Zaloguj się, aby obserwować  
Domon

Pływanie

20 postów w tym temacie

BArdzo się cieszymy , dlaczego?! Przed chwilą w MŚ w Malbourn w pływaniu nasz młody utalentowany zawodnik ze Szczecina Mateusz Sawrymowicz wygrał królewski dystans na 1500 m !! BRAVO!!!!!!!!
Mamy mistrza świata , i pierwszy złoty medal w Malbourn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za informacje :D oczywiście, że się cieszymy. Powiem szczerze spodziewałam się medalu, ale nie złotego ;) Brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:38, Super gość napisał:

A to nie prima-aprilisowy żart? :P
Oczywiście że gratuluję. Wreszcie :]


No oczywiście, że nie żart :D wreszcie wreszcie :D chociaż szczerze mówiąc jak zobaczyłam wiadomość zaczynającą ten temat to też myślałam że to jakiś żart ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam wasze zdanie,nasz medalista:Mateusz Sawrymowicz był nie do pokonania.Z początku ,przetarłem oczy bo nie wierzyłem,że polak zdobył na tak długim dystansie złoty medal.Wydaje mi się,że teraz trener polaków będzie częściej wystawiał Mateusza Sawrymowicza do tak długich dystansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze to prima aprili jak wszedlem po poludniu na neta. Ale okazuje sie ze nie! I bardzo sie cieszymy i powodzenia Mateusz w nastepnych zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybuchnąl nam talent w pływaniu ;) Rekord Europy złamany. O 0.01 sek. ale co tam! Fakt się liczy! Ja myślę, że to osłodziło nieco nastroje kibiców po niepowodzeniach Korzenia. Bo Paweł wypadł bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo. Co co Oti.. to każdy wie jaka jest sytuacja jest.. zrobiła co mogła. Brawa jeszcze dla Stańczyka... świetne srebro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem występ Polaka i jestem pod dużym wrażeniem... Z początku, gdy Mateusz Sawrymowicz zajmował drugą lokatę, zaraz za Jurijem Priłukowem, nie bardzo wierzyłem w złoto, ale w podium owszem. Z czasem Rosjanin tracił siły, co wykorzystał Polak. Poza tym rekord Polski poprawiony o 6,82 sekund, wielkie brawa! Mam nadzieję, że niedługo inni reprezentanci naszego kraju wezmą się do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poza tym rekord Polski poprawiony

Dnia 01.04.2007 o 17:42, igorinho napisał:

o 6,82 sekund, wielkie brawa! Mam nadzieję, że niedługo inni reprezentanci naszego kraju wezmą
się do roboty...


No tak imponuje aż tak duże poprawienie czasu... a co do wzięcia się do roboty przez pozostałych... to ja myślę, że pomimo wszystko Oti wypadła dobrze. Przemek Stańczyk też dobrze. Szkoda tylko Pawła Korzeniowskiego. W jego wykonaniu na pewno można było liczyć na więcej. Zawiedli nasi faworyci, ale doszli nowi. Uważam że występ naszych był dobry. Bez błysku, ale i bez obciachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:04, Madia napisał:

No tak imponuje aż tak duże poprawienie czasu... a co do wzięcia się do roboty przez pozostałych... to ja
myślę, że pomimo wszystko Oti wypadła dobrze. Przemek Stańczyk też dobrze. Szkoda tylko Pawła
Korzeniowskiego. W jego wykonaniu na pewno można było liczyć na więcej. Zawiedli nasi faworyci, ale doszli
nowi. Uważam że występ naszych był dobry. Bez błysku, ale i bez obciachu


Występ mógł być lepszy... Co do Otylii to osobiście uważam, że bardzo dobrze się stało, że nie wywalczyła złota... Mam nadzieję, że to ją zmobilizuje do pracy i do znacznie lepszych rezultatów... Mój kuzyn mówił, że ma koleżankę, która na żywo widziała Otylię Jędrzejczak i nie za miło wspomina tamto spotkanie. Podobno kiedyś Polka była tak zarozumiała i tak nieprzyjemna, że szkoda gadać... Nie wiem jak jest teraz, ale zapewne znacznie lepiej. Wnioskuję tak, z powodu tragedii, której doświadczyła i która z pewnością ją zmieniła. Teraz czas na pracę i udowodnienie wszystkim w Pekinie, kto tu rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:14, igorinho napisał:

Występ mógł być lepszy... Co do Otylii to osobiście uważam, że bardzo dobrze się stało, że
nie wywalczyła złota... Mam nadzieję, że to ją zmobilizuje do pracy i do znacznie lepszych
rezultatów... Mój kuzyn mówił, że ma koleżankę, która na żywo widziała Otylię Jędrzejczak i
nie za miło wspomina tamto spotkanie. Podobno kiedyś Polka była tak zarozumiała i tak nieprzyjemna,
że szkoda gadać... Nie wiem jak jest teraz, ale zapewne znacznie lepiej. Wnioskuję tak, z powodu
tragedii, której doświadczyła i która z pewnością ją zmieniła. Teraz czas na pracę i udowodnienie
wszystkim w Pekinie, kto tu rządzi!


No pewnie Oti w Pekinie udowodni swoje... chociaż ja myślę, że być może złoto mogłoby być... gdyby MŚ nie zlały się terminowo z tą rozprawą. Bo w tej sytuacji, gdy Oti była rozbita i płakała po nocach zamiast spać, te 2 medale można uznać za duży sukces. I jestem dumna, że w ogóle wróciła do pływania. Pokazała hart ducha, który może być lekcją dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat bo....

Pływam od półtora miesiąca i zastanawiam się jak pływać by osiągać coraz lepsze wyniki (w tej chwili szybkość około trochę mniej niż 30 sek stylem dowolnym na 50 m)

To i tak szybko jak mi się zdaje:P Ale czy są jakieś sposoby by poprawiać ,,osiągi"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować