Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

A w którego HoM&M grałeś? Bo w trzeciej części jeśli jesteś naprawdę dobrym taktykiem to możesz pokonać wielokrotnie silniejsze oddziały.
Z innych tytułów mogę polecić Ci serię Total War, co prawda nie ma tam podziału na pola ale że w każdej chwili możesz spauzować grę i spokojnie wydawać rozkazy to gra nie jest też typowym RTS-em a ukształtowanie terenu i takie manewry jak atak z flanki mają tam naprawdę kluczowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 13:00, Karharot napisał:

A w którego HoM&M grałeś? Bo w trzeciej części jeśli jesteś naprawdę dobrym taktykiem
to możesz pokonać wielokrotnie silniejsze oddziały.


Tylko w piątkę, w inne jakoś nie miałem okazji, ale po tym co napisałeś może skuszę się na III

Dnia 30.06.2010 o 13:00, Karharot napisał:

Z innych tytułów mogę polecić Ci serię Total War


Total War-y znam, Medieval 2 to świetna rzecz, jednak póki co zrobiłem sobie z nim przerwę.
A co z takim Disciples? Jak tam to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 13:36, Saddler napisał:

Total War-y znam, Medieval 2 to świetna rzecz, jednak póki co zrobiłem sobie z nim przerwę. A co z takim Disciples? Jak tam to wygląda?

Grałem tylko w III część i wrażenie było tragicznie - oddziały nie mogą się nawet ruszyć (poza wykonaniem ataku) z pola na którym rozpoczęły bitwę, taktyka tam praktycznie nie istnieje :/
Jeśli idzie o atakowanie z flanki, robienie zasadzek i wykorzystywanie terenu to możesz jeszcze sprawdzić Blitzkrieg tyle że to typowy RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:51, Saddler napisał:

Witam.
Szukam jakiejś turówki, w której podczas bitew jest "szachownica", mają znaczenie taktyka,
ukształtowanie terenu, atak z flanki itd. Ogólnie coś jak podbijanie miast w Sid Meier''s
Pirates!
Myślałem, że HoMM będzie w tą mańkę, jednak okazało się, że taktyki tam nie ma, liczy
się tylko liczebność oddziałów.
Z góry dzięki za pomoc.

- HoMM najlepiej cz.III
- Age of Wonders 2
- Disciples II, teraz wyszla III ale jeszcze nie gralem
- Ascenscion to the Throne, tam sa imho idealne bitwy. Mimo ze sama gra wydaje sie ze nie jest strategia, bo gra sie z widoku trzeciej osoby jak w Gothicu, ale RPG-a tu jest malutko a cala trudnosc to rozgrywanie bitew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś fajnego pierwszoosobowego połączenia gry akcji z rpg. Ale nie chce czegoś typu stalker z broniami tylko w świecie fantasy z mieczami,łukami. Takiej gry jak Dark Messiah of Might and Magic. (Może być w świecie innym niż fantasy ale żeby były średniowieczne miecze itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 15:41, kuba9876543210 napisał:

Moze jakies Final Fantasy? :-]


Final Fantasy to jest jRPG z widokiem z 3 osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A koniecznie musi być widok z perspektywy pierwszej osoby? Coś nie kojarzę w tej chwili żadnej innej takiej gry a jakby mogła być ta perspektywa trzecioosobowa to może hm ... Rune? Knight of the Temple? Enclave? To mi przychodzi w pierwszym momencie na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 15:53, Tyler_D napisał:

A koniecznie musi być widok z perspektywy pierwszej osoby? Coś nie kojarzę w tej chwili
żadnej innej takiej gry a jakby mogła być ta perspektywa trzecioosobowa to może hm ...
Rune? Knight of the Temple? Enclave? To mi przychodzi w pierwszym momencie na myśl.


NIE! CHCE ŻEBY BYŁA KONIECZNIE Z WIDOKIEM FPP! A tak na marginesie: mam Knight of the temple :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jak jeden etap dostępny po ściągnięciu DLC do Resident Evil 5 mam na myśli tą misję z retrospekcji gdzię Chris pracował jeszcze z Jill, tytuł może być na x360, bądź PC, COOP wymagany, na jednym sprzęcie mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam jakiejś dobrej gry w uniwersum star wars, może być rpg, może być strategia, byle była dobra fabuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować