Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2012 o 19:57, miki00749 napisał:

Poszukuję gry akcji/RPG na PC z efektownymi combosami. Klimat jest mi obojętny.Potrzebuje
gry z dużą ilością i róznorodnością przeciwników. Dobrze by było aby gra nie kończyła
się za szybko :). Mógłby ktoś z was coś polecic?

X-Men Origins Wolverine, obie części Watchmen''ów, Beowul, Alice: Madness Returns (silnie przeważa w stronę platformówki), Zeno clash (FPP) od biedy The Force Unleashed i Ninja Blade (ponoć). No i oczywiście Severance - o ile to gdzieś znajdziesz.

Dnia 19.02.2012 o 19:57, miki00749 napisał:

Z góry dziękuję

Psze bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciężkie zadanie:P szukam gry akcji z fajna fizyka gry bo to najbardzije cieszy oko, kłopotem jest iz mam słaby komp (battlefield 2 nie odpali) wiec szukam gry w stylu cortex command badz jakies innej alternatywy (cos nawet w stylu Lugaru).
Druga opcja to jakis rpg ktory traktuje o tematyce samurajów, bardz podobnych klimatow, który pochłonąl by mnie bez reszty a sadze ze jest tu wielu znawcow wiec cos sie znajdzie
Trzecia opcja to jakis fajny FPS w stylu SWAT 4 (ta gra mi odpala) chodzi o strzelanke taktyczna a nie bieganine. Fajnie jesli bylaby opcja multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kupić sobie Gran Turismo 2 (na alledrogo można łyknąć już za 40zł) i odpalić na emulatorze PSX''a.
Lepszego arcade z realnymi pojazdami nie znajdzie się na PC. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to na plejce jedynce kiedys tam gralem, fakt, gra ma wszystko czego mi potrzeba, lecz nieco nadszarpnieta szponem czasu juz jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niczym to nie przeszkadza.
Gra jest na tyle świetna, ze pikseloza nie straszna, tym bardziej, że nic podobnego i równie genialnego dedykowanego piecom nie dostaniesz.
Ja tam nie mam żadnych oporów i na jednym sejwie gram już chyba trzy lata, włączając sobie od czasu do czasu dla paru wyścigów.

Nie zastanawiałbym się na Twoim miejscu nawet chwili, tylko brał w ciemno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 21:59, RadekMr napisał:

Szukam gry podobnej do : Serii Gothica, Mass Effect, Serii TES, Fallout :D


Two Worlds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 18:20, Karfein napisał:

> Szukam gry podobnej do : Serii Gothica, Mass Effect, Serii TES, Fallout :D

Two Worlds.

Muszę przyznać, że to jest nawet ciekawy tytuł, bynajmniej z tego co widzę na YT :D
W najbliższej przyszłości spróbuje zapoznać się bliżej z tą gierką :D

Czekam także na dalsze propozycje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 21:57, RadekMr napisał:

> > Szukam gry podobnej do : Serii Gothica, Mass Effect, Serii TES, Fallout :D

>
> Two Worlds.
Muszę przyznać, że to jest nawet ciekawy tytuł, bynajmniej z tego co widzę na YT :D
W najbliższej przyszłości spróbuje zapoznać się bliżej z tą gierką :D

Czekam także na dalsze propozycje ^^


Przynajmniej.

Z takich w miarę podobnych, proponuję jeszcze Fable i Alpha Protocol. Fallout nowy czy stary? Jeśli stary to zdecydowanie Arcanum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 21:57, RadekMr napisał:

> > Szukam gry podobnej do : Serii Gothica, Mass Effect, Serii TES, Fallout :D


Drakensang, Fable, w/w Arcanum również, Dungeons & Dragons Anthology tj. Baldur''g Gate I i II, Icewind Dale I i II, Świątynia Pierwotnego Zła, Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do fazy kosmicznej Spore. Zależy mi na dużej swobodzie działania dużej ilości planet/terenów do eksplorowania. Klimat niekoniecznie musi być kosmiczny. Znalazłoby się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 21:59, RadekMr napisał:

Szukam gry podobnej do : Serii Gothica, Mass Effect, Serii TES, Fallout :D


Polecam Risen i Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier kooperacyjnych, w takie które mógłbym pograć z dziewczyną na jednej klawiaturze.
Coś takiego jak np. Lego HP, Indiana Jones czy Star Wars
Nie może się też lać masa krwi, ma to być coś łatwego i przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zna ktoś jakąś fajną gre na hamachi, by we dwóch można było przechodzić kampanie ? Nie wiem coś w stylu doom 3, dead space, coś takiego, tylko z tą różnicą, że nie zabijamy siebie nawzajem tylko potworki. Left 4 dead mi się już przejadło, podajcie jakieś propozycje plixx :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 10:13, Pawlikj napisał:

Cześć. Zna ktoś jakąś fajną gre na hamachi, by we dwóch można było przechodzić kampanie
? Nie wiem coś w stylu doom 3, dead space, coś takiego, tylko z tą różnicą, że nie zabijamy
siebie nawzajem tylko potworki. Left 4 dead mi się już przejadło, podajcie jakieś propozycje
plixx :).


Ja polece Resindent Evil 5 i Gears of War, a ogolnie teraz takich gier do coopa wychodzi cala masa. Btw zamiast Hamachi polecam Tunngle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 08:24, Reinvented napisał:

Szukam gier kooperacyjnych, w takie które mógłbym pograć z dziewczyną na jednej klawiaturze.
Coś takiego jak np. Lego HP, Indiana Jones czy Star Wars
Nie może się też lać masa krwi, ma to być coś łatwego i przyjemnego.


Nowy Rayman pasuje (jeśli jest możliwość grania we dwóch na jednej klawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego action Rpg na PC, coś podobnego do Obliviona, Fable, Enclave, Dark Messiah, Morrowinda, Gothica. Szczególnie mi chodzi o taką w której bardziej liczą się umiejętności gracza a sprzęt i czary mają pomagać(mniej lub bardziej). W Wiedźmina, Jade Empire, Risena grałem. Znacie jeszcze jakieś tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować