Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E for All – znamy szczegóły

27 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Organizacja E for All Expo, czyli otwartego dla odwiedzających duchowego spadkobiercy targów E3 o którym wspominaliśmy w styczniu, przebiega bez zakłóceń. Właśnie ujawniono nowe informacje, w tym ceny biletów oraz głównego wystawcę.

Przeczytaj cały tekst "E for All – znamy szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rexaw dobrze to podsumował.

50$ +koszty podróży w obie strony...chyba jednak nie dla wszystkich:(

Trochę to chamskie.. targi które mają promować produkty służą wręcz jako zarobek. To tak jakby płacić za reklamy które ogląda się w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe czym wy się w komentarzach tak bulwersujecie?? Myślcie po ludzku jakoś:D Przecież 50$ dla kogoś kto mieszka w USA to mało, a dla kogoś kto pojedzie tam pewnie też tanio bo przecież jeśli nie mieszka się w USA(a i jak się mieszka tam ale dalej od LA) to jak ma się kasę, żeby tam dojechac to nie wciśnie mi nikt kitu, że na bilet wejściowy już nie stac:) A na polskie warunki to co tu dużo mówic, dla jednych tanio, dla innych drogo, ale tak czy siak impreza nie jest kierowana w stronę każdego, tylko grona tych osób które będzie stac kupowac wszystkie te gry i w stronę "czasopism" o grach, które i tak znajdą kasę na wyjazd. Więc nie ma co myślec w ten sposób co wy i krzyczec, że DROGO, zresztą pełno osób w Polsce chodzi na koncerty zagranicznych gwiazd i płacą też po 100 zł za wejście, nie mówiąc już o fanach sportu, którzy za swoimi "idolami" czy drużynami jeżdżą po świecie i też stac ich na bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gram.pl będzie tam miało swojego wysłannika (nie liczymy ekipy Witchera), który urządzi nam tutaj "Tydzień z... E for All", prawie-na-żywo-z-Los-Angeles. Dużo zdjęć, filmów i całego innego tego typu "towaru". Prawda? No, to super.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś będzie stać, to pojedzie, ale niech organizatorzy nie liczą na duże grono liczących-grosze Polaczków z pustymi kieszonkami:( już zaczynam jarzyć czemu nasze pokolenie (20-30) jest nazywane pokoleniem 1200 brutto:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 dolarów? Dla nas to dość dużo, ale patrząc na zachodnio-europejskie i amerykańskie warunki, to tak wcale drogo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

greg_f -> Co masz na mysli Polakow? Przeciez wiadomo ze nie pojada tam gimnazjalisci, ktorzy graja w gry i chcieliby zeby rodzice dali im na bilet do LA. Natomiast ludzie z branzy, na pewno tam pojada, sporo dzienikarzy z Polski

Dlatego komentarze w stylu. "Łeee, 50$ za drogo, nie pojade, to bedzie lipna impreza" sa zalosne. Bo nawet jakby wstep bylby darmowy i takby malo ktory gracz by pojechal. Bariera jezykowa, bilety do L.A hotel.

A to ze dla amerykanow 50$ to tygodniowe kieszonkowe, zostawmy ten temat, bo nigdy nie bedziemy Ameryka.

W skorcie: Tak, to tylko impreza dla amerykasnkich "graczy".

Podkreslam slowo graczy, gdyz jak wyzej wspomnialem z prasy i serwisow bedzie tam mnostwo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przyjemniejsza, jak i o wiele tansza (ale o bardzo podobnej skali), jest impreza w Lipsku, czyli GameCon, na ktory juz od paru lat jezdzimy ze znajomymi :)

w tym roku 24-28 sierpnia sie impreza odbywa, o ile dobrze pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam jakieś uprzedzenia do E for All. Ja nadal czuję respekt tylko do E3 ;/ A teraz już bardziej lubie Games Convention :-(

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa nie ważna, dla mnie najlepsze z E3 zawsze były tony filmików/trailerów które można było znaleźć w sieci i na płytkach dołączonych do czasopism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta za darmo byście chcieli 50 dolarów to mała pestka myślałem że trzeba będzie coś koło 1000zł zapłacić. W tym roku na pewno nie ale w przyszłym zobaczymy może sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:53, MonkOfWar napisał:

Oczywiście gram.pl będzie tam miało swojego wysłannika (nie liczymy ekipy Witchera), który
urządzi nam tutaj "Tydzień z... E for All", prawie-na-żywo-z-Los-Angeles. Dużo zdjęć, filmów
i całego innego tego typu "towaru". Prawda? No, to super.

:)


No wlasnie, ja tez licze ze bedizemy mieli 4 dni z E for All :) Bo raczej watpie zeby ktorys z "normalnych" graczy z polski pojechal za ocean :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować