Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prima Aprilis: Co nowego w dodatku do Gothic 3?

131 postów w tym temacie

OK, juz wszyscy wiedza, ze to prima aprilisowy zart, ale wydaje mi sie, ze jakas nowa, ORYGINALNA, rasa (po prostu opracowana przez Piranha Bytes), pochodzaca z Niezbadanych Terenów bylaby najtrafniejszym pomyslem, a nie elfy <roftl>. Rasy pochodzenia tolkienowskiego w Gothiku...? ABSOLUTNIE! Druga rzecz. Dowiedziec sie czegos z historii bezimiennego i, przede wszystkim, poznac jego imie, byloby bezcennym przezyciem i najlepszym pomyslem na ew. dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście gothic 3 podobał się bardzo. Może i były błędy ale dla fana serii nie przeszkadzały. Jedyne co mnie denerwowało to za niski poziom trudności (za łatwo można było zabić orka lub człowieka) a co do elfów to myśle że jak były by nowym pomyślem na ta rasę to... czemu nie? A w ogule do wszystkich (prawie): jak można pisać na forum do jakiejkolwiek gry jeśli jej się nie lubi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku powinna być fabuła rodem z 1. W 3-ce mieli chęci, mieli fundusze, mieli czas, ale fabuła??? Nie mieli weny twórczej i robili to na siłę. Chociarz tak zrobili poprzednie części, że nie mogli ponieść się fantazji bo tak by wypadało, że orkowie podbili Myrthanę a bezimienny ją uwalnia, ale.. mogli się postarać. A co do elfów to fajnie by było jakby były jakieś małe grópki elfów o których mało kto wie i oni także walczą z orkami, ale w Niezbadanych Krainach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 15:42, Adrianos252 napisał:

Mi osobiście gothic 3 podobał się bardzo. Może i były błędy ale dla fana serii nie przeszkadzały.
Jedyne co mnie denerwowało to za niski poziom trudności (za łatwo można było zabić orka lub
człowieka) a co do elfów to myśle że jak były by nowym pomyślem na ta rasę to... czemu nie?
A w ogule do wszystkich (prawie): jak można pisać na forum do jakiejkolwiek gry jeśli jej się
nie lubi??

nieprzesadzaj puźniej w nordmarze będzeisz żygał orkami będzieich tyle, ajak ci zalatwo mozna usatwić poziom trudnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w dodatku ma być możliwość dostania się na Wyspy Południowe. Być może stamtąd pochodzi wróżbita z GII. Podobno wyspy będą zamieszkiwać czarnoskórzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 jest świetny, ale nie rozumiem dlaczego głównego bohatera nazywacie Bezimiennym. Jego imię jest na opakowaniu !!(nazywa sie Kerth)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcinpl3 jesteś chyba tatalnie nie w temacie w Roli przywódcy nordmaru czyli kertha wystąpił robert gawliński (głos). A bezimienny to wie każdy kto grał wcześniejsze części.On naprwde nie ma imienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kerth jest przywudca klanu ognia w nordmarze i zwierzchnikiem innych wiosek np. młota , wilka
co do imienia w drugiej czesci sa jakies zmianki w dialogach bochaterów ale dosłownie nic o tym nie wspominano dla mnie jest to BURY ZENEK a co do lokacji czytałem ze powinny byc wyspy południowe i nowa kraina za miejsce niezbadanych krain i wymieniona w artylule tez słyszałem takze pogłoski i tym ze bedzie mozna dostac sie na kiorinis.
tyle ile osób to chyba wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować