Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Ptaszniki - temat ogólny

463 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 11:01, osik 15 napisał:

> a jakie masz te Genikulaty? nhadu? czy avirrilucarie??


Jak to jakie? Normalne Geniculaty.
Pisz poprawnie nazwy gatunków :- \
Mimo, ze masz 11 okazów, to jednak wiedzę chyba znikomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:53, Feno napisał:

> > a jakie masz te Genikulaty? nhadu? czy avirrilucarie??

Jak to jakie? Normalne Geniculaty.
Pisz poprawnie nazwy gatunków :- \
Mimo, ze masz 11 okazów, to jednak wiedzę chyba znikomą.

ja mam akurat geniculate avrrilucarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam jednego w domu jakiegoś pająka jest narazie malutki ale jak urośnie to wam pokaże ...
Niewiem dlaczego ludzie na widok jakiegoś pająka odrazu go zabijają ...
Ja jestem temu przeciwny tego mojego pajączka dokarmiam , uważam żeby go nie zgnieść no i tyle pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:54, osik 15 napisał:

ja mam akurat geniculate avrrilucarie


Buahahaha... co masz?! xD LOOOOOL!!

Nie ma czegoś takiego. Geniculata, to jeden gatunek, a Avicularia drugi.
AVICULARIA, a nie avrrilucaria xD

Widać masz takie pojęcie o pająkach jak ja o fizyce. Kup sobie lepiej chomika, a nie ptaszniki :- \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Ty człowiecze wiesz tak mało, i nawet nie masz pojęcia że taki ptasznik istnieje? A po drugie, to jak masz się z niego wyśmiewać, a nie doradzić czy poprawić, to chyba lepiej będzie jak już się nie odezwiesz na tym temacie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 19:52, Feno napisał:

> ja mam akurat geniculate avrrilucarie

Buahahaha... co masz?! xD LOOOOOL!!

Nie ma czegoś takiego. Geniculata, to jeden gatunek, a Avicularia drugi.
AVICULARIA, a nie avrrilucaria xD

Widać masz takie pojęcie o pająkach jak ja o fizyce. Kup sobie lepiej chomika, a nie ptaszniki
:- \

wchodziłem na arachnea.org i tam to wyczytałem także nie zbijaj się ze mnie z łaski swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 08:05, 3wkA napisał:

A może Ty człowiecze wiesz tak mało, i nawet nie masz pojęcia że taki ptasznik istnieje?


Ta, jasne ;- ) Wiem, że to twój kumpel więc go bronisz. Ale nie hodujesz ptaszników więc nie masz o niczym pojęcia. Acanthoscuria Geniculata to ptaszik naziemny (tak jak i inne Acanthoscurrie), a Avicularia (nie avrrilucaria xD) jest nadrzewnym. Jest kilka podgatunków Avicularii.
Tak, w ogóle to nie wtrącaj się co?

Dnia 01.04.2007 o 08:05, 3wkA napisał:

po drugie, to jak masz się z niego wyśmiewać, a nie doradzić czy poprawić, to chyba lepiej
będzie jak już się nie odezwiesz na tym temacie;]


Owszem będę się odzywał.
Przez takich ludzi jak twój kolega później są kłopoty, że wpada ktoś na forum (nie podam nazwy, żeby nie robić reklamy) i krzyczy o pomoc, ze uciekł mu Murinus, bo on nie wiedział, że on szybko biega i jest bardzo jadowity. I co on ma teraz zrobić!
Twój kolega nawet nie zna nazw gatunków i robi jakieś hybrydy! Geniculata avicularia. No proszę cię.
Jak on nie zna gatunków, to jak może cokolwiek wiedzieć o trybie życia pająka i jego zachowaniach.
Powtarzam. Niech kupi sobie chomika.
Trzymanie ptaszników dla szpanu, to przejaw czystej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 11:38, osik 15 napisał:

wchodziłem na arachnea.org i tam to wyczytałem także nie zbijaj się ze mnie z łaski swojej


Proszę cię nie mów tak, bo jak bym powiedział to Andrzejowi (właściciel tego serwisu), to spadłby z krzesła.
Nie wiem gdzieś to wyczytał ale jesteś w wielkim błędzie, bo to dwa różne gatunki pająków.
I gratuluje ci tego, ze nawet nie wiesz co trzymasz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak mozna miec takiego pajaka obrzdzaja mnie te dziwne stworki takie jakies nie zabarzdo wolalbym kameleona weza albo jaszczurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 17:10, 3wkA napisał:

Dla szpanu to Ty tutaj chyba odstawiasz szopki ;]


Tzn jakie szopki?
Takie, że znam się na ptasznikach lepiej niż ty i twój kolega "hodowca"?

Dla mnie ludzie, którzy hodują pająki nic o nich nie wiedząc robią to właśnie dla szpanu. A twój kolega nie zna nawet nazw gatunków, ani nie potrafi ich poprawnie wymówić. A trzyma maculate... Ech, szkoda gadać. Ciekawe w jakich warunkach są trzymane te pająki.

Jak masz dalej offtopicować i bronić kolegi nie wnosząc nic do tematu, to lepiej tego nie rób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:03, Feno napisał:

> Dla szpanu to Ty tutaj chyba odstawiasz szopki ;]

Tzn jakie szopki?
Takie, że znam się na ptasznikach lepiej niż ty i twój kolega "hodowca"?

Dla mnie ludzie, którzy hodują pająki nic o nich nie wiedząc robią to właśnie dla szpanu. A
twój kolega nie zna nawet nazw gatunków, ani nie potrafi ich poprawnie wymówić. A trzyma maculate...
Ech, szkoda gadać. Ciekawe w jakich warunkach są trzymane te pająki.

Jak masz dalej offtopicować i bronić kolegi nie wnosząc nic do tematu, to lepiej tego nie rób...

ej no sorry koleś skąd możesz wiedzieć ze znasz sie lepiej. pająki trzymam w akwariach, utrzymywana jest temp poprzez żarówki, wilgoć i wogule, ty masz dwa jakieś pająki nawet nie wiesz jakie i myślisz ze jesteś kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:26, osik 15 napisał:

ej no sorry koleś skąd możesz wiedzieć ze znasz sie lepiej. pająki trzymam w akwariach, utrzymywana
jest temp poprzez żarówki, wilgoć i wogule, ty masz dwa jakieś pająki nawet nie wiesz jakie
i myślisz ze jesteś kims


Ech... Jeszcze chcesz się kłócić?
Powiedziałem ci, że trzymam Geniculaty, ty zadajesz dziwne pytanie jakie te Geniculaty, po czym mówisz, że ty masz Geniculaty Avicularie (napisałeś avrrilucaria, ale domyśliłem się o co ci może chodzić).
A przecież powinieneś wiedzieć jako posiadacz wielu okazów, że taki gatunek NIE ISTNIEJE!!

Na twoim avku widać jakiegoś ptasznika i... same podłoże.
Jeżeli to są "te" warunki o których mówisz, to współczuje twoim zwierzakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:44, Feno napisał:

> ej no sorry koleś skąd możesz wiedzieć ze znasz sie lepiej. pająki trzymam w akwariach,
utrzymywana
> jest temp poprzez żarówki, wilgoć i wogule, ty masz dwa jakieś pająki nawet nie wiesz
jakie
> i myślisz ze jesteś kims

Ech... Jeszcze chcesz się kłócić?
Powiedziałem ci, że trzymam Geniculaty, ty zadajesz dziwne pytanie jakie te Geniculaty, po
czym mówisz, że ty masz Geniculaty Avicularie (napisałeś avrrilucaria, ale domyśliłem się o
co ci może chodzić).
A przecież powinieneś wiedzieć jako posiadacz wielu okazów, że taki gatunek NIE ISTNIEJE!!

Na twoim avku widać jakiegoś ptasznika i... same podłoże.
Jeżeli to są "te" warunki o których mówisz, to współczuje twoim zwierzakom.

ale to nie jest zdjęcie mojego pająka. warunki mam dobre nie martw sie pająki żyją dostatnio. musimy sie kłócić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:43, osik 15 napisał:

musimy sie kłócić??


Nie musimy. Ja wcale nie chcę.
Po prostu rozbawiłeś mnie tym, że masz 11 ptaszników, a nie znasz nawet nazw gatunków. Później przez takie sytuacje zrozpaczone dzieciaki wołają o pomoc, bo uciekł im Murinus, bo nie wiedziały, że on taki szybki jest i jadowity w cholere.
Do tego jeszcze twój kolega dolał oliwy. Poucza mnie, a sam ma zerowe pojęcie o ptasznikach.

Ale co chciałem to już powiedziałem i możemy skończyć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:59, Feno napisał:

> musimy sie kłócić??

Nie musimy. Ja wcale nie chcę.
Po prostu rozbawiłeś mnie tym, że masz 11 ptaszników, a nie znasz nawet nazw gatunków. Później
przez takie sytuacje zrozpaczone dzieciaki wołają o pomoc, bo uciekł im Murinus, bo nie wiedziały,
że on taki szybki jest i jadowity w cholere.
Do tego jeszcze twój kolega dolał oliwy. Poucza mnie, a sam ma zerowe pojęcie o ptasznikach.

Ale co chciałem to już powiedziałem i możemy skończyć temat.

nie musisz kończyć. po której wylince masz te swoje ptaszniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 00:30, Manieklbl napisał:

Nie wiem jak można chodować pająka,mnie to panicznie przeraża xD Pogryzłby mnie i tyle by było.Węże
i pajątki to dla mnie najbardziej odrażające potwory (to nie zwierzęta).A co do ptasznika to
to jest jadowite? (tak czy nie i tak boje się każdego pająka jakiego widze).



Dokładnie. Węże są nawet ok, lecz pająki? OOO nie! Nienawidzę ich :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że jestem dziewczyna. Jesteś Brygadzista a nie czytać nie umiesz chyba:/ Widzisz mój nick? Nie przypomina Ci on czegoś? Przykro mi. Tak pouczam Cię, ale tylko w kwesti dobre zachowania. Nie musiałeś obrazu pisać "BUHAHAHAHA" wystarczyło poprawić, inteligęcie;]
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować