Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 14:57, lechu28 napisał:

Siema.
Szukam jakichś gier podobnych do np. GTA SA, 50 Cent: Bulletproof, The Godfather, Scarface...
Poprostu, żeby było czuć ten klimat.., było mnóstwo fur muscle, no i chyba zresztą sami
wiecie o co chodzi..:)

mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saint''s Row 2??? Chętnie bym w to zagrał, ale niestety narazie jeszcze nie mam takiego szybkiego kompa..:/
Mafia, o tym tytule dużo słyszałem i już od dłużsxego czasu planuję tą grę zakupić...
Macie jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:53, lechu28 napisał:

Saint''s Row 2??? Chętnie bym w to zagrał, ale niestety narazie jeszcze nie mam takiego
szybkiego kompa..:/
Mafia, o tym tytule dużo słyszałem i już od dłużsxego czasu planuję tą grę zakupić...
Macie jeszcze jakieś pomysły?

Może" Scarface człowiek z blizną" jest jak Saint''s Row i Gta tyle że tam jest więćej strzelania.
A tu wiedeorecenzja http://www.youtube.com/watch?v=_paF4CR5eHQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pograł w coś podobnego do Resident Evil żeby też były zombiaki. Może być na pada. RE4 odpada bo już mam a poza tym nie ma tam umrzyków. Acha LfD też odpada nie pójdzie mi na bank poza tym nie mam neta żeby pociorać w sieci no i jest za drogie:) Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 18:16, THE WITCHER1990 napisał:

Chętnie bym pograł w coś podobnego do Resident Evil żeby też były zombiaki.


Podobne do resident evil i z zombiakami nic innego by pasowało bardziej niż half-life 2 a jak ci sie spodoba dodatki se kup naprawde dobra gra warta polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 18:34, Gallbaroquo napisał:

> Chętnie bym pograł w coś podobnego do Resident Evil żeby też były zombiaki.

Podobne do resident evil i z zombiakami nic innego by pasowało bardziej niż half-life
2 a jak ci sie spodoba dodatki se kup naprawde dobra gra warta polecenia

Mam HL2 i CSa. W hl2 nie ma za wiele tych zombiaków, a poza tym nie chcę gry nastawionej na mulitiplayer bo nie mam dostatecznie dobrego łącza. Może coś innego? BTW emulowanie gier jest dozwolone czy jak wszystko inne zabronione? Alternatywą jest skołowanie sobie RE3 i emulacja na kompa ew granie na konsoli ale w int nie mam ani Tv ani soniaka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:14, misiakpitra napisał:

zna tkos jakies fajne zgr osadzone w swiecie wladcy pierscieni chodzby na przegladarke


Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia- ma już swoje lata, ale da się miło przy niej spędzić czas.
Władca Pierścieni: Powrót Króla od EA- niezła zręcznościówka, idealna do grania co-op.
LotR: Conquest- gra w stylu Battlefront tylko w świecie WP
LotR Online: Shadow of Angmar- jak nazwa wskazuje jest to MMO, ponoć b. dobre ale sam nie grałem. Nie cierpię MMO^^

Poza tym oczywiście jest więcej gier w świecie Tolkiena na konsole. np GBA, PS2 (niezła "Third Age") itp. i komórki.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:21, Ceteris Paribus napisał:

Do Dead Space.



Resident Evil 4 jest najbardziej podobny. Poza tym to może Gears of War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:35, Antosz napisał:

> Do Dead Space.


Resident Evil 4 jest najbardziej podobny. Poza tym to może Gears of War?


R4 grałem. Nie jest podobny do DS. Resident nie jest straszny tylko bliżej mu do przygody. GoW podobnie. Za to trafiłem ostatnio na silent hilla. Tutaj można się naprawdę przestraszyć. Dobry klimat jest, polecam. Dzięki za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:32, Antosz napisał:

> zna tkos jakies fajne zgr osadzone w swiecie wladcy pierscieni chodzby na przegladarke


Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia- ma już swoje lata, ale da się miło przy niej
spędzić czas.
Władca Pierścieni: Powrót Króla od EA- niezła zręcznościówka, idealna do grania co-op.
LotR: Conquest- gra w stylu Battlefront tylko w świecie WP
LotR Online: Shadow of Angmar- jak nazwa wskazuje jest to MMO, ponoć b. dobre ale sam
nie grałem. Nie cierpię MMO^^

Poza tym oczywiście jest więcej gier w świecie Tolkiena na konsole. np GBA, PS2 (niezła
"Third Age") itp. i komórki.

Pozdrawiam

tak sie sklada ze w karzda z tych gieer jakie wymieniles gralem najbardziej mi sie podoba trzecia era ja tez nie lubie mmo ale zagral bym w jakiegos rpg w srodziemiu cos w stylu trzeciej ery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam klimatycznej, trzymającej w napięciu gry. Coś na wzór Dead Space. O stosunkowo niskich wymaganiach.

Z racji, że "niskie" to pojęcie względne, podaję parametry swojego PC:
Intel Celeron 2.42 GHz
1,25 GB RAM
GeForce 5600 XT 128 MB (najsłabsze ogniwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze bitwy o Śródziemie i Hobbit ;p

to Ciebie może zainteresować, kupjesz grę Mount&Blade i ściągasz genialnego moda władcy pierścieni za darmo. jest fantastyczny i cały czas go rozwijają. Masz normalne Śródziemie, orków postacie z LotR i jeszcze więcej. Walki mogą toczyć kilkusetne wojska w tym Ty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 23:04, Xlol1 napisał:

są jeszcze bitwy o Śródziemie i Hobbit ;p

to Ciebie może zainteresować, kupjesz grę Mount&Blade i ściągasz genialnego moda władcy
pierścieni za darmo. jest fantastyczny i cały czas go rozwijają. Masz normalne Śródziemie,
orków postacie z LotR i jeszcze więcej. Walki mogą toczyć kilkusetne wojska w tym Ty
;]

jak nazywa sie ten mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować