Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2012 o 13:12, daniolloll napisał:

Poszukuje dobrego action Rpg na PC, coś podobnego do Obliviona, Fable, Enclave, Dark
Messiah, Morrowinda, Gothica. Szczególnie mi chodzi o taką w której bardziej liczą się
umiejętności gracza a sprzęt i czary mają pomagać(mniej lub bardziej). W Wiedźmina, Jade
Empire, Risena grałem. Znacie jeszcze jakieś tytuły.


Kingdoms of Amalur, Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Magicki, z dość niskimi wymaganiami sprzętowymi. Interesuje mnie ogrom magii, dużo czarów, możliwość ich kombinacji, ale nie wykluczam też walki wręcz i innych rzeczy; bycie magiem może być jedną z wielu profesji. Żadne MMO, chyba że f2p. Kombinacje zaklęć, zaklęcia oddziaływające na siebie (po zmoczeniu piorun mocniej bije), wykorzystanie żywiołów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że Two Worlds II miał mieć podobno rozbudowane kombinowanie magii, a do tego ma dość niskie wymagania sprzętowe jak na taką grę. Może ten tytuł właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2012 o 03:37, Oxva napisał:

Nowy Rayman pasuje (jeśli jest możliwość grania we dwóch na jednej klawie).


Rayman to świetna opcja, od pewnego czasu gramy wspólnie z dziewczyną. I zabawa muszę przyznać jest przednia ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 00:50, Reinvented napisał:


> Nowy Rayman pasuje (jeśli jest możliwość grania we dwóch na jednej klawie).

Rayman to świetna opcja, od pewnego czasu gramy wspólnie z dziewczyną. I zabawa muszę
przyznać jest przednia ^^.


Cieszę się, że mogłem pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukam gry typu nfs, ale żeby były motocykle. Np jedzie się NSR i staje na koło itp.. znacie coś? Fajnie by była grafika zza kierownicy i widać tylko ręce. Oraz zeby można było się pościgać motorami itp...(oprócz GTA ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 10:02, Stian3D napisał:

Szukam gry typu nfs, ale żeby były motocykle.


Czyli wyścigi nie na torach, tylko bardziej otwartej przestrzeni? Hmm.. Z tego co pamiętam w Moto Racer 3 była taka możliwość. Choć mogę się mylić, bo gra ma już swoje lata (ponad 10), a ja miałem z nią kontakt niedługo po premierze. Chyba w niektórych częściach MotoGP (np. 3) też była opcja wyścigów m.in. przez małe miejscowości. Nie pamiętam jak wyglądała sprawa z kamerami, ani tym bardziej czy stawaniem na kole ;) Wygoogluj screeny i obczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 10:02, Stian3D napisał:

Cześć

Szukam gry typu nfs, ale żeby były motocykle. Np jedzie się NSR i staje na koło itp..
znacie coś? Fajnie by była grafika zza kierownicy i widać tylko ręce. Oraz zeby można
było się pościgać motorami itp...(oprócz GTA ;P )


Test Drive: Unlimited oczywiście, a co innego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś gry o wilkach lub wilkołakach?

Dążę raczej do czegoś z niskimi wymaganiami sprzętowymi, ale, póki co, jestem skłonny rozważyć każdą propozycję, bo możliwe, że tego typu gier wiele nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 20:09, Kardithron napisał:

Znacie jakieś gry o wilkach lub wilkołakach?

Dążę raczej do czegoś z niskimi wymaganiami sprzętowymi, ale, póki co, jestem skłonny
rozważyć każdą propozycję, bo możliwe, że tego typu gier wiele nie ma. ;)

W Daggerfallu, Skyrimie i Morrowindzie (o ile ma się zainstalowany dodatek Bloodmoon) można zostać wilkołakiem wykonując odpowiednie questy, w Baldur''s Gate I można było znaleźć płaszcz pozwalający noszącej go postaci zmieniać się w wilka (to była jednak tylko zmiana formy, poza innymi statami nic z tego nie wynikało) a w BG2 jedna z podklas druida potrafiła przyjmować na pewien czas postać wilkołaka (podobnie jak z wilkiem z BG1 nie miało to żadnego znaczenia poza zmianą statów i wyglądu).
Możesz poszukać czegoś więcej na tej stronie w zakładce "2.7 Games" ->
http://en.wikipedia.org/wiki/Werewolf_fiction
Choć najciekawsze pozycje niestety nie są grami komputerowymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 20:09, Kardithron napisał:

Znacie jakieś gry o wilkach lub wilkołakach?

Dążę raczej do czegoś z niskimi wymaganiami sprzętowymi, ale, póki co, jestem skłonny
rozważyć każdą propozycję, bo możliwe, że tego typu gier wiele nie ma. ;)

Dawno temu jeszcze pod DOSa zdaje sie wyszla gra Wolf. Byl to symulator zycia wilka. Jest szansa, ze ta gra jest darmowa, ale nie wiem na pewno. Wymagania sprzetowe sa na pewno smieszne, grafika obawiam sie ze tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 20:33, Karharot napisał:

(...)Morrowindzie (o ile ma się zainstalowany
dodatek Bloodmoon) można zostać wilkołakiem wykonując odpowiednie questy(...)

To jest to! Dobrze, że mi przypomniałeś. Zatem może wygrzebię stare save''y z Nordem i zarażę się na Solstheim od jakiegoś wilkołaka. Bo wątek z Bloodmoon mam chyba za sobą. Chyba...

A w Baldur''s Gate planuję kiedyś zagrać. Choć pewnie zanim się do tego zabiorę, trochę czasu zleci... Czasami tak mam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Mam kolejne pytańko. Szukam gry w której będę latał samolotami podam przykad Air Rivals - Coś podobnego bym chciał objoetnie czy multi czy singiel zeby tylko polatać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi gramie.
Szukam jakiegoś sympatycznego, chodzonego RPGa. Zarówno TESy, jak i dzieła Piranii (oraz Spellboundu) znam, pykałem też w (chyba?) wszystko BioWare''u, Wiedźmaki, Deus Exy, Fable...
...rozważałem sprawienie sobie Kingdoms of Amalaur, ale stwierdziłem iż może lepiej by było najpierw poprosić o radę współforumowiczów. Czy starsze czy nowsze - nieistotne, ważne żeby gra ucapiała.

EDIT: Troszkę poniewczasie pomyślałem sobie, że mogę sprawdzić poprzednie posty i na razie doczytuję sobie o Enclave. Wciąż jednak będę wdzięczny za sugestie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych które już wymieniłeś odpadają również Falloty, Arcanum i Might & Magic więc wielkiego pola do manewru nie ma... Może seria Drakensang? Ewentualnie Vampire the Masquerade: Bloodlines (z tym że jest to mieszanka akcji z RPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak parzę po półkach w poszukiwaniu podobnych klimatów i z RPG''ów to ci nic nie polecę, bo w takowe nie gram -poza tymi , które wymieniłeś(no może jeszcze Two Worlds). Ale nie ma tego złego, zawsze mogę ci coś odradzić;)

Dnia 20.06.2012 o 19:44, Tajemnic napisał:

...rozważałem sprawienie sobie Kingdoms of Amalaur, ale stwierdziłem iż może lepiej by
było najpierw poprosić o radę współforumowiczów. Czy starsze czy nowsze - nieistotne,
ważne żeby gra ucapiała.

Reckoning to zakamuflowany h''n''s: bardziej dla amatorów Diablo i Torchlight.

Dnia 20.06.2012 o 19:44, Tajemnic napisał:

EDIT: Troszkę poniewczasie pomyślałem sobie, że mogę sprawdzić poprzednie posty i na
razie doczytuję sobie o Enclave. Wciąż jednak będę wdzięczny za sugestie. :)

O, a ten to już nawet nie udaje RPG''a:)
Jak dla mnie to czystej wody rąbanka, ale trochę zbyt schematyczna i z czasem się nudzi.
Ale ...jeśli by ci ta mechanika podpadła to możesz poeksperymentować z tym gatunkiem: Evolva, Severance, Dead Island, SW:The Force Unleashed (o ile masz mocne nerwy) wkrótce także Dark Souls...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować