Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 14:58, Vel Grozny napisał:

Do mnie dzisiaj przyszło.
Jako nagrodę pocieszenia dostałem zestaw gadżetów z F.E.A.R. (czapeczka, smycz, latarka).
Dzięki CDP :)

hehe okazuje się, że te gadżety są lepsze od gier x-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:01, kamilimaciek1 napisał:

hehe okazuje się, że te gadżety są lepsze od gier x-)

Przyznam, że się również mile zaskoczyłem - spodziewałem się jakiejś gierki z NXK, a tu takie skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh. A u mnie na razie cisza ;( - kurde :/. Ja ZAWSZE wszystko na koncu dostaje :). No nic, poczekam do jutra i zaczne sie interesowac co i jak ;), bo na razie tylko Daimon_Frey dostal w piatek, a reszta jakos w tym tygodniu, wiec mam nadzieje, ze jakos szybko dostane prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:44, goten110 napisał:

Smycz i koszulka FEAR xD

To samo przed chwilą do mnie dotarło :)

Smycz jak smycz ale koszulka.... trochę za mała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 13:10, HumanGhost napisał:

A kiedy beda dostępne nowe skiny? Bo z chęcią bym sobie wrzucił ten z leopardem. :-)


Zapewne jeszcze troche. Destro jeszcze się ze mną nie kontaktował w sprawie poprawek.
Pewnie to jeszcze troche potrwa zanim się tutaj nowe skórki pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 12:10, SLAY3R napisał:

> Smycz i koszulka FEAR xD
To samo przed chwilą do mnie dotarło :)

Smycz jak smycz ale koszulka.... trochę za mała :P


I ja też zgarnąłem to samo :P (a tak liczyłem na AoE III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj doszedł zestaw F.E.A.R-owy. Wzorowy gadżet - bezużyteczny (no. może poza czapeczką), ale bajerancki :D I jaki unikalny - kilka osób w Polsce ma takie coś (ciii, nie odzywać się, że już pół kraju ma, niech to jakoś wygląda :P). Ciekawe, czy w sklepie Gram będą tego typu przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podkoszulke i smycz F.E.A.R bardzo bogaty materiał i wogule dziękuje bardzo :) Podkoszulka pasuje no jestem zadowolony :)
ps Mam nadzieję , że mi nie ukradną podkoszulki F.E.A.R z plecó w szkole ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Wreszcie dotarla do mnie paczka ^^. Zestaw taki sam jak imć Daimon_Freya''a, czyli Aoe III plus rzeczona ksiazka podpisana jako Szkuta Mocarstw - Eksluzywna kolekcja grafik z gry Age of Empires. I jakkolwiek gra bedzie na pewno fajna to jednak ksiazeczka jest perelka calego zestawu :). Bardzo ladny blyszczacy papier, do tego bardzo duza liczba obrazkow z gier (od AoE I do AeO III) grafik i szkicy produkcyjnych, kilka zdjec z siedziby firmy, do tego zdjecie tych ludzi, ktorzy stoja za dana gra :). A dla tych, ktorzy chca zobaczyc jak to mniej wiecej wyglada - dwa przykladowe zdjecia tejze ksiazeczki :)

Dziekuje CDP. Wiedzialem, ze na Was zawsze mozna polegac :)

>>> Daimon_Frey
>> oraz coś w rodzaju zapowiedzi Aoe 4 i 5 :)
No cos w rodzaju to za duzo powiedziane, bo to w koncu dwa obrazki ;). Jeden, podpisany IV, zawiera w sobie postac zolnierza przypominajacego z ubioru zolnierza podczas wojny wietnamskiej (jesli tak nie jest prosze o wybaczenie wszystkich tych, ktorzy czuja sie obrazeni :), no i drugi obrazek (V) przedstawiajacy zolnierza przyszlosci ;)


PS. W chwili pisania tego postu licznik na gram.pl wynosil 900 sekund do... wlasnie do czego ;). Nie musicie odpowiadac. Zaraz sam sie przekonam ;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekawe wydawałoby się, że wprowadzenie skinów to nie jest tak duża robota, ale mogę się mylić. Szkoda, bo skiny naprawdę fajne i myślałem, że sobie ustawię jakiegoś nowego, a tu nic. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować