Zaloguj się, aby obserwować  
Katarzyna_Jasik

Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

1069 postów w tym temacie

Ja też mam dość ciekawie tzn pustki:D monitor stacja dokująca do myszki klawiatura i mysz . Na podłodze obudowa Big Tower /serwerowa/ , na drugim biurku drukarka i tyle :D. Zabawa zaczyna sie za dziwiami w szafce , pudełka po komponentach od komputera, 60 tytułów gier rzecz jasna w oryginale np seria nfs od części 2giej do carbona cala seria Colina i długo by wymieniać :D , na ścianie wisi stary komputer tzn płyta główna przybita do ściany wraz z komponentami :D i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 09:05, Atukam72 napisał:

Masz nieźle urządzone biurko. ;)

Dzięki ;-) monitor troszkę za blisko mało miejsca na gry których ciągle przybywa a ja lobię by były ładnie wyeksponowane ale zarazie wystarczy, za jakiś czas trza będzie pomyśleć o jakimś koncie całkowicie oddzielonym od świata ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tyle dobrze ,że gry mam na szafce więc na biurku mam więcej miejsca. W tym momencie znajduje się przede mną(na biurku):kubek,skarpetki i bokserki brata,jakieś kartki, drukarka, monitor, mycha, klawiatura, nadgryziony pączek i dwa głośniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale swoim biurkiem :)
W tej chwili jest na nim porzadek co zdarza się bardzo rzadko ;)
Dwa pierwsze zdjęcia pochodzą z czasów kiedy na moim biurku stały dwa kompy (mam dosyć duże biurko, jakby się uparł to i trzeci komp by się zmieścił :D )
Na drugim zdjęciu widać też mojego psa który lubi sobie siedzieć na biurku i spoglądać na podwórko przez okno.
A dwa ostatnie zdjęcia były zrobione kilka minut temu :)
Niestety zdjęcia jak widać są robione telefonem komórkowym, więc jakość jest średnia.

20070331114625

20070331114652

20070331114703

20070331114715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moje ''''królestwo''''.Lubię spędzać tu czas.Biurko jest zemną juz chyba 8 lat.Na razie jest tu w miarę porządek.Gry trzeba tylko pochować ;).Kocham to miejsce.Kilka zdjęć pokazujących biurko i 1 podłogę ;D
I jak?Podoba się Wam?

20070331120919

20070331121117

20070331121239

20070331121354

20070331121459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:16, NyGgA MiLy napisał:

I jak?Podoba się Wam?


Ta " płaska" klawiatura niszczy :D jest ona tak dobra jak mówią??
Ogólnie to zacne to królestwo ( zwłaszcza że widziałem Oblivionka :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:24, Necromancer napisał:

> I jak?Podoba się Wam?

Ta " płaska" klawiatura niszczy :D jest ona tak dobra jak mówią??
Ogólnie to zacne to królestwo ( zwłaszcza że widziałem Oblivionka :P )



Foldable?Bardzo dobra klawiatura.Nieważne,co z nią zrobisz.I tak wytrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:56, cinus` napisał:

To i ja sie pochwale swoim biurkiem :)
W tej chwili jest na nim porzadek co zdarza się bardzo rzadko ;)


Miałeś pewnie dobry pretekst by wreszcie posprzątać i wygrzebać klawiaturę spod sterty płyt / gazet i innych papierów. Ja na razie mam tak zagracone, że nic nie widać, ale jak uporam się ze sprzątaniem to postaram się wrzucić zdjęcia mego azylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:06, rob006 napisał:

Wniosek - kobietom nigdy nie dogodzisz. :) Gdy nie ma równouprawnienia narzekają na... brak
równouprawnienia, gdy jest równouprawnienie narzekają, że mężczyźni traktują je na równi z
sobą... ech, to nie na moją głowę :)


Nie narzekam, Mowie tylko jak jest.Z życia codziennego. Poprostu brak getlemańskich inicjatyw. A kobiety to sobie narpawdę cenią, choć żadko o tym mówią.

Dnia 30.03.2007 o 23:06, rob006 napisał:

> wiem co mowie, bo studiuje na kierunku, gdzie na pierwszym roku bylo 15 kobiet na 250
studentów...
Uuu, to nieźle. A ja myślałem, że mam źle (w mojej klasie na 1 dziewczynę przypada 3,5 faceta)

Ja u siebie w liceum mialam na odwrót, bo bylam na profilu tzw.dzinnikarsko-językowym...7 facetow na 40 dziewczyn. A waste of man power :DD

Dnia 30.03.2007 o 23:06, rob006 napisał:

A jednak to trochę obciach taki syf na biurku mieć <zdejmuje skarpetkę z głośnika> :)

No to zrób klar i się pochwal umięjętnością dostosowania się do wymagań :)

Dnia 30.03.2007 o 23:06, rob006 napisał:


> P.S. Podoba mi sie to co napisales w notce o sobie na swojej stronie :)
Ciszę się bardzo,:) ale na przyszłość nie pisz takich komentarzy na forum <rozgląda się
i zniża głos do szeptu> czerwoni tego nie lubią :)


To już publicznei komplementu nie można komuś powiedziec? Czy tu panuje wyłączność na komplementu w kierunku moderatoró? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:16, NyGgA MiLy napisał:

A to moje ''''królestwo''''.Lubię spędzać tu czas.Biurko jest zemną juz chyba 8 lat.Na razie
jest tu w miarę porządek.Gry trzeba tylko pochować ;).Kocham to miejsce.Kilka zdjęć pokazujących
biurko i 1 podłogę ;D
I jak?Podoba się Wam?


No, całkiem zacnie. Tylko zdradź mi, do czego ci ta foldable klawiatura ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko! Jak czysto, jaki porządek! To jest straszne! Serio, czegoś takiego to jeszcze w swoim krótkim życiu nie widziałem, pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:02, KrzysztofT napisał:

A to moje królestwo :

Miejsca to nie masz zbytnio dużo - straszny ścisk, ktoś miałby klaustrofobie i po nim, nawet nie ma gdzie nóg wyłożyć bo się wszystko wala po podłodze razem z Neostradą :P normalnienie wiem czy Ci współczuć czy gratulować odwagi bo ja bym długo nie wytrzymał, nogi chyba bym miał na suficie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:00, Klimos napisał:

Miałeś pewnie dobry pretekst by wreszcie posprzątać i wygrzebać klawiaturę spod sterty płyt / gazet i innych papierów.


Pretekstu do sprzatnięcia właściwie nie miałem żadnego ;) akurat się ogólnie w mieszkaniu porzadki robiło i jakoś tak przypadkiem się biurko sprzatneło :) W każdym bądź razie wszystko już wraca do normy: papierków już się troche nazbierało, kilka gazet, oberwany plakat sobie na monitorze leży, są także szklanki no i jeszcze troche śladów po obiedzie jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:57, Budo napisał:

Przykładowa fota mojego biurka, akurat w stanie wzlgędnego porządku :)

fajnie :) moja stara mycha, która się zrąbała - sam się gryzoń wyłączał ale klawiatur widzę że też masz 2 tak jak u góry NyGgA MiLy tylko model Foldable kolorowy :D - i jeszcze jedno bo ja nie w temacie i z nowości nie kumaty co tam w tle leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialo byc bez sprzatania, wiec bez sprzatania :D Wprawdzie moje domowe biurko jest w lepszym stanie, ale aktualnie uzytkuje to no i coz zrobic ;P

[fotki robione telefonem, wiec jakosc niekoniecznie dobra :]

Budo -> Widze, ze GW wszedzie musisz wcisnac ;P

20070331190809

20070331190908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, klawe mam jedną i to nie foldable xD
W tle mój tańczący warrior w guild wars ^_^
To przypadkiem, bo zdjęcie stare (parę miechów)- nie robiłem specjalnie nowego tylko jakieś takie wygrzebałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować