Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Studia kolczykowania...

7 postów w tym temacie

Witam,

Chciałbym się was zapytać drodzy forumowicze co sądzicie o przekuwaniu sobie ciała? Np. brew. Jakie są wasze odczucia gdy widzicie taką osobę?

Pozdrawiam,
ToMi_323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...chyba mogę się wypowiedzieć bo kolczyki mam trzy :) Jeden we brwi i dwa w lewym uchu.
Dlaczego to zrobiłem? Ponieważ lubię tego typu ozdoby, tak samo jak tatuaż (którego jeszcze nie mam). A co sądzę o przekłuwaniu sobie ciała? No cóz, z pewnością jest to jakiś sposób na wyrażenie siebie jak również na umieszczenie jakiejś nowej ozdoby tak po prostu. Jest to także sztuka, w niektórych kulturach nawet bardzo głęboko zakorzeniona.
Co czuję i myślę, kiedy widzę osobę, która również poddała się kolczykowaniu? Przedewszystkim chyba, czy taki akurat kolczyk pasuje tej osobie w tym właśnie miejscu bo nie zawsze tak jest (oczywiście to tylko moja opinia, z gustami się nie dyskutuje). Poza tym jest to dla mnie jedynie u innej osoby jedynie biżuteria, kwestia jej dobrania i umiejscowienia to inna sprawa. I to, w skrócie, chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm kolczyki. Jestem za, ale jak ze wszystkim nie należy przeginać. W uszach tak, we brwi może być, w pępku tak. Ale już w takich miejscach jak nos, wargi, język czy moszna (:-) to już przesada. Tak samo jak z tatuażami. Co za dużo to niezdrowo. Ja osobiście mam jeden na prawym ramieniu i jest super. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:01, Tomi_323 napisał:

Jakie są wasze odczucia gdy widzicie taką osobę?


W kulturalnym towarzystwie nie należy używać słów jakie mi wtedy przychodza na myśl o takiej osobie. Niby każdy może rozbić ze swoim ciałem co mu się podoba i w zasadzie się z tym zgadzam. Ale niektórzy nie mają za grosz samokrytyki - a swoim wyglądem obrażają moje poczucie estetyki ;) Są osoby które dzięki kolczykom i innym przedmiotom wbijanym w ciało są równie odrażający jak ludzie "nie znający" mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:01, Tomi_323 napisał:

Witam,

Chciałbym się was zapytać drodzy forumowicze co sądzicie o przekuwaniu sobie ciała? Np. brew. Jakie są wasze odczucia
gdy widzicie taką osobę?

Pozdrawiam,
ToMi_323


Ja mażę o kolczyku w jednym uchu :P (ostatecznie w nosie jak Amy Lee ^_^). Ale... zapewne się na to nie zdecyduje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować