Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer GTA IV dostępny!

172 postów w tym temacie

Nie wiem co w te grafice niby nie powala - i tak najważniejsze, żeby gra chodziła płynnie a draw distance był duży. Woda wygląda genialnie, budynki też świetnie, podobnie jak efekty świetlne. Oczywiste chyba było, że nie będzie to wyglądać jak Gears Of War.

Zapowiada się potężna jesień dla posiadaczy X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 11:43, Blizzard Beast napisał:

A jaki ma mieć napis statek z Nowego Jorku? Vice City?


Zawsze mógłby być napis "New York City" ;)
Wcześniej pojawiły się plotki, że akcja ma dziać się w Nowym Jorku a nie w Liberty City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie oczekiwałem czegoś więcej, ale w sumie to nie jestem ani zawiedziony ani jakoś pozytywnie zaskoczony, trailer jak dla mnie to tylko malutki pokaz grafiki jaka będzie w GTA IV.
A teraz czekam na jakieś kolejne wieści, filmiki czy też screeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest super, bo należy pamiętać, że to jest GTA a nie strzelanina z jednym korytarzem i przeciwnikami.
Uważam, że grafika jest rewelacyjna już teraz i mogę powiedzieć, że mnie zaskoczyła pozytywnie.
Gameplay, pewnie znowu będzie strefujacy ludek strzelający drętwo do ludzi. To się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie powala na kolana? Ale jest bardzo dobra! I ja wole, zeby taka zostala, bo nie bede musial kupowac statku kosmicznego, zeby pograc w GTA IV. Jest tez inna mozliwosc, ze wtedy gra ladowalaby sie co chwile, co jest beznadziejnym rozwiazaniem. Wole taka garfike, bo jest dobra i lepsza wcale byc nie musi, bo GTA nigdy nie sluzylo do podziwiania grafiki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie NY w GTA. Klimat na trailerze jest nieco mroczny i realistyczny ,ale zobaczymy, czy tak będzie może w końcu nie będzie można siekać ludzi z AK47 jak w poprzednich częściach ,bo to stało się już nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem. Nie jest szczególnie długi, ale można zobaczyć parę ciekawych rzeczy (Statua, główny bohater). Osobiście uważam, że wersja na PC ukaże się za jakiś rok, tak jak to było w przypadku San Andreas (pół roku po premierze na konsole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 12:54, Szatanista napisał:

a moim zdaniem to Liberty City miasto z gta 3 zresztą proszę przejrzec to zdjęcie z bliska.


W czasie trailera można zobaczyć Statue of Liberty (Statua Wolności) , która mieści się w NY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 10:54, Majkes napisał:

-w jednym miejscu widac _IBER_Y FER_Y TERMINAL [...] moze to byc nazwa miasta.

Nope, po wpisaniu odpowiednich literek wychodzi LiberTy FerRy Terminal, czyli przystan dla statkow z miasta Liberty. Z Liberty City

Dnia 30.03.2007 o 10:54, Majkes napisał:

-na radiowozie widac LCPD, liberty City police departament?

Department. Reszta sie zgadza ;)

Dnia 30.03.2007 o 10:54, Majkes napisał:

W kazdym badź razie NY na pewno bedzie nazywał sie [...]

[...] Liberty City. Tak samo jak w czesci trzeciej. Nie sadze, by moglo byc inaczej :)

Dnia 30.03.2007 o 10:54, Majkes napisał:

-poczucie humoru dalej daje rade

Na jednym z budynkow mozna rowniez znalezc napis ''Getalife'', czyli Get a life'' -> znajdz sobie zycie/zacznij zyc (w domysle to prawdziwe ;))

Dnia 30.03.2007 o 10:54, Majkes napisał:

Wszystkie te informacje wyłowiłem ja, w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako cos oficjalnego,
fanowskie domysły



Jak bedzie gra wygladac jak na trailerze to bedzie bosko. O reszcie dowiemy sie w pozniejszym teerminie ;). Zdecydowanie jednak bardziej mi pasuja takie klimaty niz z ostatniej czesci gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W czasie trailera można zobaczyć Statue of Liberty (Statua Wolności) , która mieści się w NY.

Można też ujrzeć Most Brooklyn''ski, budynek Chryslera i budynek z 23 ulicy, Time Square i wiele innych :P Trailer jak to każdy teaser z gry, ma stworzyć napięcie i podnieść ciśnienie wśród graczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować