Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Możesz zagrać w Sacred, co prawda to h&s, w dodatku mocna fantastyka (orkowie, nieumarli), ale to samo jest w Titan Queście i LOKI, więc nie ma co wybrzydzać, a grywalnością zdecydowanie wygrywa z tymi dwoma tytułami. Jeśli tylko nie przerazi Cię wiek tej gry to zostaniesz wciągnięty ;) Warto dodać, że gra ciągle cieszy oko, ze względu na specyficzną grafikę (ręcznie rysowane tła w 2d i postacie w 3d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:24, Bartex69 napisał:

Szukam gry podobnej do Fable I/II.Na PC ofc.


Jeśli masz na myśli widok TPP to seria Gothic, Risen i Two Worlds, Divinity II: Ego Draconis (zwłaszcza, jeśli już przeszedłeś Divine Divinity i Beyond Divinity), a wkrótce i Arcania. Jeśli bardziej chodzi Ci o humor to The Bard''s Tale - Opowieści Barda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Battlefiled Bad Company 2 i CoD : WaW. Gry świetne, ale stanowczo za krótkie na single...( z resztą jak większość nowszych gier ). Ew. może być coś podobne do Batmana: Arkham Asylum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:25, Jammin69 napisał:

Szukam gry podobnej do Battlefiled Bad Company 2 i CoD : WaW. Gry świetne, ale stanowczo
za krótkie na single...( z resztą jak większość nowszych gier ). Ew. może być coś podobne
do Batmana: Arkham Asylum ;]


bedzie trudno ;)
może niezbyt podobne do cod i bc 2 ale ja polecam stalkera x 3. przynajmniej dłużej niż 5 godzin zajmie kazdy z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 16:18, Jammin69 napisał:

W sumie nie zły pomysł ;] Nie grałem jeszcze w żadnego, a zawsze byłem ciekaw czy jest
tak dobry jak mówią ;]


jest. tylko trzeba się wczuć.
No zainstaluj patche jakie tylko są. Bo niestety goła wersja zarówno cienia czarnobyla jak i czystego nieba była z powodu bugów prawie niegrywalna. Natomiast zew prypeci to juz co innego - własnie kończę go, bez patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 16:18, Jammin69 napisał:

W sumie nie zły pomysł ;] Nie grałem jeszcze w żadnego, a zawsze byłem ciekaw czy jest
tak dobry jak mówią ;]


Zagraj zagraj, ale jak masz wolne dni/wieczory.
Bo warto w niej spędzić troche czasu, powandalować czy tylko powłóczyć się po Zonie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem nie dawno trailer z tej najnowszej części i mi się spodobała. Więc pomyślałem, że to nie jest taki zły pomysł zagrać w tego Stalker'a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:25, Jammin69 napisał:

Szukam gry podobnej do Battlefiled Bad Company 2 i CoD : WaW. Gry świetne, ale stanowczo
za krótkie na single...


Co prawda Stalker jest kilka razy dłuższy od tytułów które wymieniłeś, jednak koledzy wyżej nie ostrzegli Cię. Jeśli szukasz casualowej rozgrywki na poziomie dwóch powyższych gier powinieneś od razu odpuścić sobie Stalkera - ta gra nawet na niskim poziomie trudności potrafi być dla niektórych trudna :). Ale jeśli to Cię nie odstrasza na prawdę polecam, to jedna z najbardziej klimatycznych gier w jakie kiedykolwiek grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 16:54, Jammin69 napisał:

Warto spróbować zagrać ;]


Warto, jest moze trudna. Ale jak to zycie ;], kosztuje i jest brutalne!
Zapoznaj sie troche z grą (Gameplaye, info itp) Moze ci w czyms pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 21:49, milten6 napisał:

> A jest jakaś gra podobna do patriciana III

Spróbuj Port Royale 1/2.

No w to też grałem ;D. Może jakieś nowsze lub co dopiero wyjdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 21:56, lukase napisał:

No w to też grałem ;D. Może jakieś nowsze lub co dopiero wyjdzie? :)


To może seria Anno, wprawdzie nie do końca ta sama rozgrywka, ale troszkę podobne mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos pomysl na cos z dobra fabula wydane po 2000 roku?
ostatnio gralem w cala serie CoD''a, Arkham Asylum, Assasin''s Creed, Trine
moze byc jakies dobre mniej popularne rpg, jakas kozacka platformowka albo dobry fps/tpp

albo moze jakas gra w klimacie apokaliptycznym a'la Fallout, jakis steampunk albo cyperpunk? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SW Knights of The Old Republic 1&2, Jade Empire, Bioshock 1&2, Splinter Cell + Pandorra Tommorow + Chaos Theory, z dobrych FPS-ów np. Prey. oba Crysisy, Far Cry 1&2, Gears of War, Cryostasis, trylogia Penumbry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie grałeś w Fable to musisz koniecznie nadrobić zaległości. Jak dla mnie najlepszy RPG jaki kiedy kolwiek wyszedł i fabuła również ciekawa. Kozacka platformówka? -Devil May Cry 4 - wymiata! Dobry FPS + fabuła to oczywiście Crysis. A jeśli chodzi o apokalipse to może Stalker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować