Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Siema, czy ktoś mógłby podać mi dość obszerną listę gier pirackich i około pirackich (typu Port Royale) dostępnych na PC? Gatunek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej piracką to będzie The Sims 2...

A tak serio: Sid Meier''s Pirates (polecam z całego serca, jedna z najlepszych gier ostatnich lat, zagrywałem się w nią przez całą I gimnazjum), Port Royale, Tropico, Anno 1602, 1503 itd., Patrician III, Piraci z Karaibów, Piraci Nowego Świata, Sea Dogs, Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata (inne, niż ww. PzK). Jeszcze trochę tego jest, ale nie przychodzi mi na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 14:39, Gumisiek2 napisał:

Najbardziej piracką to będzie The Sims 2...

No masz rację, the Sims 2 to ostry hardkor, ale jest zbyt oczywistym przykładem, żeby wymieniać.Kiepsko im tylko wyszło odwzorowanie abordaży. Reszta natomiast zaprojektowana jest perfekcyjnie.

Dnia 13.09.2009 o 14:39, Gumisiek2 napisał:

A tak serio: Sid Meier''s Pirates (polecam z całego serca, jedna z najlepszych gier ostatnich
lat, zagrywałem się w nią przez całą I gimnazjum), Port Royale, Tropico, Anno 1602, 1503
itd., Patrician III, Piraci z Karaibów, Piraci Nowego Świata, Sea Dogs, Piraci z Karaibów:
Na Krańcu Świata (inne, niż ww. PzK). Jeszcze trochę tego jest, ale nie przychodzi mi
na myśl.

Jeszcze dorzucam obydwie części Age of Pirates. I tyle tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2009 o 15:00, Ancient_Lord napisał:

Jeszcze dorzucam obydwie części Age of Pirates. I tyle tego?

ja bym jeszcze dorzucił The Guild 2: Piraci starego świata ;) Wiem, że trochę naciągane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 15:00, Ancient_Lord napisał:

> Najbardziej piracką to będzie The Sims 2...
>
No masz rację, the Sims 2 to ostry hardkor, ale jest zbyt oczywistym przykładem, żeby
wymieniać.Kiepsko im tylko wyszło odwzorowanie abordaży. Reszta natomiast zaprojektowana
jest perfekcyjnie.

W tym żarcie raczej chodziło o to że jest najbardziej piraconą grą. Nie zrozumiałeś chyba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 16:18, Fouton napisał:

W tym żarcie raczej chodziło o to że jest najbardziej piraconą grą. Nie zrozumiałeś chyba
;p


Wiesz, zrozumiałem, ale dopiero po napisaniu posta i wdrążeniu się w obowiązki życia codziennego;]

A żeby nie było OT- grał ktoś w East India Company? Dobre to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej gry z trybem kooperacji. Od jakiegoś czasu zainteresowałem się z kumplem tą opcją. Przeszliśmy już Watchmena, Kane & Lyncha, Lego Star Wars... Potrzeba mi czegoś nowego. Coś, w czym da się grać na dwóch(może być podzielony ekran oczywiście). Najlepiej, gdyby była to strzelanka, lub "naparzanka" jak Lego SW i Watchmen.

Będę bardzo wdzięczny za propozycje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniłeś Gears of War :-). Jesli nie grałeś bierz w ciemno. W Fuela można też grać w ''kooperacji'' - jednoczesnie zwiedzać mape, zdobywać punkty widokowe i malowania i się ścigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:50, igor8472 napisał:

Nie wymieniłeś Gears of War :-).


Na PC-ta? No właśnie, ja nie posiadam X360, jedynie komputer. Nadal oczekuję odpowiedzi.

PS: nie lubię samochodówek, więc Fuel odpada.
PS2: a GoW ukończyłem 3 razy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 23:51, igor8472 napisał:

Gears of War wyszło na PC.


Ale na PC co-op''a nie ma. :<

>A z innych to np. Red Alert 3

Strategii też nie lubię. :P Jakoś nie trafiasz w moje gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum gramu nie raz spotkałem się z opinią, że Lord of the Rings: Conquest (Podbój) jest świetny w coopie. Sam miałem jednak styczność tylko z single''em u kumpla i było drętwo.

Ezio:
Morrowind, Oblivion, Half-Life, Unreal, Neverwinter Nights może jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 10:41, Ezio napisał:

Szukam gry idealnej do modowania.


Te możesz modować nawet w Blenderze ;)
Civilization IV
Empire Earth II i III
Loki
Morrowind(według mnie najłatwiejsza do modowania)
Oblivion
The Guild 2
Warhammer
Neverwinter Nights 2
wszystkie gry, które posiadają Soruce SDK, czyli: CS:S , Day of Defeat: Soruce, Half-Life 2(Deatchmay, Episode One, Episode Two), Portal, TeamFortess 2

Chyba wszystkie jakie znam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować