Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2008 o 14:52, bonan napisał:

Diablo II no i może w ostateczności jeszcze Sacred.

Bez obrazy,ale....wszyscy mowia ze Diablo jest najlepsza tego typu gra,ale mnie wogole nie ciagnie.Slaba grafika ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:53, Darth Moul napisał:

> Diablo II no i może w ostateczności jeszcze Sacred.
>
Bez obrazy,ale....wszyscy mowia ze Diablo jest najlepsza tego typu gra,ale mnie wogole nie
ciagnie.Slaba grafika ;/


ZOMG...bo Diablo to JEST najlepsza gra tego typu. I jak mozesz oceniac gre po grafice??? Sadysta! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:55, Mechu95 napisał:

> > Diablo II no i może w ostateczności jeszcze Sacred.
> >
> Bez obrazy,ale....wszyscy mowia ze Diablo jest najlepsza tego typu gra,ale mnie wogole
nie
> ciagnie.Slaba grafika ;/

ZOMG...bo Diablo to JEST najlepsza gra tego typu. I jak mozesz oceniac gre po grafice??? Sadysta!
xD

Moim zdaniem najlepsza gra tego typu jest TQ i nigdy nie zmienie swojego pogladu na ten temat. Nie jestem sadysta....ale moze troszke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:57, Darth Moul napisał:

> > > Diablo II no i może w ostateczności jeszcze Sacred.
> > >
> > Bez obrazy,ale....wszyscy mowia ze Diablo jest najlepsza tego typu gra,ale mnie wogole

> nie
> > ciagnie.Slaba grafika ;/
>
> ZOMG...bo Diablo to JEST najlepsza gra tego typu. I jak mozesz oceniac gre po grafice???
Sadysta!
> xD
Moim zdaniem najlepsza gra tego typu jest TQ i nigdy nie zmienie swojego pogladu na ten temat.
Nie jestem sadysta....ale moze troszke ;p


Po pierwsze, zacznij uzywac przycisku "Edytuj" zamiast nabijac post.
Po drugie, ten Dungeon Siege to taki Hack''n''slash, nawet fajny, ale Diablo II nie pobije.
Po trzecie, jestes sadysta i zdania nie zmienie :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:59, Mechu95 napisał:

> > > > Diablo II no i może w ostateczności jeszcze Sacred.
> > > >
> > > Bez obrazy,ale....wszyscy mowia ze Diablo jest najlepsza tego typu gra,ale mnie
wogole
>
> > nie
> > > ciagnie.Slaba grafika ;/
> >
> > ZOMG...bo Diablo to JEST najlepsza gra tego typu. I jak mozesz oceniac gre po grafice???

> Sadysta!
> > xD
> Moim zdaniem najlepsza gra tego typu jest TQ i nigdy nie zmienie swojego pogladu na ten
temat.
> Nie jestem sadysta....ale moze troszke ;p

Po pierwsze, zacznij uzywac przycisku "Edytuj" zamiast nabijac post.
Po drugie, ten Dungeon Siege to taki Hack''n''slash, nawet fajny, ale Diablo II nie pobije.
Po trzecie, jestes sadysta i zdania nie zmienie :)xDS

Ale w tych 2 postach nie zwracalem sie do jednej osoby wiec to nie spam.Zastanowie sie nas tym Diablo 2 choc jakby cos bylo innego to dajcie znac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:06, Darth Moul napisał:

Ale w tych 2 postach nie zwracalem sie do jednej osoby wiec to nie spam.Zastanowie sie nas
tym Diablo 2 choc jakby cos bylo innego to dajcie znac ;p


Ale 2 posty tego samego uzytkownika obok siebie (a raczej jeden pod drugim) to tak czy inaczej spam, chyba ze odstep miedzy postami to cos jak np. 2 tygodnie. I bierz to Diablo II, bo jesli w nie nie zagrales, to nie mozesz nazywac sie fanem gier H''n''S. I tnij posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dla mnie generalnie hack''n''slash to hack''n''slash i tyle. Nie ważne, czy jest to Diablo, Loki czy też może inny TQ. Zasady gry są zawsze takie same : kill''em all, before they kill you ... and don''t forget to loot all corpses. :-)
W zasadzie taki WoW też jest hack''n''slashem, tyle że nieco bardziej rozwiniętym i skierowanym na "wyrzynkę" grupową. Same zasady jednak pozostają identyczne.
Aczkolwiek jest to tylko moje osobiste zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. ;-)
Podobnie IMO jest zresztą z RTSami.
Oczywiście są tutaj pewne wyjątki jak np. Supreme Commander, którego do Starcrafta porównywać się jednak nie da. Ale W40k: DoW już jak najbardziej można.
Albo w przypadku H''n''S, Divine Divinity lub Evil Islands nie porównałbym raczej do Diablo czy też innego TQ-a.
Osobiście jestem zdania, że w RTSach czy nawet w H''n''S-ach odrobina nieco bardziej angażującej fabuły, stanowiącej coś więcej niż tylko tło i uzasadnienie dla całej tej wyrzynki, nikomu by nie zaszkodziła.
Ale wszystko zależy od tego, co kto lubi i na co się nastawia kupując grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:37, deif33 napisał:

Moglibyście mi polecić jakąś grę podobną do Heroes 3. Tylko nie chcę innych "hirołsów".


Disciples II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:42, ziomal1234 napisał:

Ale mi chodzi o coś zwykłego że sie jest normalnym rycerzem i że sie walczy itp. a nie chodzi
mi o różne magie i inne rzeczy tylko o gre z tłem historycznym.


Joann d''Arc, ale podobno cienizna... A jeśli jakaś młocka mieczem (bez realiów historycznych) to: Severence : Blade of Darkness (baaardzooo trudno dostępny), Enclave (w CDA było), Knights of the Temple I i II (tu nawet jakieś tam tło historyczne jest)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:45, Budep napisał:

> Moglibyście mi polecić jakąś grę podobną do Heroes 3. Tylko nie chcę innych "hirołsów".


Disciples II


Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:58, Thalanthas napisał:

Niech mi ktoś poda tytuł gry podobnej do SpellForce.


Znasz słowo "proszę"?

Total Anihilation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:59, Budep napisał:

Total Anihilation


Nie wiem gdzie ty masz w TA podobieństwo do Spellforce :/
Zupełnie inna rozgrywka, w Spellforce nie masz chyba dalekodystansowej artylerii.

Jak już to może Warcraft III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłbym poprosić o znalezienie mi gry podobnej do Plemion (na tej samej zasadzie) ale w klimatach starożytnych? Chodzi mi też zeby też była browserówką. I odrazu uprzedam to nie jest Gladiatus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować