Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2010 o 19:07, hammerfall87 napisał:

hitman :)

Która część? Akurat miałem zamiar pograć w któraś? ; D

Dnia 18.08.2010 o 19:07, hammerfall87 napisał:

Kane & Lynch


Niestety mam jakiś błąd optymalizacyjny w tej grze, ponieważ okropnie przycina gdy tylko zjadę kamerą w dół, nie da się tak grać, a patche nie pomagają, jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 19:00, Piotr13PL napisał:

ciach

Można by polecić Freedom Fighters. Bardzo fajnie mi się grało, wracałem do gry kiedy tylko mogłem. Jeszcze jak napisali poprzednicy Hitman & K&L (notabene wszystkie gry zrobiło IO Interactive).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:12, I_dont_know napisał:

Rozważam kupno gry podobnej do EA SPORTS MMA, niestety nie mam z czym porównać , dlatego
proszę o jakieś propozycje.


Chyba najlepszy wybór to UFC Undisiuted 2010. Właściwie to nie ma zbyt wiele gier traktujących o mieszanych sztukach walki oprócz właśnie tych dwóch (UFC i MMA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem odesłany do tego tematu, więc pytam ;p
Znacie może jakieś gry w stylu League of Legends (gra na podstawie DOTA z warcrafta), ale z innymi scenariuszami niż tylko niszczenie sobie baz? Mam na myśli scenariusze typu battlegroundy z WoWa - capture the flag etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:02, kanaka_zabijaka napisał:

ostatnio przyszła mi chętka na RTS w starym stylu coś a la starcraft lub C&C (2D ,wydobywanie
surowców ,futurystyczne wojsko itp budowanie bazy .)


Warhammer Dawn of War?
http://www.youtube.com/watch?v=aA9O5No3q_s
http://www.youtube.com/watch?v=lPU8QXg07_4&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=rp-OAFKWfRs&feature=channel

wraz z dodatkami 9 ras i kupa zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, bodajże na PS2.

Było tam coś o nanobotach, które miały chronić przed chorobami, ale zaczynały zmieniać ludzi w duże bio-mechy i tylko jeden jedyny bohater, wywijający kataną (bodajże nawet w cyber-wdzianku) mógł z nimi zrobić porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że kolega napisał 2D :).

kanaka_zabijaka
Jak rozumiem, w wymienione już grałeś, w inne tytuły z serii C&C pewnie też (np. Tiberian Sun, BTW, jeśli nie grałeś, to możesz go pobrać legalnie wersję z dodatkiem za darmo - EA jakiś czas temu puściło go za free), więc polecę Ci coś innego - Earth 2140, ale tylko i wyłącznie wersję DOSową. Wersja Windowsowa ma skopane AI, przeciwnik sterowany przez komputer kompletnie nic nie robi. Ponadto fajny jest Dune 2000 - fakt, to w zasadzie Dune 2 Deluxe, ale mi się w niego grało świetnie (może jednak być problem ze zdobyciem tej gry). Polecam jeszcze Total Annihilation, do zdobycia na GOG za jedyne 5,99$ (lub, jeśli masz wolne 150 CDPunktów, za taką ich ilość, bez konieczności wydawania jakiejkolwiek gotówki :)), wersja z oboma dodatkami, więc będziesz miał przez długi czas robić (podstawka to 2 kampanie po 25 misji, a to dopiero początek :)). Do tego Dark Colony - budowania bazy mniej ale zabawy całkiem sporo :). Wart polecenia jest jeszcze Jeff Wayne''s War of the Worlds, podobnie, jak Tribal Rage, ale te gry już trochę odbiegają od klasycznego formatu RTS :). Możesz też spróbować Conquest Earth, ale ta gra jest... hmmm... dość specyficzna :).
A jak chcesz pójść po bandzie, to zagraj w Atroxa - klon StarCrafta ocierający się o plagiat. Ale za wrażenia nie ręczę :). Lub Battle Commander - klon C&C. Ostatecznie możesz spróbować polskiej Exterminacji, ale te gra jest zabugowana (nie da się ukończyć kampanii :/) i nie do końca przemyślana (nawet fajne pomysły kiepsko zrealizowano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 19:47, Blackhand napisał:

Ostatecznie możesz spróbować polskiej Exterminacji, ale te gra
jest zabugowana (nie da się ukończyć kampanii :/) i nie do końca
przemyślana (nawet fajne pomysły kiepsko zrealizowano).

Powiem krótko - nie masz racji!
Mogę cię tylko zachęcić do ukończenia tej świetnej gry.
Gdzie znaleźć więcej informacji to chyba nie muszę mówić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy bardziej doświadczonych niż ja.
Jakie polecacie gry, które są osadzone w średniowieczu?

Nie chodzi mi o fantasy.
Najlepiej gdyby było to "czyste" średniowiecze, bez magii i takich tam.

Medieval Total War znam. Może coś z cRPG lub innego gatunku, co wg Was jest godne polecenia.

---------------------------------------------------------------------------
Z odpowiedzi z zamkniętego tematu wiem już, że godne polecenia są Twierdza, Mount & Blade, Robin Hood Legenda Sherwood.

Czy coś jeszcze można dodać do tej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 14:34, Aroux33 napisał:

Mam pytanie do graczy bardziej doświadczonych niż ja.
Jakie polecacie gry, które są osadzone w średniowieczu?

Nie chodzi mi o fantasy.
Najlepiej gdyby było to "czyste" średniowiecze, bez magii i takich tam.

Medieval Total War znam. Może coś z cRPG lub innego gatunku, co wg Was jest godne polecenia.

---------------------------------------------------------------------------
Z odpowiedzi z zamkniętego tematu wiem już, że godne polecenia są Twierdza, Mount & Blade,
Robin Hood Legenda Sherwood.

Czy coś jeszcze można dodać do tej listy?


a moze cos z Empire Earth? Albo Cyvilisation?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2010 o 14:34, Aroux33 napisał:

Czy coś jeszcze można dodać do tej listy?


Ja mogę polecić Patrician III. Jest to gra ekonomiczna w której twoim celem jest dorobić się bogactwa i prestiżu. Z czasem możesz budować zakłady produkcyjne w różnych nadbałtyckich miastach, rozbudowywać swoją flotę, handlować i walczyć z piratami. Bardzo ciekawa produkcja. Ja spędziłem przy niej kilkadziesiąt godzin i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
jak temat ; szukam gry podobnej ... może nie szukam gry faraon bo chyba następcy nie ma :) chodzi mi o tego z ''99 miałem kiedyś, ale płyta nie wytrzymała próby czasu ( i siły) nie da się go już kupić, ale może da się ściągnąć ?

i jeszcze jedno jest gra typu jak act of war lub red alert tylko osadzona w II wś żeby dało sie pograć III Rzeszą ZSRR i aliantami? kilka dni temu myślałem, że ta nowa gierka ruse, ale w końcu nie wiem czy są tam te 3 podstawowe frakcje i nie wiem czy mam aż 100 na gierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:07, vinnere napisał:

i jeszcze jedno jest gra typu jak act of war lub red alert tylko osadzona w II wś żeby dało sie pograć III Rzeszą ZSRR i aliantami? kilka dni temu myślałem, że ta nowa gierka ruse, ale w końcu nie wiem czy są tam te 3 podstawowe frakcje i nie wiem czy mam aż 100 na gierkę

Może Bitzkrieg? Nie jest to co prawda typowy RTS ale oferuje trzy strony konfliktu i jest w realiach II WŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:07, vinnere napisał:

i jeszcze jedno jest gra typu jak act of war lub red alert tylko osadzona w II wś żeby
dało sie pograć III Rzeszą ZSRR i aliantami?


Takich gier jest całkiem sporo. Od siebie mogę polecić trzy tytuły.
1) Rush for Berlin - jest to gra twórców Codename Panzers, ale moim zdaniem sporo od niej ciekawsza. W przeciwieństwie do serii C&C tutaj już nie budujemy żadnej bazy, choć czasami mamy do dyspozycji fabrykę w której to możemy kupować nowe pojazdy. Ogromnym plusem jest też to że praktycznie od początku kampanii mamy do dyspozycji najlepsze czołgi Niemieckie (Pantera, Tygrys, Tygrys Królewski czy wreszcie prototypowy Maus).
2) Comapny of Heroes - Na Linii Frontu - jest to pierwszy dodatek (samodzielny) do znanej chyba wszystkim Kompanii Braci. W skrócie - 2 kampanie po 8-9 misji na każdą z dostępnych stron (Niemcy i Anglicy zdaje się), budowa bazy. Jednak w tym tytule pojazdy już nie odgrywają aż tak dominującej roli jak to ma miejsce w RfB, choć bez nich też ani rusz w większości misji.
3) Blitzkrieg 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, może coś z serii Frontline Attack/World War II Panzer Claws (te same gry, różne tytuły w zależności od kraju, w którym zostały wydane :D). Trzy frakcje do dyspozycji - hitlerowskie Niemcy, bolszewicy i Alianci, dokładnie tak, jak sobie życzysz :). Miej tylko na uwadze, że gra ma swoje lata i grafikę ma "trochę" niedzisiejszą (a wygląd piechurów już w momencie wydania był mocno krytykowany - cóż, engine Earth 2150 miał swoje ograniczenia :)). No i wystarczy jak kupisz jedną grę z "serii", bo FA2/PC2 to właściwie FA/PC z dodaną kampanią francuskiego ruchu oporu (mocno krytykowaną zresztą, cóż, pierwotnie miała być tylko fanowskim dodatkiem...). I nie nastawiaj się na jakiś super realizm czy coś, mnie poziom głupoty misji w kampaniach powalił na łopatki, po prostu mamy oldschool pełną gębą - mapy-labirynty i np. atak za pomocą wyłącznie sił naziemnych na umocnienia aż proszące się o nalot (kompletny brak instalacji plot). Ale jak nie będziesz oczekiwał realizmu (który jakiś szczątkowy w sumie jest - np. limitowana amunicja) i logiki, to będziesz się nieźle bawił :).

EDIT Sprawdź jeszcze Desert Rats vs Afrika Korps i D-Day, obie gry tego samego studia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:07, vinnere napisał:

siema
jak temat ; szukam gry podobnej ... może nie szukam gry faraon bo chyba następcy nie
ma :)


Jak dla mnie to w starciu z Faraonem to Zeus remisuje, spróbuj może Zeusa(z dodatkiem masz nawet już motyw z Faraona, żę bogów trzeba wyznawać bo się wkurzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować