czy nadal tak działa.

Niektóre kombinacje mają dosyć specyficzne timingi dlatego warto poświęcić trochę czasu i znaleźć jakies guides na yt https://www.youtube.com/watch?v=wSYwuOr6egU&feature=youtu.be
nauczyć się po jednym combo na 50/50 i corner i można w sumie cieszyć się jako tako z gry.

Fatality są fajne przez kilka dni, potem wydają się zbyt długie. Na szczęście są brutality które są szybsze, zabawniejsze i z różnym poziomem trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować