Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prima Aprilis: Jack Thompson w Polsce

125 postów w tym temacie

PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS PRIMA APRILIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i możemy się szykować że w grach nie będzie krwi ani nawet zadrapania hahaha

A tak na serio to co on tam może jak gier nie kupimy w sklepach to zostaną inne środki transportowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jednak to nie był żart... Trzeba skombinować adres i zwołać Heńka, Glazurnika i Pana Baseball, pomogą nam z Jackiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dranie! Przez chwilę naprawdę się nabrałem! :D Tylko nie chciało mi się wierzyć, że faktycznie jest taki zespół w naszym rządzie.

Ale poważnie, nie żartujcie sobie na takie tematy... uff. Chociaż prawdą jest, że już poprzednie rządy próbowały nam graczom mącić. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy chcecie żebym zawału dostał?
gdyby ktoś nie wspomniał o tym, że 1 kwietnia...
no i te detale... "autor: primus" :D
Jestem w trakcie uspakajania się... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to żart pirma aprilisowy, ale Polski rząd jest tak stuknięty, że mogli na serio go ściągnąć.. Albo teraz ktoś z posłów/rządu to przeczyta i uzna za świetny pomysł... I za kilka miesięcy żart obróci się w fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować