Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostra jazda na Oahu już na 2 dni przed premierą!

50 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 22:21, Quatre napisał:

Nie zazdroszczę takiego dziwnego rektora :)


Pączek moze byc, bez przesady :).

Dnia 01.04.2007 o 22:21, Quatre napisał:

A co do X360 - nie warto go kupować tylko po to, żeby pograć w TDU minimalnie ładniejszego.
A poza tym co to niby jest full HDR?? Podejrzewam, że na moim GF 8800 wcale wiele gorzej nie
będzie TDU wyglądał niż na iksie, zwłaszczą kiedy go odpalę na DX10 :]


Ja nie kupuje X360 tylko dla TDU :). Poza tym w tej chwili 8800GTS kosztuje 200zl mniej niz X360 premium, wiec sensu kupna karty nie widze (GPU Xboxa tez ma zunifikowane shadery).
X360 kupuje dla Gears of War, Lost Planet, TDU, Crackdown, GRAW2, PGR3, Dead Rising itd. Juz nie mowie o nadchodzacych tytulach.
Zbrzydlo mi upgradowanie pecetow a moj obecny troche RTSow pociagnie (bo juz na R6:Vegas sie dusi mocno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce teraz zamówić pre-ordera to niech bierze kurierem - przy opłaceniu przesyłki za wPLN nie ma różnnicy w cenie, natomiast kurier szybciej dostarczy nam przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy pójdzie mi to na tym sprzecie
GeForce 7600GS AMD Atchlon64 3200+ 512MB DDRII ram

prosze o odpowiedz a tylko nie odsyłajcie mnie na strone z wymaganiami
A teraz ide se zagrac zec jasna po szkole
yoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 512 ramu sobie nie pograsz. Chrupac bedzie az milo, bo sam proc i karta bez HDR pociagnie. Doloz chociaz drugie 512 mega. Ja nawet nie wiem jak mozna komfortowo w XP pracowac z pol pol giga(juz nie wspomne o grach). Od 1 zaczyna byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m1szer dziki ale podaj swe wymagania a co do ramu to w wakacje 2GIGA kupuja

co do tego to
[Ja nawet nie wiem jak mozna komfortowo w XP pracowac z pol pol giga(juz nie wspomne o grach). Od 1 zaczyna byc ok.]

podam ci konfiguracje starego kompa muwie ci bez potkrecania smigało ze h(u)ej
GeForce 4MX 440 128Ram sd (wdodatku ale co??? proc AMD Duron 800mgh
XP hula jak tra lala gry te do 2005 i pierwszego kwatału 2006 włocznie szły dobrze

teraz jak widze ten kom za plecami do staruch jak PIPIPIPI

nieporuszam dalej tematu bo chodzi tu o gre sfietną cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesiej u mnie kumpel grał na 768Mb pamięci ram i gra chodziła dobrze to na 512 powinno pójść. Proca masz kozackiego a w tej grze głównie o niego się rozchodzi u mnie na AMD 1,8Ghz gra trochę przycina jak musi ogarnąć to co jest w oddali ale u ciebie nie powinno być kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dołóż sobie do ceny konsoli ceny gier na iksa - i wychodzi całkiem pokaźna sumka ^_^ Dlatego m.in. ja pozostanę przy pececie. Zwłaszcza, że w przeważającej części za upgrady płaci ojciec, a na konsolę by sie nie dorzucił ani złotówką :]

Gears of War był zapowiadany jako jakieś objawienie, a jak widziałem filmy z gry, to muszę stwierdzić, że oprócz ładnej grafiki (w jakimś takim dziwnym stylu, mi się on nie podoba za bardzo), ta gra ma niewiele do zaoferowania. Strasznie toto jednostajne jest :/ A TDU na X360 tez pewnie będzie kosztować ze 230 zeta, a więc trzykrotnie więcej niż na PC. I jeszcze płacić abonament za Xbox Live, żeby pograć przez sieć - już zostane przy sprawdzonych rozwiązaniach komputerowych :D

Odliczanie trwa... już w środę powinienem się bawić w TDU! Żeby tylko kurier zastał kogoś w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 17:14, Quatre napisał:

A dołóż sobie do ceny konsoli ceny gier na iksa - i wychodzi całkiem pokaźna sumka ^_^ Dlatego
m.in. ja pozostanę przy pececie. Zwłaszcza, że w przeważającej części za upgrady płaci ojciec,
a na konsolę by sie nie dorzucił ani złotówką :]


Gry na konsole kupowalem i bede kupowac na allegro. W tej chwili TDU jest do kupienia (nowy) za 130zl.
Zreszta gre na konsole po przejsciu moge odsprzedac, dolozyc 40zl i kupic nowa (albo nic nie dokladac). Wszystko zalezy od checi i kasy.
Kiedys robilem porownanie ile kosztuje PC na poczatek + 2 upgrady w ciagu 4 lat (bo robie co 2 lata) vs x360 + tv + gry. Wychodzi dokladnie na to samo, wiec wszystko zalezy od tego jak kto chce i lubi grac. Ja postawilem po 3 letniej przerwie na konsole znowu i pewnie przy tym pozostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 17:11, jędrek10 new napisał:

będzie niezła jazda :)


W jakim celu odkopujesz stare niusy sprzed roku? Jeszcze jedna taka akcja i odczujesz konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować