Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt wśród najbardziej dynamicznych firm roku!

70 postów w tym temacie

Ksywki gościa nie pamiętam, forum jest związane ze Zwojami Starszych i pewną metalową wieżą. Wydawał się być dobrze poinformowany o posunięciach wydawcy czwartej części tej serii gier (ale już ortografii i interpunkcji nie znał ;)), więc nie wydaje mi się, aby była to "podpucha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulki dla ekipy CDP....to nic nowego ze jestescie najlepsi. Jedna rzecz mnie zawsze zachwyca w tym co robicie na przestrzeni ostatnich lat - masa niesamowitych pomyslow marketingowych, ktore zawsze trafiaja w cel. Kreatywnosc waszego zespolu jest niesamowita. Tylko tak dalej...na polskim rynku nie macie konkurencji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie możecie dystrybuować produktów Nintendo, wy byście coś ruszyli w porównaniu do "martwego ślimaka biznesu" jakim jest Lukas Toys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj w jakim to niby sensie sie rozwijacie, a konkurenci choćby Cenega Poland tez się rozwija i widzę że jak na razie dużo szybciej niż wy, macie chudy katalog mało gier na czasie, a dużo Disney''a dla małych dzieci. Osobiscie mam ok 11 gier przez was wydanych oryginalnych ale moim zdaniem mało u was świeżości, nie ma jakichś wielkich premier. Może Fable: Zapomniane opowieści jest w stanie mnie podkręcić, Gothic III i Wiedźmin wtedy uznam że jesteście Liderem ale jak na razie to stoicie dość kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować