Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2007 o 15:47, Daimon_Frey napisał:

Na biały jest sposób, przeglądaj forum przez jakąś przezroczystą kolorową folię ;P

Najlepiej przez różowe okulary ;p
Tylko że śmiesznie bym wyglądał w pracy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 15:52, spider88 napisał:

> Na biały jest sposób, przeglądaj forum przez jakąś przezroczystą kolorową folię ;P
Najlepiej przez różowe okulary ;p
Tylko że śmiesznie bym wyglądał w pracy ;))

Nom , a może by tak ktoś wymyślił skin 3d że przez okulary 3 d trzeba to oglądać :D
Wtedy był by odlot choć oczy by bolały po dłuższym siedszeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek odkopałem ten temat, ale przyszedł mi do głowy całkiem ciekawy pomysł. Konkretnie to po obejrzeniu tego skina --> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&pid=300 pomyślałem, że można by zrobić coś na kształt reedycji tego tematu pt. "Stwórz własny skin nawiązujący do gry", czyli takie tło w klimatach danej gry np. Warcrafta, Age of Empires itp. Oczywiście fajnie byłoby, gdyby tym razem skiny te faktycznie znalazłyby się w ustawieniach, bo jak dotąd dostępne są dwa podstawowe. Wówczas fan danej gry, mógłby korzystać z forum w klimatach jego ulubionego tytułu. Dla mnie ciekawa sprawa. Sam bym się za to zabrał, ale niestety, sesja zbliża się wielkimi krokami o czym świadczą dwa egzaminy w najbliższy czwartek :/ Potem będzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odkopuje tak stary wątek ale nowego zakładał nie będę. Mam pytanie do CDP-ów zwłaszcza i gramów. Jest jakaś szansa na ponowne zorganizowanie konkursu? Wielu chciałoby owego konkursu i te skiny też już są nudne. To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować