Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt wśród najbardziej dynamicznych firm roku!

70 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2005 o 20:04, Raven46 napisał:

A pewien PR-owiec konkurencyjnej firmy na pewnym forum szerzy czarną propagandę, jakoby CDP
miał upaść w najbliższym czasie. :D


Dasz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Może jak już skończycie świętować ktoś odpowie na mije maile i rozpatrzy moją reklamację. Pozdrawiam zadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może warto tak pręznie rozwijającej się firmie zainwestować nieco wiecej w dział obsługi z klientem, gdyż ten oceniam na mierny (brak odpowiedzi lub niepomocna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 09:56, Bob007 napisał:

Gratuluję! Może jak już skończycie świętować ktoś odpowie na mije maile i rozpatrzy moją reklamację.
Pozdrawiam zadowolonych klientów.


na wszystkie maile odpowiadamy - a reklamacje na pewno zostanie rozpatrzona,
nowy kufelek na pewno wyslemy jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś jest tym zaskoczony? CD-Projekt to najleprzy Polski dystrybutor ,wpadki polonizacyjne sie nie zdażają gry są w niskich cenach co tu dużo gadać GRAtulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP otrzymuje tą nominację kolejny raz, bo utrzymuje liczbę sprzedawanych tytułów i obroty finansowe. Mimo wszystko jakieś osiągnięcie to jest, zwłaszcza, że jest jedynym dystrybutorem gier na tej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:04, Raven46 napisał:

A pewien PR-owiec konkurencyjnej firmy na pewnym forum szerzy czarną propagandę, jakoby CDP
miał upaść w najbliższym czasie. :D


Był kiedyś link do jednej z jego wypowiedzi na tamtym forum (przynajmniej wydaje mi się, że chodzi nam o to samą osobę). W tej sytuacji (komentowany artykuł, zatrudnianie nowych osób) ten gość robi za marnego błazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 17:37, Todryk napisał:

Był kiedyś link do jednej z jego wypowiedzi na tamtym forum (przynajmniej wydaje mi się, że
chodzi nam o to samą osobę). W tej sytuacji (komentowany artykuł, zatrudnianie nowych osób)
ten gość robi za marnego błazna.


ale o jakie forum i jakiego gościa chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować