Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer GTA IV dostępny!

172 postów w tym temacie

To co rzuca się w oczy, to ruch - miasto naprawdę żyje. Jeśli dodać do tego odwzorowanie ważniejszych nowojorskich budynków, to zapowiada się... kolejny hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią wersje PC, to żeby chociaż postarali się aby wymagania nie byly z kosmou : < oraz żeby gra nie wymagała Visty ; /.

Ale różnica graficzna jest i to kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zaraz po północy, tak jak GTA już zaczęło mnie powoli nużyć po Vice City, tak ostrzę sobie kły na część czwartą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 zapowiada się nieźle, ale po tym trailerze spodziewałem się ciut więcej. Pół godziny ściągania po to by zobaczyć ledwie 64 sekundy filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PC ujrzy światło dzienne kilka miesięcy po premierze na konsole, czyli może to być nawet połówka 2008 roku...wtedy już "Viśta" będzie pewnie wymagana do każdej nowości (np. Alan Wake). Jak na razie, na średnim sprzęcie gry działają gorzej przy Viście... Pomijam osoby z quad-core, 4gb ram i 8800 Sli, u nich nie będzie widac różnicy nawet przy odpaleniu tej samej gry 5 razy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ściągałem ,tylko oglądałem w necie. :P No cóż... GTA 4 zapowiada się bardzo ciekawie. No i nowy bohater. :] Gra będzie hitem!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze gra zapowiada się całkiem, całkiem. Szkoda tylko, że nie wiadomo dokładnie kiedy wyjdzie na mój jedyny sprzęt, PC. Ale cóż pożyjemy zobaczymy (już nie mogę się doczekać kiedy w nią zagram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmik jest totalnie do bani, nie ma w nim niczego ciekawego...

jak zwykle trzeba podsycić atmosferę jakimiś tandetnymi trailerami, nie wiadomo o co chodzi, grafika wygląda na zrobioną specjalnie na potrzeby właśnie trailera i wątpie, żeby taką grafikę prezentowała sama gra...

Tani chwyt dla napalonych, onanizujcie się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wyciągnąłem:
-kolejka górska nazywa się Screamer, ciekawe czy bedzie mozna sie przejechac
-pojawiały sie plotki wsród graczy ze to arab, IMO na pewno nie, w niebieskim aucie widac ze jest biały. Rusek a moze Polak? :D
-widać sporo nawiazan do poprzednich GTA, piwo Sprunk, takie same sklepy 24h (99c) i Tacobell(w GTA to sie jakos inaczej nazywa)
-w jednym miejscu widac _IBER_Y FER_Y TERMINAL równie dobrze moze byc _IBER_Y _FER_Y TERMINAL, poodpadały literki, moze to byc nazwa miasta.
-na radiowozie widac LCPD, liberty City police departament? W kazdym badź razie NY na pewno bedzie nazywał sie inaczej
-nawiazan do liberty jest wiecej, Liberteen na budynku, Liberty Tree na ulicy, statek z wypisanym Liberty City, Liberty to na pewno pierwszy człon nazwy miasta
-poczucie humoru dalej daje rade, widac billboard filmu "I slept <nie widać co tu pisze, prawdopodobnie with your> Mom, reklama 5kotletowego hamburgera o nazwie Heart Stopper
-firma produkująca zegarki nazywa się Kronos, kto zna mitologię na pewno wie ze nawiazanie to jest ostre xD

Wszystkie te informacje wyłowiłem ja, w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako cos oficjalnego, fanowskie domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VC z serii GTA było najlepsze.

A ta część moim zdaniem ma szanse dorównać Mafii(klimatem)- A to o czymś świadczy ...

A po trailerze spodziewałem się trochę gameplayu ( ale ze mnie Lamus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować