Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prima Aprilis: Co nowego w dodatku do Gothic 3?

131 postów w tym temacie

Najpierw mogliby wydać wielkiego patcha optymalizujący grę tak aby nie miała aż takich wymagań i nie cięła się jak to teraz u mnie jest czyli 2 min dobrze chodzi i 30 sekund przycinania się. To jest bardzo irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:20, Vivek1 napisał:

Najpierw mogliby wydać wielkiego patcha optymalizujący grę tak aby nie miała aż takich wymagań
i nie cięła się jak to teraz u mnie jest czyli 2 min dobrze chodzi i 30 sekund przycinania
się. To jest bardzo irytujące.

Mi jeszcze do tego czasami ekran "mruga" na biało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:18, Biohazardus napisał:

ArschSpiele - no chyba to juz samo mowi za siebie;p


Masz rację taki magazyn nie istnieje wiem bo sprawdzałem w googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę . To jest prima aprilis. Na Tawernie Gothic jest info o tym, że G4 wychodzi w 2008 r i czywiście to też ściema:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę . To jest prima aprilis. Na Tawernie Gothic jest info o tym, że G4 wychodzi w 2008 r i oczywiście to też ściema:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego dodatku wystarczyłby jeden wielki patch usuwający 99% bugów z gry i już byłbym wniebowzięty. A tak to znowu pewnie wyjdzie piękny, acz zupełnie niegrywalny shit... (most bugged game of the year, cheer!).
Mam nadzieję, że to kolejny żart, bo co jak co, ale zarówno więcej miast do wyzwolenia z rąk orków jak i wzmocnienie dzikich zwierząt to naprawdę najmniej potrzebne tej grze rzeczy.
I jeszcze jedno: tej grze przydałaby się jakaś fabuła, bo o ile część pierwsza była świetna, druga już ledwo ciągnęła, tak w trzeciej dostaliśmy zwykłego hack&slash z fajerwerkową grafiką, która potrafi zabić nawet najlepszego kompa (oklaski za optymalizację kodu).
Mrok w Myrtanie to też chyba jakiś żart autora newsa, jaki mrok, jaki ciężki klimat? Ciężkie robią się palce od ciągłego klikania w myszkę, gdy zabijamy 50 orka z rzędu... Mrok przed oczami mamy, gdy potem zabija nas zwykły wilk. Ot i wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę . To jest prima aprilis. Na Tawernie Gothic jest info o tym, że G4 wychodzi w 2008 r i oczywiście to też ściema:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ArschSpiele" - to mnie rozwalilo :D

(dla nie znajacych niemieckiego: arsch znaczy du*a, spiele - gry)


Hehe, elfy z Gothicu? Jasne, jasne...

Prima aprilis jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować