Zaloguj się, aby obserwować  
Katarzyna_Jasik

Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

1069 postów w tym temacie

Jeśli wyślesz mi ją na maciekkucz@o2.pl, będę wdzięczny ;P Kobita jest pierwsza klasa i musi się znaleźć na moim ekranie :>

Swoją drogą, właśnie uświadomiłem sobie, że takie same monitory są w mojej szkolnej pracowni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:42, Laska-z-Polski napisał:

Jeśli wyślesz mi ją na maciekkucz@o2.pl, będę wdzięczny ;P Kobita jest pierwsza klasa
i musi się znaleźć na moim ekranie :>

Swoją drogą, właśnie uświadomiłem sobie, że takie same monitory są w mojej szkolnej pracowni
:P

Dobra wyslałem jeżeli nie dojdzie to się zgłoś na gg albo gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:39, Coxsik napisał:

> > > > No i ja się pochwalę swoim biurkiem a co:)
> > >
> > > NO nie jest źle ;) widze wielką kolekcje Cd-Action :D
> > No jak się czyta od ponad 2 lat CDA:)
>
> O 2 lata to chyba nie tak dużo a kolekcje tak wielka , ale bys musiał poznać Machoniego92

> on samych gazet z CDA ma ponad 800 sztuk , ani jeden numer go nie omnioł wszystkiei
kupuje
> zawsze :)
No ja mam więcej czasopism CDA niż płytek ponieważ parę pożyczyłem albo się pogubiło.
A jeżeli chodzi o twojego kumpla ciekawe skąd on może mieć 88 sztuk skoro wyszlo na razie
154 numery chyba


Mówił mi zę zbiera od paru lat temu ma tyle gazet :) i płyt :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sterta gier z zeszytem do niemieckiego i aparatem. Z lewej gwoździe i szklanka, na monitorze 2 cake''i z płytami. Przede mną materiały do Prawa jazdy i Matury z niemieckiego oraz 5 różnych kabli telefonicznych i Lu Petitki obok chusteczek do nosa. A zaraz przede mną na blacie 4 kartki papieru z obliczeniami, "Jądro Ciemności" , "Podróż w krainę mrówek" i "Tylko Rock" z wywiadem z Kazikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:16, mateuszkalach napisał:

U mnie sterta gier z zeszytem do niemieckiego i aparatem. Z lewej gwoździe i szklanka,
na monitorze 2 cake''i z płytami. Przede mną materiały do Prawa jazdy i Matury z niemieckiego
oraz 5 różnych kabli telefonicznych i Lu Petitki obok chusteczek do nosa. A zaraz przede
mną na blacie 4 kartki papieru z obliczeniami, "Jądro Ciemności" , "Podróż w krainę mrówek"
i "Tylko Rock" z wywiadem z Kazikiem


No jakoś to sobie wyobraziłem :p Ale lepiej by mi było gdy bym widział zdjęcie :) Wrzucaj fote ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:39, MLODY2K6 napisał:

Witam wszystkich. troche sie zmienilo ostatnio nad i pod moim biurkiem oto efekty:

Za dużo kasy bulisz w ten komputer ;P To ta zapowiadana 32-calówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2008 o 21:29, MLODY2K6 napisał:

Przewodowa. Ten ULTRA X-FLAT jest nie do zajechania.


Na trzecim zdjęciu to widać , ale chciałem się upewnić. Ale jedno muszę przyznać , obudowę do kompa to masz naprawdę piękną. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest sobota, więc czas sprzątania ;] Jako, że się przemogłem i zrobiłem co trzeba, to mogę pochwalic sie moim azylem. Do tego przemeblowanie ostatnio robiłem :)

Mac Cry

20081018165032

20081018165054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moje najświętsze miejsce, czyli kąt do grania, czyli popularnie kąt z komputerem. Piszę ką, bo mieszkam w kawalerce. :-) Ale do rzeczy, czyli króciutko, co jest co. :-) O samym komputerze rozpisywać się nie będę, bo uważam, że najwazniejsze w tym temacie jest jego otoczenie. A więc jak widać, głównymi składnikami mojego azylu jest to piękne biurko, skórzany fotel (bardzo wygodny) i parapet, który służy za miejsce na herbatę, kawę no i od czasu do czasu na piwo. Jak też widać, na półkach stoją przeróżne ładne wydania gier, a w szczególności kolekcjonerki. Gier, a w tym kolekcjonerek mam więcej, ale znajdują się one na tej półce, która nie zmieściła się cała na zdjęciu. :-) Nad biurkiem te trzy obrazki, to różne samoloty Boeing 747. Najwazniejszy jest ten po lewej linii KLM, bo miałem przyjemność nim lecieć. Do komputera w czasie nocnych rozgrywek używam bezprzewodowych słuchawek Philips. Polecam słuchawki bezprzewodowe na fale radiowe, bo mają bardzo dobrą jakość dźwięku i nie plączą się kable. Na górnej półce stoi model U-69 w skali 1:72. :-) A nad kolekcjonerką Medieval II wisi sobie replika $1000000$. No i jak się Wam drodzy gramowicze podoba mój azylek? :-)

20081020165657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:07, marekl1975 napisał:

A oto moje najświętsze miejsce, czyli kąt do grania, czyli popularnie kąt z komputerem.
Piszę ką, bo mieszkam w kawalerce. :-) Ale do rzeczy, czyli króciutko, co jest co. :-)
O samym komputerze rozpisywać się nie będę, bo uważam, że najwazniejsze w tym temacie
jest jego otoczenie. A więc jak widać, głównymi składnikami mojego azylu jest to piękne
biurko, skórzany fotel (bardzo wygodny) i parapet, który służy za miejsce na herbatę,
kawę no i od czasu do czasu na piwo. Jak też widać, na półkach stoją przeróżne ładne
wydania gier, a w szczególności kolekcjonerki. Gier, a w tym kolekcjonerek mam więcej,
ale znajdują się one na tej półce, która nie zmieściła się cała na zdjęciu. :-) Nad biurkiem
te trzy obrazki, to różne samoloty Boeing 747. Najwazniejszy jest ten po lewej linii
KLM, bo miałem przyjemność nim lecieć. Do komputera w czasie nocnych rozgrywek używam
bezprzewodowych słuchawek Philips. Polecam słuchawki bezprzewodowe na fale radiowe, bo
mają bardzo dobrą jakość dźwięku i nie plączą się kable. Na górnej półce stoi model U-69
w skali 1:72. :-) A nad kolekcjonerką Medieval II wisi sobie replika $1000000$. No i
jak się Wam drodzy gramowicze podoba mój azylek? :-)

Ale porządeczek masz. XD Ja to mam taki może raz w roku ( na święta robię sobie miejsce na nowe nabytki) ;].
A tak na serio. fajnie, naprawdę fajnie, Zazdroszczę ci tych wszystkich kolekcjonerek. I widzę, że masz Gothica 3. też mam (identyko wydanie), ale nerwy mi przy nim czasem padają. XD trzymaj tak dalej. Tylko mała porada. Dokup sobie szafkę ( może nawet dwie) na te wszystkie kolekcjonerki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:07, marekl1975 napisał:

/.../

Mój ojciec dałby się pokroić za takiego U-boota ;) Ja z resztą również z chęcią postawiłbym sobie takiego na biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować