Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

>Gwoli wyjasnienia, wiedzialem, ze nie mam szans z nikim wygrac tylko

Dnia 19.12.2005 o 19:35, Piotrek K. napisał:

dajac jakies kolorki (akurat tutaj to sprawa gustu),


Przecież, każdy zatwierdzony przez CDP skin zostanie nagrodzony, kolorami też miałbyś szanse :)

>dlatego tez postanowilem podejsc do calej

Dnia 19.12.2005 o 19:35, Piotrek K. napisał:

sytuacji z jajem :D.


Chyba nie musze, mówić co o tym myśle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 19:46, Daimon_Frey napisał:

Chyba nie musze, mówić co o tym myśle? ;)

Kazda informacja o skinie jest pomocna ;). Ale ja wiem, ze jestes uprzedzoy do mnie, wiec sie nie bede przejmowal :D

;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super skórka! Bardzo mi się podoba :)

Jedyne co mógłbyś zmienić, to kolor obrazka pod regulaminem (rozjaśnić czarny pędzelek)

PS. Koniec konkursu! Sheep! i SnowLeopard wygrywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:11, Zgodny napisał:

PS. Koniec konkursu! Sheep! i SnowLeopard wygrywają :P

Snow Leopard jest dobry, ale moim zdaniem Dark Blade jest najlepszy :) Podejrzewam, że cała trójka wygra. Bo przecież nie ma określonego limitu zwycięzców - każda dobra skórka zostanie nagrodzona. I to jest najfajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 19:23, Vel Grozny napisał:

> DarkBlade v.0.3
nie podoba mi się tylko ten ork jako mój post - zupełnie z innej beczki się tam pojawił.

Jakieś propozycje ? Nie mam pomysłu co mogłoby tam być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skin DarkBlade rządzi i to na niego oddał bym swój głos ciekawe czy dlatego, że jest profesionalnie zrobiony czy dlatego, że tak bardzo lubie warcrafta? a moze i jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 19:35, Piotrek K. napisał:

Sheep!


Jak dla mnie skórka bardzo fajna, mam tylko dwie drobne uwagi:
1. Zmiękczyłbym troche napisy BEE (w okienku wpisywania postów) i Odp. na znaczku odpowiedzi dotyczącej posta.
2. Troszke rozjaśnił obrazek pod tekstem forum (ale o tym juz było pisane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy CSS musi być zgodny ze starymi przeglądarkami (czyt. wszystkie wersje IE, to jedyna popularna przestarzała przeglądarka)? Brak :hover dla selektorów innych niż a, brak margin:auto czy schrzanione ''fixed'' dla background (o box modelu w wersjach 5.x już nie mówię)?
Zarzucienie zgodności ze starym syfkiem usprawnia CSS semantycznie (bo np. nie trzeba używać text-align do centrowania obiektów blokowych), a wielu miejscach wręcz daje nowe możliwości (nie chciałbym używać hacków CSS - jakoś za nimi nie przepadam ;)).
Gecko, Presto i KHTML są bardzo bliskie standardom, tylko głupi Trident (i Tasman po części, ale na MacOS X IE jest bardzo niszową przeglądarką) odstaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za mile slowa pod adresem mojego skina ^^. Troszke mi to zajelo i naprawde cieszy mnie, ze ludziom sie podoba (mnie juz coraz mniej ;P. Zbyt dlugo sie na nie patrzylem przez ten caly czas :D. Tu cos zmien, tu popraw, tam cos dorysuj ;). To zostawia slad :P).
Na razie proba dopieszczenia belek :). Co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:54, upiordliwy napisał:

Modest - Vermin - dawałeś na początku wątku generator kolorów - nie wiesz gdzie można takowy
w necie znaleźć?


Sorki ale tamto już znikło :/ Ale i tak Piotrek K. powyżej dał lepszego linka. Jest więcej kolorów itp. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe zmiany do Zerg Lair i nowy skin! Wersja "beta" Protoss Nexus- jasny, choc trochę nieczytelny. Mam go dalej robic czy dać sobie spokój? do Zerg Lair- tapetka nie dubluje się gdy włączę rozdzielczość 1024 na 768. (patrz obrazek trzeci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 21:55, Łowca Gier napisał:

Dalej-


Aaaaaa... to zółte wypala oczy, dłuzej jak 5 sekund patrzeć nie mogłem (może dlatego że mam ustawiony ciemny skin na forum i pulpit też ciemny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować