Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil2142

Mortal Kombat (Temat Ogólny)

143 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2015 o 12:31, qq_MoaR napisał:

Nie wiem czy masz najnowszego patcha


Przed odpaleniem musiałem ściągnąć ponad 6 giga łatek, więc chyba jest najnowszy.

Dnia 12.09.2015 o 12:31, qq_MoaR napisał:

Nie zmienia to faktu, że wiele postaci ma beznadziejne style/varianty gdzie tylko jeden ma sens


No właśnie... Ja akurat jestem mało oryginalny, od początku serii uwielbiam Scorpiona i to właśnie nim chciałem sobie pograć. Okazuje się jednak (podczas kampanii), że inne postaci wydają się znacznie szybsze/potężniejsze/łatwiejsze w "prowadzeniu". Nie wiem, czemu tak się dzieje, może te kilka lat bez MK zrobiło swoje, ale do tej pory zawsze myślałem, że w tej serii postaci są w miarę wyważone i jakaś równowaga jest zachowana.

No nic, pozostaje poszukać trochę tutoriali, przewodników itp. Może będzie lepiej. A na razie jestem mocno zawiedziony faktem, że w MKX Mobile gra się znacznie lepiej i przyjemniej, niż w konsolową wersję. Gdyby ktoś kiedyś próbował mi coś takiego wmówić, chyba bym się mu roześmiał w twarz. Teraz jednak... może po prostu się zestarzałem, ale dla mnie to już jest mało Mortalowe. Dobrze przynajmniej, że kupiłem o 1/3 taniej, niż chodzi normalnie. No i że jednak odpuściłem sobie kolekcjonerkę, którą początkowo planowałem kupić.

Kampania zakończona, pogram jeszcze trochę w "wieżyczki", poczekam do przyszłego weekendu, znajomi wpadną, to będzie okazja pograć na dwa pady, a potem pewnie trzeba będzie odpalić allegro. W każdym razie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 15:38, Ring5 napisał:

Teraz jednak... może po prostu się zestarzałem, ale dla mnie to już jest mało Mortalowe.

To chyba oczywiste... szczególnie, że mechanika walki i ruchy postaci zerżnięte żywcem z Injustice: Gods Among Us (swoją drogą dobra gra od tego samego studia). MKX w tym wypadku jako "sama gra" źle nie wypada, ale jako kolejna część po znakomitej 9 wypada gorzej niż słabo. A te nowe postacie (te córki, synowie...czyli mix starych postaci które i tak są w grze) to jakiś chory żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 17:02, MisticGohan_MODED napisał:

A te nowe postacie (te córki, synowie...czyli mix starych postaci które i tak są w grze) to jakiś chory żart.


Cóż zrobić. W Armageddonie wytłukli większość postaci, z których niektóre były nawet ciekawe, to teraz kombinują. Mnie również "młode pokolenie" do gustu nie przypadło. I kompletnie nie leży mi fakt, że

Spoiler

to akurat oni są odpowiedzialni za uratowanie świata. Takiego zakończenia najbardziej się obawiałem i, jak widać, całkiem słusznie. To takie hollywoodzkie :/



No cóż, za długo przy tej grze nie posiedzę, ale przynajmniej nada się na wizyty znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować