Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Szukam gry podobnej do Ace Combat. Powietrzne walki myśliwcami itd. Nie chce symulatora lotów samolatami pasażerskimi od Microsoftu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:41, marcinshinoda napisał:

Szukam gry podobnej do Ace Combat. Powietrzne walki myśliwcami itd. Nie chce symulatora
lotów samolatami pasażerskimi od Microsoftu:P


Za niedługo wyjdzie HAWX na którego sam czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:41, marcinshinoda napisał:

Szukam gry podobnej do Ace Combat. Powietrzne walki myśliwcami itd. Nie chce symulatora
lotów samolatami pasażerskimi od Microsoftu:P

Asy Przestworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:41, marcinshinoda napisał:

Szukam gry podobnej do Ace Combat. Powietrzne walki myśliwcami itd. Nie chce symulatora
lotów samolatami pasażerskimi od Microsoftu:P


Blazing Angels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:07, White Eagle napisał:

Szukam gry podobnej do Pure. W zasadzie chodzi mi o to żeby móc ścigać się quadami.

Jeżeli może być na PS3 to polecam Motorstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:07, White Eagle napisał:

Szukam gry podobnej do Pure. W zasadzie chodzi mi o to żeby móc ścigać się quadami.


Jeśli dobrze pamiętam to w MX vs ATV Unleashed była możliwość jazdy quadami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady, mam nadzieje że MX vs ATV Unleashed będzie na Allegro. Może znacie jeszcze jakieś gry na PC z quadami, niestety nie mam żadnej konsoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego do GTA po za Sansts Row i True Crime istnieje? W SR nie grałem bo gameplay mnie odstrasza, a TR mi się nie podoba. Wiadomo o co chodzi: swoboda, duże miasto i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 20:21, choper napisał:

Coś podobnego do GTA po za Sansts Row i True Crime istnieje? W SR nie grałem bo gameplay
mnie odstrasza, a TR mi się nie podoba. Wiadomo o co chodzi: swoboda, duże miasto i te
sprawy ;)



Jeśli masz na myśli widok TPP i duży wolny świat, to sprawdź Total Overdose i Just Cause

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka jak np. CS w którą da się grać po sieci z tym, że ma się jedno życie. Gra się ale jak cie zabiją to już koniec, musisz czekać do końca gry - trzeba się bardziej starać, żeby przetrwać. Z takich gier znam tylko CS i Call of Juarez. Są jeszcze jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm ... nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale może zainteresujesz się Operation Flashpoint. Dość realistyczny symulator żołnierza [ współcześnie ]. Zazwyczaj jedna, dwie kule = śmierć. IMO warto. A z tego co pamiętam jeden z trybów multi w CoD 4 właśnie na tym polega - giniesz - czekasz do końca misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 21:35, KŁEJK napisał:

Erm ... nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale może zainteresujesz się Operation Flashpoint.
Dość realistyczny symulator żołnierza [ współcześnie ]. Zazwyczaj jedna, dwie kule =
śmierć. IMO warto. A z tego co pamiętam jeden z trybów multi w CoD 4 właśnie na tym polega
- giniesz - czekasz do końca misji.


o dzięki, jak w call of duty jest taki tryb to bomba bo właśnie dokładnie o takie coś mi chodziło.A to tylko w 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 21:41, crash807 napisał:

o dzięki, jak w call of duty jest taki tryb to bomba bo właśnie dokładnie o takie coś
mi chodziło.A to tylko w 4 ?

Ten tryb to po prostu Search & Destroy ;-). Giniesz - czekasz do końca rundy. A czy to tylko w czwórce? Hm ... niestety w inne odsłony tego cyklu nie grałem w multi więc musiałbyś popytać, dowiedzieć się ale podejrzewam, że nie dotyczy to tylko "4". Z tym że, to są tylko moje podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 21:48, KŁEJK napisał:

Ten tryb to po prostu Search & Destroy ;-). Giniesz - czekasz do końca rundy. A czy to
tylko w czwórce? Hm ... niestety w inne odsłony tego cyklu nie grałem w multi więc musiałbyś
popytać, dowiedzieć się ale podejrzewam, że nie dotyczy to tylko "4". Z tym że, to są
tylko moje podejrzenia.


Tryb ten jest obecny najnowszych częściach, czyli Modern Warfare i World at War. Za to w CoD1 i CoD2 takiego trybu nie uświadczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 22:01, Krieeg napisał:

Tryb ten jest obecny najnowszych częściach, czyli Modern Warfare i World at War. Za to
w CoD1 i CoD2 takiego trybu nie uświadczymy.


Wielkie dzięki wam. Miałęm w planach zakup CoD 5 a teraz mam kolejny powód do zainwestowania w nią i jestem jeszcze bardziej napalony:D Bo taki tryb nie jest niestety często uważany a moim zdaniem o wiele lepiej się gra jeżeli ma się jedno życie bo wtedy jest ten klimat... :-) Szkoda, że w battlefieldzie tak nie jest bo ty by było już coś:-) A są jeszcze jakieś takie gry :-)? W sumie aż tak mi już nie zależy bo CoD jest wystarczającą grą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś strategię podobną do Rome: Total War, albo Civilization IV?? Rozbudowa imperium i takie tam, z tym że dobrze by było, żeby była możliwość uczestniczenia w tych bitwach jak w Rome, a nie tak jak w Civilization. No i jeszcze ograniczenie sprzętowe, Athlon 2000+, FX5200 i 1,5GB RAM. Znajdzie się jakaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o RTW to najbardziej podobne będą inne gry z tej serii czyli od najstarszej: Shogun TW, Medieval TW i Medieval II TW. W przypadku Civilization będzie nieco trudniej bo kolejne odsłony tej gry poza lepszą grafiką i drobnymi zmianami niewiele się różnią od wcześniejszych części, mógłbyś ewentualnie spróbować stareńkiej Alpha Centaurii (gra jest niemal identyczna z Civilization 2 tyle że należy w niej skolonizować inną planetę a nie budować swoją cywilizację od epoki kamienia łupanego) z tym zastrzeżeniem że tak jak i w innych Cywilizacjach nie ma tam walki taktycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować