Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2009 o 20:06, konio1073 napisał:

Szukam gry podobnej do Battlefield Heroes.


Team Fortress 2 ;) grafika tez komiksowa, obie gry to fps-online... Z FPSow z komiksowa grafa mozesz jeszcze poszukac XIII; wyszla kilka lat temu i wlasnie ze wzlgedu na specyficzna grafike az tak sie nie zestarzala :)
TF2 mozna dostac razem z HF2, dodatkami i Portalem za 20-pare zlotych na allegro - imo WARTO ;)
XIII mozesz kupic za kilka zlotych (tez na allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 20:13, kuba9876543210 napisał:

> Szukam gry podobnej do Battlefield Heroes.

Team Fortress 2 ;) grafika tez komiksowa, obie gry to fps-online... Z FPSow z komiksowa
grafa mozesz jeszcze poszukac XIII; wyszla kilka lat temu i wlasnie ze wzlgedu na specyficzna
grafike az tak sie nie zestarzala :)
TF2 mozna dostac razem z HF2, dodatkami i Portalem za 20-pare zlotych na allegro - imo
WARTO ;)
XIII mozesz kupic za kilka zlotych (tez na allegro).

The Orange Box właśnie do mnie jedzie. W każdym razie - dzięki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 20:39, Zabujca_Smokuf napisał:

Od kiedy BF:H to FPS? :)
A co do zakupu OB. Gratuluję - sam ostro zagrywam się w Team Fortress 2.


Wiem, wiem to nie FPS Online tylko TPS Online ;)... ALE:

- http://www.google.com/search?rlz=1C1_____enFR306FR307&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=battlefield+heroes

zobacz sobie tytul pierwszego wyniku: "Free FPS - Free Shooter Game - Online shooter - Battlefield Heroes". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś grę podobną do Settlers I, II, Widelands?
albo jakąś strategię, w której można budować domy pod ziemią :P
albo coś podobne do Wiggles :]
(żeby się dało grać przez LAN/internet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 21:50, KrisK91 napisał:

> Zna ktoś jakąś grę podobną do Settlers I, II, Widelands?
Tylko Knights & Merchants mi przychodzi do głowy. Na pewno były inne podobne gry, ale
pewnie były słabe bo ich nie pamiętam :)


Grałem w to (bardzo ładna gra), ale nie da się zapisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Settlers I i II dość podobne są III i IV. Nie ma tam co prawda konieczności wyznaczania ścieżek, wojsko rekrutuje się (i steruje się nim) podobnie, jak w RTSach, ale reszta jest dość zbliżona (czyli "ekonomia" jest równie rozbudowana). Ewentualnie możesz spróbować Alien Nations (obie części).
Aha, i sprawdź też koniecznie Settlers II 10-lecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi potrzebne są freewarowe gierki podobne do Liero. Czyt. bardzo małe wymagania (siedzę teraz na kompie z kartą 16mb?), rozwałka dla dwóch graczy, wiele broni, pojazdów itp. Mam nadzieję że załapaliście o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 14:55, Blackhand napisał:

Do Settlers I i II dość podobne są III i IV. Nie ma tam co prawda konieczności wyznaczania
ścieżek, wojsko rekrutuje się (i steruje się nim) podobnie, jak w RTSach, ale reszta
jest dość zbliżona (czyli "ekonomia" jest równie rozbudowana). Ewentualnie możesz spróbować
Alien Nations (obie części).
Aha, i sprawdź też koniecznie Settlers II 10-lecie :).


Grałem w te gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem, że gra wymieniona przez Hedwiga to lekka kaszanka, ale jeżeli nauczysz się grać i dorwiesz grę w okazyjnej cenie możesz nieźle się bawić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 01:08, FiZbAn09 napisał:

A ja szukam gierki podobnej do Total war''a . Król Artur odpada


Z ciekawości się zapytam - a wcześniejszych TW próbowałeś...? Bo... Total War jest na tyle specyficzną grą, że na swój sposób stanowi gatunek per se i trudno znaleźć dlań jakieś podobne produkcje.

Na upartego czymś "a''la Totale" jest Star Wars: Empire at War + dodatek. Aczkolwiek najpoważniejszą różnicą jest fakt, iż część strategiczna rozgrywana na mapie świata dzieje się nie w systemie turowym, a w czasie rzeczywistym. Co niektórych graczy odstrasza na kilka kilometrów. No i do dyspozycji mamy raptem... aż dwie frakcje (trzy z dodatkiem). Choć dla gwiezdnowojennych maniaków rozrywka jest pyszna.

Piszę to zakładając, że Twym pytaniem chodzi Ci o mechanikę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj! Zapomniałem o "Imperial Glory"! Co prawda obejmuje bardzo wąziutkie ramy czasowe, od Wielkiej Rewolucji Francuskiej po 1830 rok, ale jest całkiem zbliżona do zasad Total Wara. Właściwie to wyszła jako jego "uzupełnienie". W 2005 roku Empire może dopiero się śnił programistom Creative Assembly, a IG już ujrzało światło dzienne jako towar dla wszystkich spragnionych bitew wielkich armii czasów napoleońskich, salw muszkietów, ryku baterii polowych czy starć potężnych liniowców (yup, bitwy morskie też były, totalowcy musieli na nie czekać do tego roku).

Problemem chyba było takie sobie AI w trakcie bitew oraz bezbarwna mapa strategiczna, która w porównaniu do kolorowej mapki Rome''a i wesoło maszerujących tam ludzików, wyglądała bardziej jak wyjęta żywcem z Europy Universalis. Mimo to gra się troszkę przebiła i wciąż ma jakieś tam wąskie grono fanów

Acha, było jeszcze kiedyś takie cuś jak Wiek XII, ale słabowało chyba strasznie...

P.S. Pardon za post pod postem, ale "olśnienie" na mnie spływa powoli, niczym kra po Wiśle i Odrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować