Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2009 o 20:40, Mati1990 napisał:

A jeszcze jedno pytanko zna ktoś może darmową grę MMO podobną do Warcrafta

Mówią, że Runes of Magic to "darmowy Warcraft" Podobno wszystko z niego zerżnęli. A gra dostaje wysokie oceny, więc możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuję jakiejś prostej przygodówki, byleby była po polsku. Najlepiej coś podobnego do Różowej Pantery ;d Nie lubię gier, przy których trzeba bardzo wytężać umysł, a w Broken Sword i obie części Runaway grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 19:21, Gumisiek2 napisał:

A ja poszukuję jakiejś prostej przygodówki, byleby była po polsku. Najlepiej coś podobnego
do Różowej Pantery ;d Nie lubię gier, przy których trzeba bardzo wytężać umysł, a w Broken
Sword i obie części Runaway grałem.

Syberiaaaa ;D 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Teenagenta xD. Chociaż tytuł stary i grafika pikselowata. Poleciłbym ci którąś z Małpich Wysp, ale to są trudne gry, wymagające doskonałej znajomości angielskiego i głowy na karku. Zagraj może jeszcze w So Blonde :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też spróbować gry Książę i Tchórz. Gra jest naprawde niezła choć uprzedzam że mogą być problemy z odpaleniem jej na nowszych systemach operacyjnech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Teenagencie i Książę i Tchórz :] Do Monkey Island już niedługo będzie spolszczenie, nigdy nie miałem odpowiednich warunków do nauki angielskiego, także z tego leżę :P

BTW. Mogą być gry we Flashu nawet ^^

@Piciambeer - idź Pan stąd :P Grałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 19:21, Gumisiek2 napisał:

A ja poszukuję jakiejś prostej przygodówki, byleby była po polsku. Najlepiej coś podobnego
do Różowej Pantery ;d Nie lubię gier, przy których trzeba bardzo wytężać umysł, a w Broken
Sword i obie części Runaway grałem.


Zdziwiony jestem że jeszcze nikt nie polecił Jacka Orlando, spolszczona gra z fajnym klimatem i niezłą muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować