Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. - prezentujemy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej!

125 postów w tym temacie

Zgadłem, że puszka będzie okrągła a nie tak jak na zachodzie ;))) tylko mogłaby być bardziej kolorowa bo mi będzie kojarzyć się z pracą - używamy takich na próbki asfaltów i parafin ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wspaniale... To opakowanie, miód :) Jedyne co bym dodał to trochę rdzy i wgnieceń, żeby pasowało do post-nuklearnego klimatu samej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepsza EK oprócz tej z Gothica. Jaka szkoda, że STALKER nie ruszy na moim sprzęcie :(
Puszka wygląda super, ale i tak najbardziej podoba mi się koszulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 14:42, Carl92 napisał:

Coś mi się zdaje, że EK STALKERA już nie ma z licznika znikły liczby ile zostało egzemplarzy.


Z tego co pamietam przy liczniku EK Gothica 3 przy wyczerpaniu nakadu bylo zero, wiec raczej si nie wyczerpa. No ale sam nie wiem dlaczego tak to zakryli? Sam bym kupi Ek, lecz musze czekac na mame ;p ma mi potwierdzic zastrzyk gotowki na Edycje kolekcjonerska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi się podoba,z wyjątkiem puszki. Zerknijcie sobie na angielską EK. Ma piękną,zardzewiałą skrzynkę,która naprawde robi wrażenie,zupełnie jakby była z Zony:)

A ta nasza to wygląda jak jakaś konserwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jakieś pigułki gwałtu są a propos komentarza Adamazzz. :D Ja już zamówiłem dawno, ale widzę, że jeszcze jest trochę egzemplarzy... ciekaw jestem co za "atrybuty" dają te pigułki żeby nie było potem, że to jakieś gumy czy cukierki są :P Puszka może być, do niej akurat nie mam żadnych zastrzeżeń. Będzie co wsadzić do buzi (pigułki oraz napój- dementuje skojarzenia) i co poczytać, oraz w co pograć oczywiście. Czyli Nie zawiodę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:19, Darkstar181 napisał:

Wszystko mi się podoba,z wyjątkiem puszki. Zerknijcie sobie na angielską EK. Ma piękną,zardzewiałą
skrzynkę,która naprawde robi wrażenie,zupełnie jakby była z Zony:)

A ta nasza to wygląda jak jakaś konserwa:(


Chodzi ci o tą puszkę? Jeżeli tak to wydaję mi się że przy tak niskiej cenie EK nie dało by się dołączyć takiego bajeru. Moim zdaniem nie jest tak źle, i pojemniczego też niczego sobie :)

20070331152913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować