Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

Najbardziej podobają mi się Snow Leopard i Darkblade.
Nie ukrywam jednak że w tym pierwszym strasznie wkurzają te ramki z czarnych kwadracików wokół typu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 16:04, Piotrek K. napisał:

> - ramka wokół "statusu użytkownika"
Zgapiacz ;). Ladnie to tak ;)? Brak mi slow :P


Hehe, w końcu trzeba brać przykład od najlepszych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 16:14, Budo napisał:

Najbardziej podobają mi się Snow Leopard i Darkblade.
Nie ukrywam jednak że w tym pierwszym strasznie wkurzają te ramki z czarnych kwadracików wokół
typu wątku.


Ale one udają cętki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2006 o 16:20, Daimon_Frey napisał:

Ale one udają cętki ;)


o-O
No nie wiem, zastanów sie czy będa potrzebne w ostatecznej wersji skina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Vel Grozny
>> Jest jeszcze taki sposób, żeby tło pod postem zrobić białe, a wokół tego wrzucić te rysunki.
>> Może sprawdż jakby to wtedy wyglądało?
Problem w tym rozwiazaniu jest taki, ze akurat wielkosc tego okienka moze sie zmienic. Jak dodasz obrazek to jego miniaturka rozciaga go. Rowniez okieko dodaj post oraz dodaj temat nie jest takie same. Postanowilem jednak zostac przy tym rozwiazaniu :)...


>>> Daimon_Frey
>> Jak Piotrek pokazał mi tego skina po raz pierwszy i chyba jako drugiej osobie,
Jesli tak twierdzisz ;). Choc chyba rzeczywiscie byles drugi (jak to brzmi w ogole). Pierwsza byla oczywiscie... ;P

>> Których nie chciało mi sie zrobić przed wysłaniem zgłoszenia ;P
Ehh, ja pamietam te noce kiedy zastanawialem sie czy juz wysylac zgloszenie czy jeszcze nie. Najwazniejsze, ze udalo mi sie jakos podwyzszyc troche liczbe odpowiedzialna za minimalna wysokosc postu. Dzieki czemu uniknalem klopotow z nakladaniem sie warstwy z przyciskami na ramke wokol statusu usera (a to BYL problem niestety :/. Choc na pewno Leo by pomogl znalezc odpowiednie miejsce gdzie dopisac odpowiednia wartosc :)...


>>> Budo
>> Nie ukrywam jednak że w tym pierwszym strasznie wkurzają te ramki
>> z czarnych kwadracików wokół typu wątku.
Eeee tam, fajnie to wyglada :). W koncu pasuje calkiem niezle do tematyki skina :). Choc zawsze ich zmiana to jest 5 sekund roboty. Co nie Daimon ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić... gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych!

PS. Mam takie małe pytanie, bo się trochę pogubiłem :). Swoje dane należy wysłać na adres Destro czy ten, z którego przyszła wiadomość od Soleili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 19:53, Giercomaniack napisał:

PS. Mam takie małe pytanie, bo się trochę pogubiłem :). Swoje dane należy wysłać na adres Destro
czy ten, z którego przyszła wiadomość od Soleili?

Ja dałem na ten od Soleili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2006 o 19:53, Giercomaniack napisał:

PS. Mam takie małe pytanie, bo się trochę pogubiłem :). Swoje dane należy wysłać na adres Destro
czy ten, z którego przyszła wiadomość od Soleili?


Ja nie dostałem żadnego maila :( A od Destra nie mam żadnego odzewu.

Może mi ktoś podesłać kopię tego maila i adres na który trzeba odpowiedzieć?
SLAY3R@centrumxp.pl
thnx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie podeslalem Ci tego e-maila :). Ja tez nie mialem zadnego odzewu od Destro wczesniej, ale to chyba normalne (na e-mail zgloszeniowy tez nie odpisywal ;)...

PS. Przy wyslaniu 1-szego e-maila pomylilem sie z adresem na ktory odpisalem :/. Poprawny zostal wyslany w wiadomosci numer dwa i jest nim adres:

konkurs@cdprojekt.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 12:37, Piotrek K. napisał:

Wlasnie podeslalem Ci tego e-maila :). Ja tez nie mialem zadnego odzewu od Destro wczesniej,
ale to chyba normalne (na e-mail zgloszeniowy tez nie odpisywal ;)...

PS. Przy wyslaniu 1-szego e-maila pomylilem sie z adresem na ktory odpisalem :/. Poprawny zostal
wyslany w wiadomosci numer dwa i jest nim adres:

konkurs@cdprojekt.com :)


Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako, ze na razie cisza na mojej skrzynce pocztowej to tak sie tylko niesmialo zapytam jak tam wdrazanie skorek na forum ? Czy np. ja mam cos nadal dzialac ze skorka, czy tez spokojnie sobie czekac na jakikolwiek odzew :). Z gory dziekuje za odpowiedz :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 17:33, Piotrek K. napisał:

Jako, ze na razie cisza na mojej skrzynce pocztowej to tak sie tylko niesmialo zapytam jak
tam wdrazanie skorek na forum ?

Skórki na razie nie są wdrażane - mamy kilka innych dużych projektów na głowie które musimy zrealizować przed przystąpieniem do wrzucenia ich na www.

Dnia 27.02.2006 o 17:33, Piotrek K. napisał:

Czy np. ja mam cos nadal dzialac ze skorka, czy tez spokojnie
sobie czekac na jakikolwiek odzew :).

Generalnie plan był taki że w wolnej chwili przejrzę na spokojnie wszystkie Wasze prace i z każdym indywidualnie się skontaktuję w kwestii uwag i ew requestów wprowadzenia jakiś mini szlifów. Szczerze przyznam wolnego czasu szukam już od dwóch tygodni ;) ale postaram się to w tym tygodniu zrobić - wpiszę to jako duży projekt do iCala z odpowiednim priorytetem.

PS: Paczki z małym podziękowaniem dla wszystkich biorących udział w mini-projekcie skinowania forum zostały wysłane przez dzielną Soleilę pod koniec zeszłego tygodnia. Czyli wkrótce powinny być u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie paczuszka doszła w piątek. Na moje oko to był chyba kurier? Na listonosza to on nie wyglądał.
A w środku dla jasności Age of Empires III (już drugie aoe3 z konkursu :D) i artbook z grafikami z AoE2 i 3 oraz coś w rodzaju zapowiedzi Aoe 4 i 5 :)
Zanim otwierałem paczkę jakoś tak mi do głowy przyszło, że to właśnie AoE będzie. Ale książeczka z grafikami bardzo ładna, ciekawe ile by kosztowała w sklepie. Swoją drogą jest w niej drobniutki, taki tyci tyci błąd (chyba) przy jednym z obrazków jest podpis wieśniak, z takim biustem to chyba wieśniaczka powinna być ;D
No ale to tylko taki malutki szczegulik. Dziękuję Ci CDP chciałoby się rzec, ale gdzie słowne podziękowania za tworzenie skina? ;P (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczyłem wyniki konkursu. musze Ci powiedzieć, że świetny skin. Jesli tylko zostanie dodany to od razu zmieniam na twój. Gratulacje jeszcze raz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować