Zaloguj się, aby obserwować  
Katarzyna_Jasik

Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

1069 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 00:23, Katarzyna Jasik napisał:

Najświetszym miejscem gracza jest łóżko? Nie mówimy chyb o tych samych grach :P


Hehe, no faktycznie, to zupełnie inny rodzaj gry ^_^

>A z tą lodówką

Dnia 02.04.2007 o 00:23, Katarzyna Jasik napisał:

to juz przegiąłeś <hahaha>


No cóż, bez gier mozna żyć (podobno, ale nikt nie sprawdzał :P), a bez lodówy nie :)
Mam inaczej poukładane priorytety. A co do natury- takie mam studia, że rośliny towarzysza mi cały czas i w zasadzie od dawna sie nimi otaczam- Na zdjęciu akurat Dracena, oprócz tego na kompie obok biurka stoi Araukaria, na szafie Ceropegia, a w kącie na stoliku.. ananas :P
Jeszcze tylko paproć pod sufitem i będzie komplet ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 13:41, Budo napisał:

No cóż, bez gier mozna żyć (podobno, ale nikt nie sprawdzał :P), a bez lodówy nie :)
Mam inaczej poukładane priorytety. A co do natury- takie mam studia, że rośliny towarzysza
mi cały czas i w zasadzie od dawna sie nimi otaczam- Na zdjęciu akurat Dracena, oprócz tego
na kompie obok biurka stoi Araukaria, na szafie Ceropegia, a w kącie na stoliku.. ananas :P
Jeszcze tylko paproć pod sufitem i będzie komplet ;]


Słabość do roślin powiadasz...w takim razie ostrożnie z marihuaną...wredna roślina :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 23:03, com5 napisał:

Odnośnie twoich głośników: pomieszałeś lewą strone z prawą (mam identyczne głośniki więc wiem),
jeżeli zrobiłeś to celowo to nie ma sprawy, ale jeśli nie to w grach (choćby w twoim NWN2)
dźwięk będzie odwrócony i np. mi to by przeszkadzało, tobie może nie.

Nie wiedziałem że pomieszałem głośniki:P dzieki za informacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 16:35, Unpredictable napisał:

A oto moje biureczko ;).


Ciasno trochę :P, ale przytulnie, u mnie brak aparatu cyfrowego,żeby dobre zdjęcie zrobić, ale komp to mi zajmuje trochę miejsca w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 16:43, marian538 napisał:

Ciasno trochę :P, ale przytulnie, u mnie brak aparatu cyfrowego,żeby dobre zdjęcie zrobić,
ale komp to mi zajmuje trochę miejsca w pokoju :)


Dla mnie jest to wystarczająca ilość miejsca na sam komputer ;). Oczywiście mam jeszcze jedno biurko, gdzie trzymam książki, gazety i innego typu mniej, lub bardziej przydatne rzeczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 20:12, Sephirath napisał:

Hmm... Ale ja muszę sprzątnąć bo gdzieś tam aparat leży :P


Chyba że tak :D
Ale potem przywróć naturalny "ład i porządek" na biurku, żeby klimatycznie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze po tych zdjęciach to jakoś czysto :P. Więc nie wypada mi tak pokazać mojego biurka na którym jest tyle płyt i szpergałów że monitor ledwie widzę ^^. Trzeba oczyścić teren przed zrobieniem zdjęcia <"teren skażony grami" :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:36, donaan napisał:

Jak tak patrze po tych zdjęciach to jakoś czysto :P. Więc nie wypada mi tak pokazać mojego
biurka na którym jest tyle płyt i szpergałów że monitor ledwie widzę ^^. Trzeba oczyścić teren
przed zrobieniem zdjęcia <"teren skażony grami" :P>


Ja się trzy dni zbierałem do ogarnięcia tego co na biurku się mniej lub bardziej przypadkowo znajduje. Ale powoli wszystko wraca do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie mamusia się zapędziła i jak byłem w szkole to mi posprzątała ;) No i mam na razie tak ładnie, że aż tutaj wytrzymać nie mogę! Ale do świąt już zrobię tutaj odpowiedni bałagan ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
----------
W koncu pokazales swoj pokoj :) Rzeczywiscie drukarka ta sama, a oprocz tego telewizor pewnie tez, przynajmniej po pilocie sadzac :) Monitor tez slusznej firmy :D szkoda ze LCD ;P Ale jakos tak dziwnie, porzadek, wysprzatane, podejrzany brak balaganu ;) I ja bym sie chyba nie mogl przyzwyczaic do kompa na biurku, od tego by stal na podlodze, on od tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 01:51, LifaR napisał:

W koncu pokazales swoj pokoj :)


Niestety musze Cię rozczarować, gdyż już kiedyś pokazałem swoje biureczko, fakt, że było to dość dawno.
Oto dowód ;) ==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9281&pid=20

Dnia 03.04.2007 o 01:51, LifaR napisał:

oprocz tego telewizor pewnie tez, przynajmniej po pilocie sadzac


Znów musze Cię rozczarować, nie telewizor tylko wieża ;).

Dnia 03.04.2007 o 01:51, LifaR napisał:

Ale jakos tak dziwnie, porzadek, wysprzatane, podejrzany brak balaganu ;)


Nie bałaganie, to sprzątać nie musze ;), genialne i proste zarazem ;D.

Dnia 03.04.2007 o 01:51, LifaR napisał:

I ja bym sie chyba nie mogl przyzwyczaic do kompa na biurku, od tego by stal na podlodze, on od tego jest ;)


Stoi na biurku dla czystej funkcjonalności, znacznie łatwiej jest wyciągać płytki, etc. Poza tym dość często rozkręcam swojego kompa i zawsze mam go pod ręką (w dosłownym tego słowa znaczeniu ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:53, Unpredictable napisał:

Stoi na biurku dla czystej funkcjonalności, znacznie łatwiej jest wyciągać płytki, etc. Poza
tym dość często rozkręcam swojego kompa i zawsze mam go pod ręką (w dosłownym tego słowa znaczeniu
;)).

dokładnie tak samo jak u mnie + zdjęta przykrywa= lepsze chłodzenie ;) dzięki temu wystarczy 1 wiatrak u mnie w kompie a na karcie tylko radiator :P

20070403152350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 15:32, Iroks1 napisał:

aj zapomniałem dodać pozostałe zdjęcia


No wypas. Klawiaturka przyciąga wzrok a naturalne środowisko zachęca do podziwiania :D
Widzę dowód uczestnictwa w Kangurze. Swego czasu też brałem udział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować