Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

#dzampreza - najpopularniejszy po #gram.pl kanał na irc.gram.pl

180 postów w tym temacie

Witam wszystkich, zarówno nowych jak i starych wyjadaczy, czy to irca, czy forum. Skoro istnieje temat rozpowiadający o kanale #rpg, postanowiłem pójść za przykładem i uprzejmie zawiadomić, iż kanał #dżampreza ruszył pełną parą.
Kanał ten jest nieco luźniejszy od #gram.pl, aczkolwiek podlega on regulaminowi irc.gram.pl . Zazwyczaj na kanale jest połowa lub znacznie większy procent liczby osób przebywających na #gram.pl.
Temat ten służy do wszelkich pytań, komentarzy na temat kanału i propozycji - co zmienić, co zostawić, kto lub co wam się nie podoba.
Aktualnie nikt nie posiada halfopa, nabór takowych nastąpi jeszcze dzisiaj lub w dniu jutrzejszym.

Jak dołączyć?
Po wejściu na irc.gram.pl wystarczy wpisać /join #dzampreza - i jesteście na kanale :)
Planuję umieszczenie regulaminu stworzonego specjalnie dla naszego kanału, jednakże z większą ilością szczegółów niż regulamin irc.gram.pl, więc pilnujcie tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mnie się ten kanał bardziej podoba niż #gram.pl xD
Serdecznie zapraszam wespół z WorldWar3PL.

Topic podpinam do swoich tematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie postanowiłem zajrzeć na kanał i...jest bardzo dobry! Na kanale głównym jest zwykle cisza. Jest tam dużo ludzi, ale nikt nie pisze. A na dzamprezie cały czas wrze rozmowa na przeróżne tematy....bardzo mi się to podoba! A towarzystwo też mi bardzo pasuje ;) Zaraz wracam pisać ;P
Na prawdę nie spodziewałem się, że jakikolwiek kanał na gram ircu mnie tak zainteresuje ;)
A na koniec podziękowania dla nie-wiem-czy-ojca założyciela WorldWar3PL, bo pomysł świetny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 11:49, ko?nik napisał:

A na koniec podziękowania dla nie-wiem-czy-ojca założyciela WorldWar3PL, bo pomysł świetny
;P

No to teraz wiesz ;> Może to będzie mój WT? Ojciec założyciel? ;-)
Co do kanału, dodatkową zachęta będzie .. no cóż, konieczność informowania w opisie, iż jest się AFK.. Będzie również zabroniony dłuższy afk - sztuczny tłok, wołanie "jesteś ?!" ... przecież nie o to chodzi na ircu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że kto wpadł na pomysł by założyć stosowny wątek na forum ? ;-)
Nie żebym sobie coś wlewał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten kanał podoba. Przebywam na dzamprezie dużo czasu. :) Zawsze wtedy, kiedy jestem na ircu gram.pl ;)
Także zapraszam wszystkich. Bardzo miłe towarzystwo, ciekawe tematy. Ogólnie świetny kanał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN KANAŁU #dzampreza
Zasady obowiązujące na kanale #dzampreza współgrają z tymi, które zostały podane w
regulaminie irc.gram.pl, jednakże pozwolę sobie dodać kilka szczegółów :-)
1# AFK
Każdy, kto staje się nieaktywny na ircu (z ang. AFK - away from keyboard), musi umieścić stosowną
informacje w opisie obok nicka. Niedozwolone są AFK dłuższe niż jedna godzina. Halfopów dotyczy
tylko pierwsza część tego punktu. Za niestosowanie się do tego punktu - ostrzeżenie, kick. Chcemy
uniknąć sytuacji z #gram.pl, gdzie niewiadomo, czy dana osoba jest obecna.
2# Statusy
Co jakiś czas Ojciec Założyciel (ww3) będzie przyznawał voice''y. Za co? Kryteria są różne - dobre
zachowanie, wysoka kultura osobista, zasługi itd. Halfopy będą przyznawane tylko nielicznym (dosłownie
kilku osobom) - tym, którzy są w stanie dźwigać te ciężkie brzemię.
Wszelkie pytania i prośby o voice''a lub halfopa będa ignorowane, a przy częstym występowaniu
nagradzane kickiem.
3# Recydywa
Jeśli użytkownik będzie nagminnie łamał regulamin bądź/i zachowywał się nieodpowiednio, może
zostać zbanowany na czas do 24 godzin, lub nawet na stałe (ale to już tylko w naprawdę skrajnych
przypadkach).
4# REKLAMA
Jakiekolwiek wzmianki na temat kanału #dzampreza na głównym kanale #gram.pl będą karane - niezależnie od intencji takiego poczynania.

Wszelkie niewspomniane w regulaminie sytuacje będą rozpatrywane wedle uznania halfopów i mojego.

W przypadku jakiegokolwiek nadużycia bądź niedopełnienia obowiązków przez halfopa, prosiłbym
wysyłać donosy na worldwar3_pl[at]wp.pl razem z kawałkiem loga. Pełna anonimowość gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kradzież żarówek oraz rzucanie czarów leczniczych nie jest zabronione:D A kanał fajny, chociaż momentami niezły ,,hardkor" tam się dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:19, hito_kun napisał:

A kanał fajny, chociaż momentami niezły ,,hardkor" tam się dzieje:P


Ej, miałeś nie mówić ! ;-) A co do żarówek.. Hm.. To gdzie one? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować ;)

Dnia 01.04.2007 o 14:05, WorldWar3PL napisał:

1# AFK

Bardzo dobrze. To mnie denerwuje na głównym kanale gram irc. Jeżeli jesteś piszesz, a jeżeli nie to wypadasz. Dobre rozwiązanie ;)

Dnia 01.04.2007 o 14:05, WorldWar3PL napisał:

2# Statusy
Co jakiś czas Ojciec Założyciel (ww3) /.../

Spodobało się? Za takie coś to ja poproszę halfopa. Dobra, dobra dzisiaj Prima Aprilis to można sobie pożartować ;)

Dnia 01.04.2007 o 14:05, WorldWar3PL napisał:

3# Recydywa

No i też dobry punkt. "Musi być dobrze, żeby nie było źle". Popieram ;P
Ogólnie regulamin dobry, więc gratuluję dobrego kanału ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować ;)

Dnia 01.04.2007 o 14:05, WorldWar3PL napisał:

1# AFK

Bardzo dobrze. To mnie denerwuje na głównym kanale gram irc. Jeżeli jesteś piszesz, a jeżeli nie to wypadasz. Dobre rozwiązanie ;)

Dnia 01.04.2007 o 14:05, WorldWar3PL napisał:

2# Statusy
Co jakiś czas Ojciec Założyciel (ww3) /.../

Spodobało się? Za takie coś to ja poproszę halfopa. Dobra, dobra dzisiaj Prima Aprilis to można sobie pożartować ;)

Dnia 01.04.2007 o 14:05, WorldWar3PL napisał:

3# Recydywa

No i też dobry punkt. "Musi być dobrze, żeby nie było źle". Popieram ;P
Ogólnie regulamin dobry, więc gratuluję dobrego kanału ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:32, Adamzzz napisał:

Tylko czemu kanał zwie się "dzampreza", jak zwykle żadnych imprez tam nie ma? Hę? :-P



By przyciągnąć uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:35, Sephirath napisał:

A można zamiast "afk" dać "away" wzorem przyzwyczajenia?

Jak kto woli. ;-)
Wg mnie możesz i wpisać `zw.` czy `brb` ważne by wiedzieć, że Ciebie w danym momencie nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że podczas mojej nieobecności pojawiły się jakieś kłopoty z kanałem przez jednego z halfopów... Sprawdzę jutro/pojutrze logi i zadecyduję co w tej sprawie zrobić. Wszystko już działa, jest halfop zastępca na kanale toteż wszystko wróciło do normy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 13:37, WorldWar3PL napisał:

Nie tylko o Tobie mowa :)

O mnie też nie, bo nie jestem halfem ;P A dokładnie o co chodzi, bo ktoś mi tłumaczył, ale tak chaotycznie, że niczego nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować