Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dokładnie wiem, co masz na myśli ;) Też jakiś czas temu szukałem naprawdę dobrej platformówki i zaciekawiłem się Braid''em. Nie jest wcale jakiś drogi, a fun płynący z gry jest po prostu nieziemski. Gra z pewnością zapewni Ci takie wrażenia, jakich potrzebujesz, przynajmniej w moim przypadku tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynki? Najpierw oczywiście chwyć za NWN2, możesz też spróbować Wiedźmina, ze starszych pozycji możesz sprawdzić Icewind Dale 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 19:17, Pawlo09 napisał:

Podał by ktoś grę podobną do NeverWinter Nights?


Pod jakim względem gra ma być do NwN podobna? Kierowanie jedną postacią, system D&D, może zalatywać h&s
Tak na wstępie przychodzi mi do głowy Lionheart, Divine Divinity, Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie Heroesy? ;-P

A tak bardziej serio to seria Disciples, od biedy King''s Bounty. Ewentualnie możesz spróbować jakichś hm ... hybryd lub czegoś "mniej więcej" podobnego choć z generalnie innymi zasadami czyli np: Etherlords.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś gre podobną do Sherwood na tych samych zasadach tylko inna fabuła i nie tak nudna.No i oczywiście flash

PLISSSSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 12:27, Bezi32 napisał:

Zna ktoś jakąś fajną grę podobną do Swata4 ( nie chodzi mi o inną część tej gry )? Byłbym
bardzo wdzięczny.


Ghost Recon Advanced Warfighter 1&2, R6:Raven Shiled + Athena Sword, R6:Vegas 1&2...
Jeżeli coś sobie jeszcze przypomnę wartego zagrania to napiszę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:25, Mendreck napisał:

Ostatnio pograłem w Świątynie pierwotnego zła. Proszę o podanie jakichś tytułów podobnych
do ŚPZ pod względem walki.


Turowe D&D drużynowe znajdziesz jeszcze w Pool of Radiance - Ruins of Myth Drannor.
D&D w czasie rzeczywistym drużynowe to Planescape: Torment, Saga Baldur''s Gate, Saga Icewind Dale, Neverwinter Nights 2.
D&D w czasie rzeczywistym pojedyncze to Neverwinter Nights.
Turowe pojedyncze lub drużynowe (jednak nie można sterować towarzyszami) to Fallout 1 & 2.
Jeszcze może Dungeons & Dragons Online, ale nie jestem pewny jak to dokładnie tam wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:32, Karfein napisał:

> Ostatnio pograłem w Świątynie pierwotnego zła. Proszę o podanie jakichś tytułów
podobnych
> do ŚPZ pod względem walki.

Turowe D&D drużynowe znajdziesz jeszcze w Pool of Radiance - Ruins of Myth Drannor.
D&D w czasie rzeczywistym drużynowe to Planescape: Torment, Saga Baldur''s Gate, Saga
Icewind Dale, Neverwinter Nights 2.
D&D w czasie rzeczywistym pojedyncze to Neverwinter Nights.
Turowe pojedyncze lub drużynowe (jednak nie można sterować towarzyszami) to Fallout 1
& 2.
Jeszcze może Dungeons & Dragons Online, ale nie jestem pewny jak to dokładnie tam wygląda.


Dzięki. Szczególnie ta pierwsza mnie zaciekawiła. Myślę, że wśród tych tytułów znajdzie się coś w co pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 19:06, Net_com napisał:

Szukam dobrego sieciowego fpsa podobnego do call of duty 4 :)


WarRock. Sporo cheaterów, ale sama gra jest niezła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować