Zaloguj się, aby obserwować  
Katarzyna_Jasik

Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

1069 postów w tym temacie

Heh na drugi raz uważaj z tymi zdjęciami xD Jakiś maniak mógłby wyostzryć fotke i zobaczyć do twoich notek w kalendarzu xD
PS: Co do zdjęcia biurka to cyfrówka mi coś nawaliła więc na razie zdjęcia nie będzie :( Postaram się dać w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:57, Budo napisał:

Przykładowa fota mojego biurka, akurat w stanie wzlgędnego porządku :)


Hehe, mam takie same głośniki, ale ty masz jakieś usyfione strasznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 19:16, Budo napisał:

Eee, klawe mam jedną i to nie foldable xD

Przecież widzę dwie xD masz model dla uczących się pisać tzw. student z kolorkami żeby było łatwiej a powyżej już jest model dla zaawansowanych bo nawet jeśli chciałbyś walić w klawisze to nic sie nie stanie ale może nabiorą kolorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:57, Budo napisał:

Przykładowa fota mojego biurka, akurat w stanie wzlgędnego porządku :)

fffffffffffffstyd.....

Taki gracz w GW, a używa mapy klawiatury XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:14, Necromancer napisał:

Ja sie chętnie dorzucę ze zdjęciami mojego biurkowego królestwa :D
1 przedstawia biurko ogólnie, 2 nieodłączną jego część :D



HAHAH!! system rynkowy nasiłowskiego widzę:D musze to dziadostwo niedługo przeczytać..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:28, Katarzyna Jasik napisał:

No to zrób klar i się pochwal umięjętnością dostosowania się do wymagań :)

Nawet gdybym chciał, to i tak nie mam takiej możliwości - cyfrówki nie posiadam, a nie mam jak zrzucić zdjęcia z telefonu (zresztą wtedy i tak potrzebowalibyście lupy, żeby cos zobaczyć).
Ale spróbuje trochę opisać: Na biurku leżą 3 numery CDA, 2 CD Projekt Insidery, kalkulator, tipsomaniak, 2 zużyte chusteczki higieniczne, telefon komórkowy, pilot od wieży, jakies płyty, kilka karteczek z notatkami sprzed pół roku, a na samym dnie podręcznik do fizyki, z którego miałem uczyc się do matury, a którego od 2 miesięcy nawet nie tknąłem. Wszystko to w artystycznym nieładzie. Do tego na biurku znajduje sie monitor (a to niespodzianka!), 2 głośniki, modem od Neostrady (który właśnie podniosłem z podłogi - wiedziałem, że czegoś tu brakowało) i 2 kwiaty (jedyny ślad kobiecej reki w moim sanktuarium). Oczywiście nieodłączna częścią mojego biurka jest pół kilograma kurzu. Nad biurkiem wisi plakat z Gothica III. W sumie tyle - wszystkie gry sa pochowane w szafce, więc i tak nic nie widać.

Dnia 31.03.2007 o 17:28, Katarzyna Jasik napisał:

To już publicznei komplementu nie można komuś powiedziec? Czy tu panuje wyłączność na komplementu w kierunku moderatoró? :P

Komplement - mocne słowo :). Po prostu czasami czerwoni nie lubią, gdy ktoś pisze nie na temat, więc wolałem cię ostrzec. A co drugiego pytania - nie potwierdzam, ale tez nie zaprzeczam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:25, rob006 napisał:

> No to zrób klar i się pochwal umięjętnością dostosowania się do wymagań :)
Nawet gdybym chciał, to i tak nie mam takiej możliwości - cyfrówki nie posiadam, a nie mam
jak zrzucić zdjęcia z telefonu (zresztą wtedy i tak potrzebowalibyście lupy, żeby cos zobaczyć).
Ale spróbuje trochę opisać: Na biurku leżą 3 numery CDA, 2 CD Projekt Insidery, kalkulator,
tipsomaniak, 2 zużyte chusteczki higieniczne, telefon komórkowy, pilot od wieży, jakies płyty,
kilka karteczek z notatkami sprzed pół roku, a na samym dnie podręcznik do fizyki, z którego
miałem uczyc się do matury, a którego od 2 miesięcy nawet nie tknąłem. Wszystko to w artystycznym
nieładzie. Do tego na biurku znajduje sie monitor (a to niespodzianka!), 2 głośniki, modem
od Neostrady (który właśnie podniosłem z podłogi - wiedziałem, że czegoś tu brakowało) i 2
kwiaty (jedyny ślad kobiecej reki w moim sanktuarium). Oczywiście nieodłączna częścią mojego
biurka jest pół kilograma kurzu. Nad biurkiem wisi plakat z Gothica III. W sumie tyle - wszystkie
gry sa pochowane w szafce, więc i tak nic nie widać.

> To już publicznei komplementu nie można komuś powiedziec? Czy tu panuje wyłączność na
komplementu w kierunku moderatoró? :P
Komplement - mocne słowo :). Po prostu czasami czerwoni nie lubią, gdy ktoś pisze nie na temat,
więc wolałem cię ostrzec. A co drugiego pytania - nie potwierdzam, ale tez nie zaprzeczam ;P

Ja z kolei preferuję styl bardziej ,,biurowy", nasprzątać się przy tym muszę, niemniej u mnie CDA też gości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim biurku, tak jak na (prawie) każdym biurku gracza panuje straszliwy pier***nik (sorry za okraślenie)! Moja matka wciąż nie może się nadziwić jak ja tam wszystko znajduję:) Nie ma zamiaru na nim sprzątać, jest dobrze tak jak jest, przynajmniej swój klimat ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:03, tymuś napisał:

HAHAH!! system rynkowy nasiłowskiego widzę:D musze to dziadostwo niedługo przeczytać..:D


Zgadzam się. Dziadostwo w pełnej postaci :D
No ale zaliczy się makro i będę mógł to spalić :P

Mefiperes - nice biurko :D A fona mam takiego samego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 19:42, bartek_kawa napisał:

Taki gracz w GW, a używa mapy klawiatury XD


Hehe mapy nie uzywam, w zasadzie to lezy ona od kiedy kupiłem gw (czyli prawie półtora roku) bo kiedyś miałem problemy z zapamiętaniem emotek :)
Obecnie ciagle na biurku, tylko przywalona papierami, nie zagladałem do niej od miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:16, NyGgA MiLy napisał:

A to moje ''''królestwo''''.Lubię spędzać tu czas.Biurko jest zemną juz chyba 8 lat.Na razie
jest tu w miarę porządek.Gry trzeba tylko pochować ;).Kocham to miejsce.Kilka zdjęć pokazujących
biurko i 1 podłogę ;D
I jak?Podoba się Wam?


:) bardzo podobne do mojego, tylko ze malutkie - ja to mam "lotnisko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 22:22, Grzybek90 napisał:

A to moje biurko nie sprzątałem bo chciałem żeby wyglądało naturalnie:P


Szczerze mówiąc te chusteczki obok monitora mnie dobiły...:) Ja na biurku sprzątam od czasu do czasu, staram siębyć po prostu systematyczny w swoich obowiązkach. Nie lubię brudu i nieporządku, więc może dlatego co tydzień pięknie wygląda:)
PS: Skądś tą grę, co znajduje się na twoim pulpicie znam, ale za nic nie mogę sobie tytułu przypomnieć. Czy zdradzisz, co to za gra?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:57, Budo napisał:

Przykładowa fota mojego biurka, akurat w stanie wzlgędnego porządku :)

LAbtec media keyboard? Zazdroszczę bardzo, ja szukałem jej wszędzie, ale znalazłem w pewnym sklepie nie dla idiotów tylko sam sprzęt, już bez pudełka. Klawiatura zarąbista, miałem okazje ją "testować" i do tego mebelki w kolorze odmiennym od innych podrób buku itp xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 22:35, mroczny mrok napisał:

> A to moje biurko nie sprzątałem bo chciałem żeby wyglądało naturalnie:P
>

Szczerze mówiąc te chusteczki obok monitora mnie dobiły...:) Ja na biurku sprzątam od czasu
do czasu, staram siębyć po prostu systematyczny w swoich obowiązkach. Nie lubię brudu i nieporządku,
więc może dlatego co tydzień pięknie wygląda:)
PS: Skądś tą grę, co znajduje się na twoim pulpicie znam, ale za nic nie mogę sobie tytułu
przypomnieć. Czy zdradzisz, co to za gra?:)

Chodzi ci może o Dreamfalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaże wam teraz biurko wieczorem, oraz biurko z daleka. xD

Necromancer- dzięki! :) Twoje biurko też super, bardzo mi się podoba. :) Ma ten swój klimat. :D

20070331233617

20070331233754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować