Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prima Aprilis: Co nowego w dodatku do Gothic 3?

131 postów w tym temacie

Elfy + Indiane = Dodatek do Gothica?
I to na niby w Myrtanie? Dobre, ale chyba ktoś wypalił o jedną fajke pokoju za dużo :D
Prawie się nabrałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie Prima Aprilis to... (czytając to krzyczcie) ŁAAA!!! Hurra!!! Jest!!! HAHAHA!!! AAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Super Po Prostu SUPER!!! Już sie nie mage doczekać... Ciekawe czy dodatek będzie miał EK ??? Chyba nie... Ale mam nadzieje że będzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie przeszedlem dopiero 3 raz bo jakos skopana jest ten kod zrodlowy jak bedzie troche lepszy sprzet zeby grac b plynnie to wtedy przejde parenascie razy a teraz WoW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha a juz fajnie sie czytalo :D ale wątpie " kompletowanie drużyny" hehe ale wał :) Prima Aprilis
P.S. ale elfy to by był dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na reszcie dodatek:) aby tylko to nie był żart;/
..hmm czerwone elfy;P? Zobaczymy jak to zrealizują oraz..."najcieplejszym przyjęciem spotkały się misje wykonywane w towarzystwie NPC, ma zostać zaimplementowana opcja kompletowania własnej drużyny" eee? tak, tak bardzo mi się podobało przechodzenie przez przeszkody, zapadanie się w "przestrzeni" i rzucanie się bezmyślnie na wroga:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha
Niezly dowcip. 4 sprawy:
>Elfy
Bzdura, tworcy wielokrotnie mowili ze zadnych elfow nie bedzie.
>Orkowe mista do wyzwolenia
Bzdura, niemozliwe by na deser dali wiecej kaszanki po zjedzeniu 3 talerzy na danie glowne!
>Co prawda zapowiedź wzmocnienia zdolności bojowych zwierząt stoi jakby w opozycji do tego, ale nie od dziś >spotykamy się ze sprzecznymi informacjami deweloperów...
Swietne nawiazanie do wilkow i dzikow bedacych najsilniejszymi bestiami w Gothic 3:P
>Klimat dodatku będzie zdecydowanie lżejszy - autorzy koncentrują sie na ukazaniu, że Myrtana i okolice to nie tylko >wieczna wojna, ale i miejsca cudowne, urokliwe, magiczne. Co prawda zapowiedź wzmocnienia zdolności bojowych >zwierząt stoi jakby w opozycji do tego, ale nie od dziś spotykamy się ze sprzecznymi informacjami deweloperów...
Kolejne swietne nwiazanie do jednego z najslabszych elementow Gothic 3:P Nikt o zdrowych zmyslach kto gral w Gothic 3 nie napisalby rzeczy ktore znalazly sie w artykule(tylko jako zart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh chodzilo mi o:
>ponieważ z najcieplejszym przyjęciem spotkały się misje wykonywane w towarzystwie NPC, ma zostać >zaimplementowana opcja kompletowania własnej drużyny.
zamiast
>Klimat dodatku będzie zdecydowanie lżejszy - autorzy koncentrują sie na ukazaniu, że Myrtana i okolice to nie tylko >wieczna wojna, ale i miejsca cudowne, urokliwe, magiczne. Co prawda zapowiedź wzmocnienia zdolności bojowych >zwierząt stoi jakby w opozycji do tego, ale nie od dziś spotykamy się ze sprzecznymi informacjami deweloperów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie irytują pomówienia, że to jakiś żart. Pierwsze widze, że największe serwisy o grach podają fałszywe newsy. Chociaż jak przeczytałem w onecie, że ma być film o Duke Nukemie z Bruce Willisem w roli głównej to sam nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dodawanie nowych ras do Gothic''a jest dobrym pomysłem, chociaż Elfy są ciekawe ;)
Jak wiemy jest wiele ras np: Elfy, Krasnoludy, Giertychy i inne :P
Ciekawe czy to tylko żarcik czy fakt ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilis, przez wszystkie czesci tylko ludzie i orkowie a tu nagle elfy??;P....Ale moze jednak dodadza elfy skoro mogli wypuscic tak slaba gre jak G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gdzie te czasy, ze zarty byly smieszne... To jest przerazajace, tak jak ten dzisiejszy news o tym gosciu, co ma przyjechac do Polski... to sa rzeczy, ktore jakby sie sprawdzily bylyby straszne i w ogole to nie jest smieszne ;-P

A Elfy w G3... LOL

Ja bym chcial w dodatku optymalizacje engine''u... moze nie byc NIC nowego, byle gra plynnie dzialala ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1) wymazać bugi 2) Bronie i zbroje - więcej i lepiej wykonanych 3) wieksze miasta 4)więcej postaci(bo w Gothicu 3 zbyt czesto powtarzają sie twarze) 5) bardziej rozszerzona Polska wersja językowa 6) mądrzejsze boty
To podstawowe elemęnty jakie chce żeby sie poprawiły w dodatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gdybyście napisali że w dodatku mają zoptymalizować silnik to by się każdy zorientował że to Prima Aprilis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfy są całkiem możliwe z takiej racji, że mają powstać na nieznanym terenie czyli N-W (pół.- zach.). A niezbadany teren był odizolowany dotychczas od świata ludzi i orków. Więc... pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować