Zaloguj się, aby obserwować  
Khyho

Atak USA na Iran?

145 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 21:13, Sol mi trzepie napisał:

KISA KISA NIE MAM PENISA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UESIA rozwali iran i będzie fajowo, zrobią dziure w ziemi i zrobiom muj pomnik :)


E koleś wszystko w porządku ? Chyba nie. No wiadomo USA znalazło w Iranie ropę i będą kraść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy ,że USA nie zaatakowało instalacji służących do wzbogacania uranu na terenie Iranu. Za parę lat następuje udana próba atomowa zbagatelizowana przez pacyfistycznego prezydenta USA (ewentualnie ONZ zaprotestuje). Idziemy dalej Iran z bombami atomowymi oczywiście nie w celu agresji ale obrony zaczyna sprzedawać takie jpowiedzmy Korei Północnej lub Wenezueli albo Kubie technologie dzięki którym i one budują własną broń. Kolejny krok podpisują coś na kształt paktu ,że będą się bronić wspólnie lub coś w tym guście.

W tej chwili wystarczy impuls np. Palestyńczycy zaatakują Izrael który odpowie kontratakiem.Iran w odwecie za zabijanie mułzumanów i w zgodzie z twierdzeniami światłego Mahmuda Ahmadineżada ściera Izrael z powierzchni ziemi. USA szykuje uderzenie odwetowe ,ale na jej terytorium spadają bomby wystrzelone z Ameryki łacińskiej i Południowej(obrony antyrakietowej nie ma bo prezydent uważał że to relikt epoki krwiożerczego Busha i należy ją zniszczyć).

Czyli świat pogrąża się w chaosie. To jest oczywiście czarna wizja przyszłości ale czytając niektóre posty właśnie taka wizja jest pożądana przez część forumowiczów.

ps. nie odpowiadajcie w stylu "twoja wizja jest całkowicie błędna" lub "to się nigdy nie stanie" bo ja to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 22:41, RebeliaMuppet napisał:

Ten atak na Iran to jedna wielka ściema.


Czy ja wiem... sądząc po tym, jaką politykę prowadzi USA to bardzo możliwe, że go zaatakują, w końcu i tak chodzi tutaj o ropę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:11, reaven1 napisał:

> Ten atak na Iran to jedna wielka ściema.

Czy ja wiem... sądząc po tym, jaką politykę prowadzi USA to bardzo możliwe, że go zaatakują,
w końcu i tak chodzi tutaj o ropę:P


Możliwe ale ta informacja która się niedawno ukazała to moim zdaniem wielka ściema ale w przyszłości kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 22:36, Szczur22 napisał:

> Amerykanie na każdego straconego żołnierza zabijają 300 terrorystów. A już nie wspomnę
ile
> swoich zabijają zamachowcy. Żadych bęcec nie dostają, a już na pewno my przez nich nie
dostajemy.

Czyli sugerujesz że zabili już około 960000 arabów? Heh


Sądzę, że te rachynki mniej więcej się zgadzają. Niestety większość ofiar terrorystów-samobójców to sami arabowie. Kiedy widzicie w TV komunikat: "zamach w Bagdadzie 160 osób nie żyje" to 158 z tym 160 osób to Arabowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 15:51, RebeliaMuppet napisał:

Możliwe ale ta informacja która się niedawno ukazała to moim zdaniem wielka ściema ale w przyszłości
kto ich tam wie.


Nom jeśli to ściema to chwała Bogu ale jeśli nie to zapowiada się kolejna bezsensowna kampania Amerykanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:12, reaven1 napisał:

Nom jeśli to ściema to chwała Bogu ale jeśli nie to zapowiada się kolejna bezsensowna kampania
Amerykanów...


Ameryka nie zaatakuje Iranu ani żadnego innego państwa bo przez Irak cały kraj się podzielił i jakby jeszcze Iran zaatakowali to strach pomyśleć co bysię w USA działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 16:51, RebeliaMuppet napisał:

Ameryka nie zaatakuje Iranu ani żadnego innego państwa bo przez Irak cały kraj się podzielił
i jakby jeszcze Iran zaatakowali to strach pomyśleć co bysię w USA działo.


Nie możemy być pewni... sam wiesz że amerykanie są zdolni do wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:55, reaven1 napisał:


> Ameryka nie zaatakuje Iranu ani żadnego innego państwa bo przez Irak cały kraj się podzielił

> i jakby jeszcze Iran zaatakowali to strach pomyśleć co bysię w USA działo.

Nie możemy być pewni... sam wiesz że amerykanie są zdolni do wszystkiego...


Tak ale wodpie by się zgodzili na kolejną wojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu radziłem zatankować "pod korek" i jeszcze do kanistra. Kto nie posłuchał, ma przechlapane, już dzisiaj w telewizji mówią, że ceny paliw rosną i będą rosły. A tutaj same rozważania teoretyczne. Czas nauczyć się przekładać informacje na konkretne działania ... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:05, KrzysztofMarek napisał:

Parę dni temu radziłem zatankować "pod korek" i jeszcze do kanistra. Kto nie posłuchał, ma
przechlapane, już dzisiaj w telewizji mówią, że ceny paliw rosną i będą rosły. A tutaj same
rozważania teoretyczne. Czas nauczyć się przekładać informacje na konkretne działania ... ;-D


Mi się właśnie wydaję że cała ta heca krąży wokół czarnego złota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:18, reaven1 napisał:

> /.../> Mi się właśnie wydaję że cała ta heca krąży wokół czarnego złota...

Może tak, może nie. Iranowi potrzebna jest bomba atomowa, żeby wykończyć Izrael To, że Izrael oceniany jest na 250-280 takich bomb, wcale ich nie martwi, bo pójdą do raju. Żeby zniszczyć Izrael wiele nie trzeba, 3- 4 bomby, byle dobrze wymierzone i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:45, KrzysztofMarek napisał:

Może tak, może nie. Iranowi potrzebna jest bomba atomowa, żeby wykończyć Izrael To, że Izrael
oceniany jest na 250-280 takich bomb, wcale ich nie martwi, bo pójdą do raju. Żeby zniszczyć
Izrael wiele nie trzeba, 3- 4 bomby, byle dobrze wymierzone i po sprawie...

Szkoda tylko, że oni ze swoją dziką religią nie liczą się z innymi krajami... Jeszcze wojny nuklearnej nam trzeba... Jak na mój gust to mogą się wyzabijać, byle by nie rozpętali najgorszej z wojen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:47, reaven1 napisał:

> /.../> Szkoda tylko, że oni ze swoją dziką religią nie liczą się z innymi krajami... /.../

Religia, jak religia, tylko niektórym potrzebna jako pretekst, uzasadnienie, bo większość muzułmanów to normalni ludzie, chcą żyć w pokoju...
Saddam Husajn też był formalnie muzułmaninem, Kadafi, który osobiście rozmawia z Bogiem też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 22:54, KrzysztofMarek napisał:

Religia, jak religia, tylko niektórym potrzebna jako pretekst, uzasadnienie, bo większość muzułmanów
to normalni ludzie, chcą żyć w pokoju...
Saddam Husajn też był formalnie muzułmaninem, Kadafi, który osobiście rozmawia z Bogiem też...


no tak masz rację, ale zawsze znajdzie się jakiś "Abdullach" czy inny, któremu ubzdura się chwalebna śmierć dla swojego Boga i przy okazji zabrania ze sobą jak najwięcej jak oni to mówią "bezbożników"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:37, zakrokrzy napisał:

Już za kilka godzin zobaczymy czy plotki okazały się prawdą.


No ja jednak wolę ażeby to była tylko plota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:01, reaven1 napisał:

No ja jednak wolę ażeby to była tylko plota:P

Ja też, inaczej nie będzie zbyt ciekawie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Niekoniecznie za kilka godzin. Trzeba uwzględnić różnicę czasu i inne zależności - np. do jakiej strefy czasowej DEBKAfile podało info o ataku...choć pewnie wszystko odpowiednio zostało obliczone, więc jednak kto wie ;p.

2. Atak może w ogóle nie nastąpić jutro czy w przeciągu następnych dni. Marynarze są już bezpieczni w domu, a Iran rozegrał to wyśmienicie - jakakolwiek akcja militarna ukierunkowana w stronę tegoż kraju przez USA będzie mocno napiętnowana. Wprawdzie grożenie palcem przez ONZ czy NATO USA może mieć w nosie, to już różne nieprzyjemności ze strony całej reszty świata mogą być bolesne dla Ameryki.
Kolejny problem jest taki, że nawet jeżeli innym pretekstem do ataku są instalacje nuklearne w Iranie, to zwykłą bronią nie można ich zniszczyć. Użycie głowic jądrowych by pomogło, ale wiadomo jaka by była reakcja mediów i ogólnie świata(no i pozostaje kwestia skażenia...). Prawdziwy powód ataku był wałkowany stronę(i może dwie) wcześniej, ja dodam jeszcze to:
Czego by USA nie zrobiła, to w ogólnym rozrachunku może wyjść to na złe, bardzo złe bądź jako tako - ale ani nie będzie to wszytko "myk" i po sprawie ani tym bardziej akcja która na dłuższy okres czasu przyniesie korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować