Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prima Aprilis: Co nowego w dodatku do Gothic 3?

131 postów w tym temacie

Yeah, yeah, sure, whatever? Tylko tak to można skomentować. Gram.pl już przegina z tymi żartami.

Oo! Jestem Własnotytułowcem!

Prima Aprilis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa...jasnee...

Na początku nawet uwierzyłem,ale w Gothicu nigdy nie miałobyć elfów...
O ile sam news to żart, to w sam dodatek faktycznie powstaje...ma ponoć dziać się na Wyspacj Południowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest prawda i tak jest zapowiedziany dodatek do Gothic 3 po drugie to nie jest żart Prima Aprilisowy bo autor to nie tym razem Prymus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że to jakiś żart... We wszystkich częściach nie było mowy o jakiś ELFACH! jak je dodadzą to tylko
popsują całą zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Arschspiele" znaczy tyle, co zabawa w robienie w przysłowiowego konia. Więc Elwro, w kontekście prima aprilis użył tego pojęcia adekwatnie. Bo jak sami widzicie, redaktorzy bawią się dziś w robienie nas w konia. Tradycja tego wymaga :PP

Więc proszę nie tłumaczyć tego pojęcia jako "gry do d...", ponieważ jest to po prostu błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dodam jeszcze, że Arsch w niemieckim, nie jest uznawany za wulgaryzm w takim samym stopniu, jak u nas Dupa.
Funkcjonuje znacznie "swobodniej". Dlatego ja akurat uważam to za dobry żart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:12, cionia napisał:

Hej neozeus a z kąd wiesz że tak sie bawią a może jednak mówią prawde


Dlatego, że taki serwis nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ponieważ z najcieplejszym przyjęciem spotkały się misje wykonywane w towarzystwie NPC..." taaaa jasne.... wszyscy moga potwierdzic ze co jak co ale wykonywanie misji w towarzystwie NPC to jest chyba najbardziej skopana rzecz w Gothicu 3 zaraz po niezoptymalizowanym kodzie gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować