Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Szukam gry podobnej do Battleforge, a najlepiej czystej komputerowej karcianki kolekcjonerskiej w której nie trzeba wydawać wiele realnej gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputerowy M:TG :). Tylko nie ten online, jak również nie Battlegrounds, tylko:
Magic: The Gathering (na coverze: Top Games 7, Top Games Extra 1/01)
Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers (na coverze: Świat Gier Komputerowych 9/01, Top Games Extra 1/01)
Magic: The Gathering - Spells of the Ancients (na coverze: Świat Gier Komputerowych 7/01, Top Games Extra 1/01)
Dane o coverach zapożyczone z Markolfa, ja mogę tylko potwierdzić DotP w ŚGK 09/01 (mam ten nr) oraz M:TG w Top Games 03/01 (na podstawie reklamy w ŚGK 08/01)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio grałem z kumplem w grę Watchmen. To taka bijatyka w 3D, w której można grać w trybie split screen(z widokiem TPP), a druga osoba steruje podłączonym padem.

No i właśnie. Gra była strasznie krótka, więc szukam kolejnej. Koniecznie musi się dać grać przez split screen. Koniecznie widok musi być zza pleców. Dla ścisłości dwie osoby mają walczyć nie przeciw sobie, a z komputerowymi przeciwnikami.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie szukam gry ale szukam moda do gry ;)
Otóż chodzi mi o moda do THPS4 w którym można by było schodzić z deski tak jak np. w THPS AW.
Dodam, że po googlach szukałem ale nie znalazłem :( może ktoś się zetknął z takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 16:59, kx22 napisał:

Ja może nie szukam gry ale szukam moda do gry ;)
Otóż chodzi mi o moda do THPS4 w którym można by było schodzić z deski tak jak np. w
THPS AW.
Dodam, że po googlach szukałem ale nie znalazłem :( może ktoś się zetknął z takim czymś.

tez szukałem takiego moda lecz on prawdopodobnie nie istnieje najbliższy jest th undergroud 2 dopiero tu pojawia się ta funkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie jak SiDi, jakie sa jeszcze jakieś fajne gry wydane w latach 2005-2008, w które gra się na padzie? Chodzi o coś podobnego do np. Resident Evil 4, ale z chęcią zagrałbym też w jakiś inny gatunek (np. bijatyka, o ile jakakolwiek została wydana na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 21:42, zlo169 napisał:

Mam podobne pytanie jak SiDi, jakie sa jeszcze jakieś fajne gry wydane w latach 2005-2008,
w które gra się na padzie? Chodzi o coś podobnego do np. Resident Evil 4, ale z chęcią
zagrałbym też w jakiś inny gatunek (np. bijatyka, o ile jakakolwiek została wydana na
PC)

Jedyna słuszna bijatyka to Street fighter 4 na PC. (ale wydana w 2009, nie wiem dlaczego robi Ci to różnice, ale rozważ tą propozycje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 21:52, RedSqll napisał:

> Mam podobne pytanie jak SiDi, jakie sa jeszcze jakieś fajne gry wydane w latach
2005-2008,
> w które gra się na padzie? Chodzi o coś podobnego do np. Resident Evil 4, ale z
chęcią
> zagrałbym też w jakiś inny gatunek (np. bijatyka, o ile jakakolwiek została wydana
na
> PC)
Jedyna słuszna bijatyka to Street fighter 4 na PC. (ale wydana w 2009, nie wiem dlaczego
robi Ci to różnice, ale rozważ tą propozycje)


Zastanawiałem się nad nią, ale nie wiem czy mój laptop ją udźwignie (oficjalnym wymaganiom sprzętowym nie ma co wierzyć) dlatego myślałem nad czymś nieco starszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2009 o 22:16, zlo169 napisał:

Zastanawiałem się nad nią, ale nie wiem czy mój laptop ją udźwignie (oficjalnym wymaganiom
sprzętowym nie ma co wierzyć) dlatego myślałem nad czymś nieco starszym.


Możesz pobrać takie coś: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Street_Fighter_IV_PC_-_sprawdz_czy_Twoj_komputer_jest_juz_gotow-20168.html
dzieki czemu będziesz mógł sprawdzić czy komputer to uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować