Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

GRATULACJE!
brawo Piotrek K., brawo Daimon_Frey! :)))

wizytówkowcy rządzą! ;)

no przeciez mówiłam! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ;)

Ze swojej strony chcę dodać, że skina doszlifuję, aby wszystko było OK :D

Mam jeszcze prośbę do Piotrek K. - mógłbyś się ze mną skontaktować na gg: 4779785 ? Mam problem z odpowiednim wstawieniem grafik w niektóre miejsca... może byłbyś w stanie mi pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

Witajcie,

Dzien dobry!

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

[B]WYBRANE PRACE (2)[/B]
=======================
autor: Piotrek K.) -

Dziekuje :). No coz, staralem sie jak moglem :). Nie bede mowil ile mnie to nerwow kosztowalo (i te nie przespane noce ;). Ale jak widac oplacilo sie :). Nie od dzis wiadomo, ze odrobina humoru i pomyslowosci mozna zdobywac gory ;).
Co do tematow podpietych to sie zgodze. No coz, niejednolite tlo sprawialo mi problemy (albo czytelna byla ''gora'' albo ''dol'' :/). Niestety wieksze rozjasnienie tla nic nie dawalo, bo wtedy inne linki byly nie wyrazne :/. No coz - mozliwe, ze jest jakis sposob na to by zmienic kolorystyke linkow w podpietej czesci forum. Ja go niestety nie odkrylem :/...

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

podobnie w polu pisania posta [...] i tekst pisanego posta jest lekko nieczytelny

Postaram sie wieczorem tym zajac, bo juz nie pamietam jakie tam kolorki dla tekstu dalem. Moze da sie bardziej wyczernic, albo rozjasnic tlo ;).
UPDATE - taka propozycja. Czy daloby sie zrobic, by pisany tekst mial zaznaczenie np. na bialo? Cos jak taki zakreslac do kupienia w sklepie (tyle, ze dzialajacy caly czas ;)). Rozwiazaloby to problem (dlugo nad tym myslalem, jednak i czegos takiego nie moglem znalezc w plikach css :/)...

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

Ogólnie jednak gratulacje, kilka drobnych szlifów i gotowe :).

W tym miejscu chcialbym podziekowac TYHE. W koncu gdyby nie Ona to bym zrobil cos zupelnie innego i bez tzw. ''jaja'' :). A tak... no coz... z calego serca dziekuje :-* :-*. Mam nadzieje, ze juz wkrotce bedziesz mogla sobie ustawic ''tego skorka'' jako defaultowy skin na forum ;) - w koncu nie robilem go tylko dla siebie :)

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

Daimon_Frey)
- jak wyżej, bardzo ciekawy i wykonany ze smakiem projekt...

No coz - tak jak napisala TYHE. Wizytowkowcy rzadza ^^. Szkoda tylko, ze DemoBytom czegos nie zamiescil :/. Bylem ciekaw co wymodzi ;)

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

była to pierwsza tak duża przeróbka naszego forum (tło, ramki, belki na górze)

Nie ukrywam, ze skorzystalem z pewnych pomyslow Daimon_Freya :). Oczywiscie za zgoda Tworcy, zeby nie bylo, ze kseruje ;)...

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

Specjalną rozszerzoną wersję prezentu ;) otrzymają osoby których skin zostanie wrzucony na
gram.pl.

Juz szykuje skarbiec na ta gore zlota ;)

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

proszę o przesłanie do mnie mailem (zzipowane) plików ze źródłami. Będziemy
działać ku wspólnej chwale forum :).

Archiwum ze skorka wysle jutro, tak do godziny 15:00 - powod podany wyzej :). Ku chwale gram.pl! ;P


PS. Gratuluje wszystkim zwyciezcom i wyroznionym :). Good job panowie :). Oby do wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no mój skin dostał wyróżnienie :)

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

blue ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&pid=420 autor: SLAY3R) - strona główna,
mimo że zmienia tylko kolorystykę, wygląda bardzo obiecująco. Niebieski kolor z żółtymi i granatowymi
wstawkami jest miły dla oka. Problemem z tym projektem jest przede wszystkim lista postów -
granatowe tło nie pasuje troszkę do look&feel jaki człowiek łapie po odrobinie korzystania
ze strony głównej. Pechowy jest też zielony kolor pracowników CDP - czemu nie żółty jak ikonka
na stronie głównej? Gdyby udało się wykorzystać właściwy kolor ze strony głównej (ten pod postami),
mogłoby być na prawdę super.

Mi się wszystko podobało :). Postaram się wprowadzić te sugestje w życie.

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

A teraz co dalej - wszyscy którzy wzięli udział w naszym konkursie mogą liczyć na niespodzianki.
Specjalną rozszerzoną wersję prezentu ;) otrzymają osoby których skin zostanie wrzucony na
gram.pl. Autorów dwóch pierwszych prac oraz te wyróżnione osoby które chcą jeszcze doszlifować
;) swoje projekty, proszę o przesłanie do mnie mailem (zzipowane) plików ze źródłami. Będziemy
działać ku wspólnej chwale forum :).


Pliczki zaraz wyślę, jak pisałem wyżej jestem otwarty na dalszą współpracę, a nóż po modyfikacjach i mój skin uda się wstawić na forum :)

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:


PS: Sprawdźcie maila.


Na mailu pustka, nic nie dostałem.

PS. GRATULACJE dla zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym! Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie robienie skinu było świetną zabawą. Nauczyłem się czegoś i dostanę prezent. Miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho czyli jednak mam jeszcze szanse zabieram się do roboty. Bo jak zaczynałem robić to już pierwszy termin minął :))))))
A tak na marginesie czy możemy wrzucić Twoją solucje na oficjalna strone o Tormencie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ładne, z oczywistych względów wszystkie lepsze od mojego skórka :) Ale tak na marginesie: kto będzie używał któregoś z tych tematów? Bo ja osobiście nie zastosuje żadnego upiększania forum, nawet jakimś super-skinem. Po prostu odpowiada mi takie, jakie jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulację !

Troche mi szkoda kamilimaciek1 tak się biedny napracował ;) Nie ale na serio tygrysek jest ładny moi rodzice mieli racje bym zrobił kota na forum ale ich nie posłuchałem i myślałem ,że podbije świat czytelnością i przyjaźnią x-).
Bardzo się cieszę ,że CDP docenił naszą pracę i nawet będą nagrody pocieszenia
Jeszcze raz wielki gratulacje dla zwycięsców :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Moje pliki zrodlowe wlasnie laduja na koncie Destra. Staralem sie cos zrobic z ta czytelnoscia i na razie doszedlem do czegos takiego jak na sceenie ponizej. Nie chcialem zbytnio rozjasniac tla, bo inaczej nie byloby go widac. Wydaje mi sie, ze cos takiego powinno byc juz ok. Jak nie, bede porpawial ;).
PS. Czytelnosci nazw watkow (zz pewnymi watkami ;)) nie udalo mi sie rozwiazac jeszcze :/. Tak zle, ablo tak zle :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 15:21, Piotrek K. napisał:

Ok. Moje pliki zrodlowe wlasnie laduja na koncie Destra. Staralem sie cos zrobic z ta czytelnoscia
i na razie doszedlem do czegos takiego jak na sceenie ponizej. Nie chcialem zbytnio rozjasniac
tla, bo inaczej nie byloby go widac. Wydaje mi sie, ze cos takiego powinno byc juz ok. Jak
nie, bede porpawial ;).
PS. Czytelnosci nazw watkow (zz pewnymi watkami ;)) nie udalo mi sie rozwiazac jeszcze :/.
Tak zle, ablo tak zle :/...

Jest jeszcze taki sposób, żeby tło pod postem zrobić białe, a wokół tego wrzucić te rysunki. Może sprawdż jakby to wtedy wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem nieco poprawek do skina...

- nowa belka na górze (zamiast drewnianej)
- nowa belka "rozwijana" w spisie tematów
- ramka wokół "statusu użytkownika"
- nowe przyciski - wywaliłem drewnianą belkę, więc przyciski chciałem zrobić "kamienne", aby pasowały do obecnej... jednak mam co do nich mieszane uczucia

Próbowałem wstawić między posty liany (Piotrek K, dzięki za pomoc), jednak nie wyglądało to za dobrze, a i forum stało się mniej czytelne.

Prosiłbym o oceny, propozycje zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 15:55, goten110 napisał:

- ramka wokół "statusu użytkownika"

Zgapiacz ;). Ladnie to tak ;)? Brak mi slow :P

Dnia 17.02.2006 o 15:55, goten110 napisał:

jednak mam co do nich mieszane uczucia

Niezle, pasuja do skorki jako calosc :). W koncu te liscie mogly kiedys na tych kamieniach lezec ;)

Dnia 17.02.2006 o 15:55, goten110 napisał:

Prosiłbym o oceny, propozycje zmian ;)

Szczerze? Wszystkie zmiany na plus! Naprawde dobra robota :). Obecna wersja bardziej przydala mi do gustu (moze nawet sobie takie cos wlasnie ustawie (jak mi sie owieczki znudza ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

Witajcie,


Witam i pozdrawiam :)

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

Mimo natłoku różnych projektów, z leciutkim poślizgiem udało nam się zakończyć pierwszą odsłonę
konkursu na nowe skiny na forum.


A my czekaliśmy i czekaliśmy.... :)
Chciałbym baaaardzo podziękować wszystkim którzy poświęcili

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

[B]WYBRANE PRACE (2)[/B]
=======================
Sheep! ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&pid=383 autor: Piotrek K.) -


Miałem nadzieję, że to powiesz. Jak Piotrek pokazał mi tego skina po raz pierwszy i chyba jako drugiej osobie, o ile się nie mylę, od razu mi się spodobał. Humoru nigdy za wiele, prawda?

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

SnowLeopard ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&pid=139 autor: Daimon_Frey)


Dziękuje bardzo i dziękuje również za ten konkurs. Fajny i daje możliwośc wykazania się. Liczę na więcej podobnych :)
Nie będe komentować wszystkich wygranych skinów z prostej przyczyny, wiekszość jest bardzo ładna.

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

Jak wyżej drobne szlifty.


Których nie chciało mi sie zrobić przed wysłaniem zgłoszenia ;P
Chociaż miałem taki zamiar to ciągle to odkładałem i wkońcu poszło jak jest. No ale teraz chyba nie mogę się od tego wykręcić :)

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

A teraz co dalej - wszyscy którzy wzięli udział w naszym konkursie mogą liczyć na niespodzianki.
Specjalną rozszerzoną wersję prezentu ;) otrzymają osoby których skin zostanie wrzucony na
gram.pl.


A moja siostra tak zażartowała: Wszyscy dostaną smycze a ty smycz plus długopis ;D

>Autorów dwóch pierwszych prac oraz te wyróżnione osoby które chcą jeszcze doszlifować

Dnia 16.02.2006 o 17:11, Destro napisał:

;) swoje projekty, proszę o przesłanie do mnie mailem (zzipowane) plików ze źródłami.


W ciągu kilku najbliższych minut powinienem wysłać, jak się ze wszystkim uporam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować