Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Wiem. Miałem na myśli co-op przy jednym komputerze. Przez LIVE to żadna nowość.

Harrolfo---> Ta gra istnieje tylko na X360 i PS3. :<
Karfein---> A tutaj z kolei co-op jest tylko na konsole, jakby twórcy nie wiedzieli, że do PC-ta istnieją pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwię się, że nikt tego nie zaproponował:
Serious Sam (Pierwsze i Drugie Starcie, nie wiem, czy w SS2 jest coop), ubaw jest po pachy (do tego można grać na jednym PC - stary dobry split screen).
Ponadto wiele starszych FPSów oferuje coop, choćby taki Doom czy Quake :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 20:29, Gumisiek2 napisał:

Aż dziw, że nikt nie wspomniał o Gothic I oraz II.

Ale to jest dla mnie oczywiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałem wspomnieć ^^ Jeżeli zbierzemy wszystko do kupy, to dla mnie lista powinna wyglądać tak:

- Gothic,
- The Elder Scrolls III: Morrowind (ew. Oblivion),
- Wiedźmin,
- Unreal (wszystkie wersje ^^),
- Half Life,
- GTA III, VC, SA,
- Quake III Arena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - szukam gry podobnej do Batmana, a szczególnie do części z polowaniami. Polecicie coś, co przypomina polowania w Batmanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 20:37, Gumisiek2 napisał:

Wolałem wspomnieć ^^ Jeżeli zbierzemy wszystko do kupy, to dla mnie lista powinna wyglądać
tak:

- Gothic,
- The Elder Scrolls III: Morrowind (ew. Oblivion),
- Wiedźmin,
- Unreal (wszystkie wersje ^^),
- Half Life,
- GTA III, VC, SA,
- Quake III Arena.

Zdecydowałem się na UTIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;). A ja bym sobie popykał w coś al''a STALKER/METRO 2033(KLIMAT!), tylko starszą gierkę, bo akurat mi się płyta główna uwaliła i giercuję na starym kompie. Odrazu mówię - nie chcę Codename:Outbreak :).

Ewentualnie coś w stylu Fahrenheit (nie Omikron, bo nie chodzi pod XP), czyli gra z głęboką i więcej niż bardzo dobrą fabułą (niestety na chwilę obecną RPGi odpadają, bo nie mam ochoty. Ale mimo wszystko Planescape już na mnie czeka ;P).

No i fajnie by było pograć w grę typu Condemned. Możecie podawać również nowe tytuły, to zagram w nie kiedy płyta główna wróci z serwisu ;). Ale bardziej w stronę starszych tytułów bym się skłaniał na chwilę obecną.

BTW
Możecie podawać przygodówki byleby nie były zbyt skomplikowane. Takie na poziomie Syberii będą w sam raz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 18:54, Arkhaor napisał:

Witam ;). A ja bym sobie popykał w coś al''a STALKER/METRO 2033(KLIMAT!)

The Suffering? TPP / FPP o może nie porywającej oprawie ale z całą pewnością z gęstym klimatem i mnóstwem akcji + moralne wybory i kilka zakończeń. Jeśli liczy się klimat to osobiście poleciłbym też Deus Ex. Tak genialnej gry długo jeszcze nie będzie. W sumie dopisałbym też Kane & Lynch ale to stosunkowo nowa gra ... chociaż zależy jak na to patrzeć.

Dnia 25.10.2009 o 18:54, Arkhaor napisał:

Ewentualnie coś w stylu Fahrenheit (nie Omikron, bo nie chodzi pod XP), czyli gra z >głęboką
i więcej niż bardzo dobrą fabułą (niestety na chwilę obecną RPGi odpadają, bo nie >mam
ochoty. Ale mimo wszystko Planescape już na mnie czeka ;P).

Tutaj też wymieniłbym Deus Ex - tak jestem fanatykiem tej gry. ;-P

Dnia 25.10.2009 o 18:54, Arkhaor napisał:

No i fajnie by było pograć w grę typu Condemned.

Orange Box - nie jest to podobne to C ale dla samego HL2 warto to zakupić, poza tym Bioshock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe we wszystkie przez ciebie wymienione gry grałem ;D. Ba z Orange Boxa gram jeszcze w Team Fortress ;). Deus Exa mam zainstalowanego i jestem już całkiem daleko w grze, ale z niewiadomych mi przyczyn przestałem grać. Dzięki za przypomnienie ;D. Może dlatego że reinstalowałem windows i nic nie mam na pulpicie? ;P

Kane & Lyncha 2 razy ukończyłem. Raz samemu, raz w coopie ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję gry w stylu Micro Machines (oczywiście wszytkie MM znam, proszę też nie podawać gier takich jak ReVolt, Stunt GP)

Poszukuję również coś podobnego do Contra albo Metal Slug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 14:07, PAPISHON napisał:

Ja poszukuję gry w stylu Micro Machines (oczywiście wszytkie MM znam, proszę też nie
podawać gier takich jak ReVolt, Stunt GP)

Poszukuję również coś podobnego do Contra albo Metal Slug.


Polecam Ignition - zajedwabiście się w to gra we dwóch. Możesz też przez emulator odpalić Crash Team Racing. Toon Car też fajny ale szybko się nudzi. Jest wiele gier tego typu. O np. excessive speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś ciekawe gry podobne do The Guild 2 ? Czyli jakieś połączenie strategii ekonomicznej z cRPG''iem umiejscowionej w Średniowieczu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2009 o 18:39, Arkhaor napisał:

Polecam Ignition - zajedwabiście się w to gra we dwóch. Możesz też przez emulator odpalić
Crash Team Racing. Toon Car też fajny ale szybko się nudzi. Jest wiele gier tego typu.
O np. excessive speed.

Niestety znam je. Poszukam coś na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 18:42, Albii napisał:

Zna ktoś jakieś ciekawe gry podobne do The Guild 2 ? Czyli jakieś połączenie strategii
ekonomicznej z cRPG''iem umiejscowionej w średniowieczu. ;p

W sumie z RPG to będzie trudno, ale najbardziej zbliżone IMO będą: seria Port Royale i Patrician III (obie gry można dostać za śmieszne pieniądze w np. sklepie Cenegi). Polecam je, wprawdzie bardzo skomplikowane, ale bardzo wciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może Motor Mash, dość mało znany tytuł, choć bardziej podobny do Ignition niż MM :). Dodatkową jego zaletą jest fakt, że był kiedyś (podobnie, jak Ignition xD) na coverze CDA, więc problemu z kupnem być nie powinno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 00:13, Hekt-X napisał:

Przeszedłem niedawno Dreamfall''a. Poza Broken Sword''em nie kojaże zbytnio tego typu
przygodówek, jakieś propozycje ?


Może The longest journey? Jest to poprzednia część dreamfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, TLJ, o wiele lepsza od Dreamfall. W sumie moim zdaniem najgenialniejsza przygodówka :) Do tego Sybiera, Tunguska, tylko i wyłącznie 2 część Broken Sword. Jeszcze klimatem niszczy Post Mortem. Jedne z tych najlepszych, do tego naprawdę tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś grę podobną do etherlords 2 (karcianka)? Nie chodzi mi o te flashowe "karcianki" jakie można znaleźć na różnych stronach (są banalne i do pupy) tylko coś z większym rozmachem jak etherlords 2. Nie mam etherlorda 1 więc mi z tym nie wyjeżdżać. Jak już podajecie tytuł to chciałbym też informację gdzie to zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować